Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy dzisiejszych cenach za Rafe spokojnie byśmy ponad 40 wyciągnęli tak uważam
0
Gdyby Cristiano odszedł z Realu to jak dla mnie La Liga straciłaby bardzo , ale to bardzo dużo . Brak bezpośredniej rywalizacji z Messim , zabiłby La Ramble . Mam nadzieje ze zostanie , bo liga będzie ciekawsza i jeśli sprzedadzą Ronaldo , a dobrze wiecie jakie Perez robi interesy, to będą mogli totalnie odmienić mistrzowski skład .
0
Każdy dobrze już wie ze Iniesta nie jest już w stanie zagrac na pełnym poziomie 90 min w każdym meczu . Trzeba dać miejsce młodym , tak jak to było w przypadku ostatniego sezonu Xaviego(nie twierdze ze to ostatni Iniesty) . Myśle ze wchodząc z ławki może dać nam naprawdę bardzo dużo jako zmiennik
11
A gdzie Roberto ? On zasłużył najbardziej na grę w pierwszym składzie
0
Myśle ze Rakieta nie odejdzie a jego tu brakuje
0
Emoji w wykonaniu Pique :D
2
Iksde.
1
Iksde
27
Wyłącz fife .
0
To ja bym go nawet nie zobaczył
0
Katowice , Gliwice , Chorzów .
2
Ten sezon pod względem niewykorzystanych szans przez naszych piłkarzy był niesamowity . Mimo ze czekam już na nowy to mimo wszystko o tym długo nie zapomnę . Mimo braku triumfu w LM i lidze , mecze jak ten z PSG czy Realem przejdą do historii. Nigdy chyba jeszcze się tak nie rozczarowywalem jednym meczem żeby następny doprowadzał mnie do płaczu ze szczęścia . Dziękuje piłkarzom i Luchowi za ten sezon pełen emocji , smutku i szczęścia . VAMOS Lucho , VAMOS Barca.
3
Kolega wyżej chyba nie uważa ze zle zrobią . Poprostu uważa tak jak kazdy normalny człowiek ,ze ciapasy powoli niszczą wolna Europę . Cieszę się ze w końcu Polskę to zło całkowicie omija .
0
Stifler z warsaw shore . Serio mówię xd
2
Polecam ci Chałupy . Życie na campingu numer 6 jest naprawdę świetne . Codziennie praktycznie busem do Władka na solar (jedyny klub w pobliżu , ale naprawdę świetny ). Do tego uważam ze mieszkanie w przyczepie z ziomkami czy z dziewczyna jest świetna opcja bo melanż się kręci cały czas . Jeżdżę od 4 lat co roku i w tym roku znowu będę . Takie fajne miejsce na odstresowanie się po ciężkim roku .
0
I jeszcze wiele trofeów przed nim
1
Liga Mistrzów , puchar króla 2x , liga 2x , kmś, superpuchar Europy , superpuchar Hiszpani
0
Już wszystko śmiga :)
0
To teraz moje argumenty . Przedewszystkim system , który jest aktualizowany nawet na telefonie sprzed 6 lat (iPhone 4) . Na androidzie po dwóch latach system już jest stary i zacinający się . Brak karty sd nie jest żadnym problemem bo wbudowana pamięć jest na tyle duża ze na wszystko starcza miejsca . Zreszta jak brakowało mi kiedyś miejsca na sd i zgrywalem zdjęcia na komputer to teraz robię dokladnie to samo . Imessage: jako ze wielu moich znajomych ma iphony to jest to super ułatwienie. Nie dość ze mamy rodzine i każdy zakup w sklepie Apple jest darmowy dla reszty ekipy , to możemy dzwonić do siebie za darmo, pisać smsy, gadać przez kamerkę czy wysyłać zdjęcia . Co do braku jacka się zgodzę , ze to sposób na zarobienie i wkurzenie klientów ale jako ze w aucie mam Bluetootha to jakoś się nie przejmuje , co nie zmienia faktu ze się zgadzam . Kolorystyka to kwestia gustu i tutaj nie ma co dyskutować . No i kolego , jeśli chodzi o cenę to bądźmy obiektywni . Nowe samsungi czy jakieś htc kosztują dokładnie tyle samo co iphony. To wszystko jest tak cholernie drogie ze to trochę chore .
0
Chyba ze śmiejesz się z tego, ze mówię ze iOS jest najlepszy . Jeśli tak to proszę o argumenty przemawiające za Androidem i chętnie z toba podyskutuje na ten temat bo sam miałem kilkanaście telefonów z różnymi systemami :)
0
Sam takie sprzedałem za 1300 i wielu znajomych kupiło w podobnej cenie . Mówię o 6 czyli telefonie który ma już ponad 2 lata .
0
Używany w idealnym stanie . Sam takiego sprzedawałem za 1300
9
Czy was tez na mobilnej wyrzuca ciagle ze strony i pokazuje error 502 ? Mam tak od conajmniej 3 dni . Dzieje się tak głównie na La Rambli
2
iPhone 6 w tej cenie . iOS najlepszy system na świecie
1
Zwracam honor . Ale pierwszy oficjalny możliwe ze z Realem
1
Albo mi się wydaje albo finału jeszcze nie było ;) Juventus tanio skory nie sprzeda .
55
W porównaniu do Pepa i Lucha na początku kariery w Barcelonie to Valverde jest w porównaniu do nich dobrym trenerem . Jeśli okaże się to prawdą, dajcie trochę czasu bo zawsE jest to samo . Płacz i zgrzytanie zębów a później zachwyt i wychwalanie w niebiosa .
2
Strasznie mi przykro z powodu śmierci pana Wodeckiego . Jeden z tych muzyków którym nigdy nie odwaliła sodówka do głowy . Byłem w 2016 na dwóch jego koncertach . Raz na Openerze a raz zagrał w Chałupach na campingu. Jego seredecznosc do fanów tez była nieoceniona . Spoczywaj w pokoju
41
– Gdy przechodziłem trudny okres w karierze, powiedziałem, że jeśli będziemy w stanie zdobyć trofeum, to chciałbym je zadedykować wszystkim tym dzieciom, które są w szpitalach, które znajdują się w naprawdę trudnej sytuacji i walczą o życie. Nie chciałem zadedykować tego jedynie słowami, ale też czynami, więc to zrobiłem. Zawsze je wspieram, oby ich rodziny nigdy nie traciły wiary. W takich trudnych momentach Bóg zawsze pomaga iść do przodu. ~Keylor Navas
Jak coś to Keylor ogolił się na łyso , dla dzieci chorych na raka . Ladny gest . Szacunek
0
Poleca ktoś jakiś film ? Naprawdę dobry , wciągający