Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słuchajcie , potrzebuje rady w kwesti wyjazdu za granice . Chciałem pojechać z dziewczyna na jakies fajne wakacje żeby trochę pozwiedzać i trochę odpocząć na plazy. Moje preferencje to dostęp do morza i jakiś fajny hotel . Byłem już w wielu miejscach za małolata z rodzicami ale z dziewczyna jade po raz pierwszy . Patrzymy głównie na Hiszpanie i Włochy . Jakies propozycje , sugestie gdzie byliście i polecacie ? Jak narazie moim faworytem jest Ibiza , Barcelona i Valencia , bo Włochy to albo miasta jak Rzym i same zwiedzanie , albo sama plaża i opalanie
16
Z tego co wiem , to podpisał kontakt na rok , z opcja ze po sezonie będzie mógł odejść za darmo . Nikt go nie wyrzucił z klubu , sam odszedł
1
Lewy nie jest dobry ? Iksde
2
Po pierwsze to weź slownik do ręki bo twoje błędy aż rażą a po drugie jeśli mówisz ze Lewy nie ma techniki to nie ma sensu z toba rozmawiać .
2
Jak już tak przewidujesz to powiedz mi jakie zadania jutro będę miał na kolosie z matmy ?
5
Vidala bym zostawił . Chłopak przed kontuzja łapał mnie za serce swoją gra i mam nadzieje ze się odbuduje po kontuzji . Tak samo Rafinha, jeden z niewielu który zostawia serducho na boisku i zasługuje na wiele minut. Tylko te jego kontuzje ..
0
Iksde.
0
Alba to jest jeden z tych piłkarzy , którzy są bardzo przywiązani do klubu. Strasznie go lubię i szanuje , oby został u nas jak najdłużej .
0
Ktoś chce się podzielić Instagramem ? Zapraszam na mój : janoszka_z_toszka
0
Pierwsza runda bardziej Joshua ale Kliczko tez daje rade
8
Chciałbym mieć takie problemy xd
0
Uważam, ze Barca z 2015 roku wygrała by z Niemcami w 2014 . Takie moje zdanie . Ale np nie uważam żeby zeszłoroczny Real wygrał i to nie dlatego ze jestem za Barca , tylko poprostu uważam ze Liga Mistrzów wygrana na farcie
1
W którym roku Barca Taty Martino wygrała Ligę Mistrzów ? ;)
1
Nie mówię ze wygraliby na 15 : 0 ale napewno byliby bardziej zgrani
1
Zwycięzca Ligi Mistrzów to drużyna która gra ze sobą cały sezon a drużyna narodowa kilka meczy w roku . Proste jak budowa cepa
37
Najlepiej na onecie dziś . Po pierwszej połowie Barcy opis: Messi znów czaruje , Barcelona chce pogromu . Po kilku minutach drugiej po bramce Ossasuny : Męczarnia Barcelony z drużyna z dołu tabeli xd ONET to stan umysłu
0
Jak będzie odchodził , tak powinni go pożegnać
32
https://pbs.twimg.com/media/C-XAmlpWAAAFfJu.jpg
:)
0
Skrócik meczu Barcy :)
1
Nie No tak serio to po tym sezonie już nigdy nie wyłącze meczu przed końcem
22
To już można wyłączyć xD
0
Danilo na środku obrony w Realu xd
0
Nie wierze w to co się dzieje xdddddd
0
Pokaz mi jakiejś zdjęcie xd
0
Dla mnie najpiękniejsza to Aniston
8
Tak mnie naszło ostatnio przemyślenie . Wiem ze powiedziano to już miliardy razy , ale jestem taki szczęśliwy ze jestem kibicem Barcy w erze Messiego . Śmieszą mnie te porównania innych piłkarzy do Leo . Nikt nigdy nie osiągnął nawet poziomu zbliżonego do niego . Zakończenie jego kariery będzie jedna z najsmutniejszych chwil w historii futbolu . Coś się skończy , cos czego już nigdy nie będzie . Dlatego drodzy kibice Barcelony i nie tylko , cieszcie się chwila bo to czego jesteśmy świadkami na własne oczy to magia nie do powtórzenia . Jak strzelił gola na 3 2 to się popłakałem . Nie chodziło tylko o to ze to był zwycięski gol , tylko ze znowu to był gol Messiego . Pisząc ten komentarz tez mam łzy w oczach . Poprostu tak kocham tego małego człowieka , za to co zrobił dla tego klubu , dla futbolu , dla swoich fanów . Jestem pewien ze gdybym kiedykolwiek miał okazje go spotkać na ulicy , ukleknalbym i powiedział dziękuje Boże ze go zesłałes(zrobiłbym tez 150 zdjęć). Dziękuje Leo , ze dalej tu jesteś . D10S
6
Znając życie ubierać to będą te które ubierają teraz waginsy i na które nie można patrzeć xd
0
Na maturze tez straciłem punkty za brak czytania ze zrozumieniem xd
1
Kanał na YouTube Dariusz żmudzki :D
7
Myśle ze wczorajszy meczy pokazał dobitnie ze w przyszłym sezonie potrzebny jest nam przede wszystkim PO. Miejsce Roberto jest w środku pola , ten chłopak się dusi na prawej stronie obrony . Myśle ze jeśli na stałe zagości w pomocy Barcelony(myśle ze nie przesadzam w tej chwili ) będzie on na poziomie albo i nawet lepszy niż Verratti czy Thiago. Mamy wychowanka który jest genialnym i młodym graczem . Nie możemy tego spieprzyc za nic