2

Ja również polecam ci matemaksa. Uczyłem się z nim do matury

12

Akurat jak dla mnie Coutinho byłby dla nas idealnym graczem

8

To co zrobił Real jest kolejnym powodem dlaczego nie szanuje tego klubu . Hańba

0

Z tego co wiem , owy pan chciał pozostać anonimowy . Są jakies tam zdjęcia jego twarzy ale nikt tego nie potwierdził

0

Musiałbyś pójść na koncert żeby zrozumieć

0


Oglądając to mam ciarki

0

Pies imieniem Duke ? Wpisałem to co napisałeś w Google xd

0

Mój ziomek mi wmawia to od dawna już . Uwierzę w różne teorie . Żydzi rządzący światem , Hillary Clinton jest kosmita, Papież jest szefem mafi czy smierć Kaczyńskiego była od początku zaplanowana , ale w płaska ziemie nie uwierzę xd głupi przykład to statki pojawiające się na horyzoncie morza czy oceanu . Dlaczego pierwszy pojawia się komin ? Może ty mnie przekonasz bo mój kumpel daje mi argumenty typu zdjęcia z satelity pokazują okrągła ziemie bo są robione fisheyem xdd

1

Denis gra o wiele gorzej ? Nie powiedziałbym

0

Akurat ten musi się rzucić bo Enrique dla niego tez był skoczył xd przecież on dla niego jak syn :D

0

Plz

3

Możecie mnie pojechać ze się nie znam na piłce nożnej , ale naprawdę nie wiem co Gomes robi w Barcelonie . Jakby był wychowankiem który wchodzi do drużyny , mógłbym zrozumieć ze powinien dostać dużo czasu . Nie mówcie mi ze potrzebuje czasu , bo dostał bardzo wiele minut. To jak środek pola wyglądał po zejściu Andersa pokazuje tylko jakiego zmiennika kupiliśmy . Oglądam każdy mecz Barcelony i obserwuje Andre jak i Denisa i wszystkich nowych graczy. Denis pokazał ze ma wielki potencjał tylko trzeba na niego stawiać . A Gomes ? Nawet te asysty go nie ratują bo ile ich było ? Dwie ? Z całym szacunkiem do Portugalczyka ale uważam ze nie nadaje się do Barcelony. Zapraszam do dyskusji na ten temat

1

Nawet jeden Nigeryjczyk na boisku XDDD

1

Piękne podanie Gomesa do rywala :)

0

Myślałem ze się przesłyszałem ale jednak nie xd

0

Tez tak uważam

0

Lucho pokazał ze mu ufa wystawiając go od razu po kontuzji w meczu podwyższonego ryzyka gdy musieliśmy odrabiać straty i nie mogliśmy sobie pozwolić na stratę goli . Mamy w klubie dwóch naprawdę świetnych bramkarzy i mnie to bardzo cieszy

0

O tak .. SHM mimo ze nie znam specjalnie dużo piosenek , uważam ze samo One to mistrzostwo świata . Warto tez powiedzieć o ZHU bo ich muzyka jest cholernie specyficzna ale super się tego słucha . Co do Avicii to on ma swój styl i tez jest nie do podrobienia (miło wiedzieć ze na koncercie w PL był jakiś kibic Barcy oprócz mnie :D) ogólnie bardzo lubię słuchać future housa , większość piosenek tego typu jest od wogle nie znanych wykonawców a niektóre są naprawdę świetne . Jeśli nie znasz to polecam posłuchać chociażby Stunnin i Misae-our psych , dwie moje ulubione

0

No i jak kolega wyżej napisał , Calvin Harris

21

Ja jestem dumny z bycia Polakiem

0

Tez jeszcze poruszę temat Skrillexa . Byłem na Orange Warsaw Festival w zeszłym roku i uważam ze to co zrobił Skrillex było jednym z najlepszych setów jakie słyszałem . Nie spodziewałem się ze można tak rozwalić system dropami , od skakania po koncercie prawie zemdlałem, 2 godziny takiej miazgi ze nigdy tego nie zapomnę . Porównanie koncert Kygo na openerze rok temu , godzina puszczania piosenek które nawet nie były jego , zero dropow , same piosenki bez żadnych zmian , jakbym słuchał z radia

0

Ja to samo mam z Marsmello , strasznie się jaram nim ostatnio . Wcześniej jakoś go nie słuchałem, ale teraz jest świetny . W Polsce festiwale tez jest spoko , szkoda ze na takim openerze nie ma co liczyć na takich artystów jak Garrix ,Dimitri vegas czy Marchmello. Kiedyś Alter art(organizator Opener'a) zadał pytanie kogo chcielibyśmy usłyszeć. Napisałem ze chętnie zobaczyłbym Dimitri Vegasa i Like Mike , bo zawsze chciałem uczestniczyć w earthquake do Tremor ale napisali ze jest to zbyt elektroniczna muzyka a Opener cechuje się muzyka alternatywna :( No ale udało mi się przeżyć earthquake na Tomorrowlandzie :D
Dla tych co nie wiedza co to earthquake

0

Oj warto . Każdy powinien to chociaż raz przeżyć : D

0

Na sam bilet i przelot z dojazdem na miejsce zapłaciłem 470 euro , plus wyżywienie i rzecxy niezbędne do dobrej zabawy xd obok masz carrefoura i Lidla Wiec 50 euro powinno starczyć na jedzonko . Tam się płaci karta i np piwo kosztuje dwie perły (perły to waluta Tomorrowlandowa ) a jedna perła to 1,5 euro około . Ja w sumie wydałem ponad 3 tys złotych ale nie powiem se oszczędzałem bo byłem w stanie upojenia 24 godziny na dobę :D

3

W tym roku w listopadzie David Guetta skończy 50 lat . Tak mnie naszło ostatnio żeby prxypomniec jego twórczość i naprawdę to jest niesamowite ile hitów stworzył ten gość. Zdecydowanie jeden z najlepszych Dj-ów wszechczasow ( zaraz po Tiesto ) i nie mówię tego jako niedzielny fan tej muzyki ponieważ uczestniczyłem w wielu koncertach muzyki elektronicznej , w tym Tomorrowland w zeszłym roku . Jak słucham dzisiejszych "pompeczek" są one dobre ale jednak brakuje im czegoś . Przypomnijcie sobie takie piosenki jak Memories czy Insomnia . Przecież to są nieśmiertelne hity. Jesli ktoś także słucha takiej muzyki zapraszam do dyskusji na ten temat :D

4

Najlepsza gra w histori według mnie , zaraz po The last of us . Nic więcej dodawać nie muszę chyba

0

Orzeł , ale już nie gram z braku czasu :(

31

Kurde , bo wielu latach w końcu doczekałem się remontu mojego pokoju . Wyrzucając stare rzeczy(bo pokój ten miałem od podstawówki a już jestem na studiach) znalazłem album Ligi mistrzów z 2007-2008 roku . Przypomniały mi się czasy jak wymieniałem się z kolegami ,piłkarzami których mi brakowało . Niesamowicie go otworzyć i zobaczyć takich graczy jak Ronaldinho , Rafa Marquez , Inieste w bujnych ciemnych włosach czy Messiego w długich . Ten album jest pełny i mam nadzieje ze go sprzedam kiedyś za okrągła sumkę :D tak wyrzucając te stare rzeczy dopadła mnie nostalgia , szkoda ze te czasy w których wyjście na dwór było czymś wspaniałym już nie wrócą

0

Ta Mireia to jakaś Pamela nie jest xd

5

Strasznie lubię Marca i życzę mu powiedzenia w Borussi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?