Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie , ma dopiero 24 lata
0
Nie wierze XDDDD
0
Ramos XD
0
Spalony XD
2
XDDDDD
0
Supersklep, chmielna, snowboard-online
5
Ja tez krytykowałem transfer Paulinho , ale mówiłem ze obym się mylił . No i wychodzi na to ze się myliłem . Chłop gra jak z nut , wiadomo ze to tylko Eibar ale to jak rozumie się z Messim jest niesamowite. Strasznie się cieszę z tego co musi czuć teraz ten facet . Dali mu szanse a on ja Poprostu wykorzystał
1
Kurde widać ze Messi i Paulinho się dogadują i wyglada na to ze się lubią , a jest to mega ważne
5
Myśle ze ta przewaga go nie obchodzi
2
Znowu Paulinho xd brawo
5
„Ewidentnie był faul No ale sędziuje Hernandez Hernandez Wiec nie trzeba nic już mówić „ xdd
1
Czy mi się wydawało czy Messi dostał żółta ?
33
Dla mnie najlepsze interwencje miał w rewanżu z Bayernem w pierwszym sezonie Lucha . To co on wyciągał to była magia. Wogle fajnie ze jest z nami , nie wydaje się najemnikiem tylko osoba która zrobi dla Barcy wszystko . A to się szanuje !
4
Najczystszej *
0
Ale szanuje tego gościa
0
A czym się różni ? Bo w sumie nie grałem , a myślałem nad kupnem .
28
Jeśli Valverde wystawi Sergio na prawej to serio będzie jakiś żart , tym bardziej po tym jak Semedo się prezentował ostatnio . Dał bym Roberto za Inieste , bo Andres ze wszystkich piłkarzy zagrał najsłabiej
3
Semedo 6,5 Iksde
11
Nagłówek i to zdjęcie idealnie do siebie pasują :D
1
Ps4 tylko i wyłącznie . Dlaczego ? Zobacz jakie są eksklusiwy na dane konsole . Większość na Ps4 to gry które są w topce najlepszych gier w histori .
1
Nie No Lucho Ewidentnie w ostatnim sezonie nie miał pomysłu na gre . A w Valverde wierze bardzo ale jednak jeśli chodzi o osobowość to Lucha nikt nie przebije
5
Brakuje mi Lucha w Barcelonie
0
Lepiej bym tego nie ujął
0
Głosy są zbierane od 1 września od godziny 12 . Był artykuł na stronie
5
Jest jakies info ile Benedito już zebrał głosów ?
1
XDDDDDD
0
W barwach Portugalii
0
Nie mogę na niego patrzeć .
0
Komentarz usunięty
0
Wymieniając piłkarzy Barcy którzy grają wciąż i prezentują poziom zapomniał o Roberto .