Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No tak wiadomo xd ale chodzi mi o charakter . Prawdziwy madridista tak samo jak Dani prawdziwy Barcelonista.
3
Ja uważam ze Pepe to jest taki Madrycki Dani Alves . U siebie kochany , u rywala nienawidzony . Teraz jak prawdopodobnie odejdzie z Madrytu myśle ze będzie i tak brakować tej jego mordy :D
27
http://x3.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_3iR4UwR5vnyrNNYeiWn5YmH5wIvXOB1a.gif
Podsumowanie meczu :D
0
Gomes wchodzi xd
0
Suarez kolejna strata
0
Ajajaj Leo tak blisko
4
Alves jak ja cię gościu uwielbiam
0
Wchodzę w to xd
0
Oo tak. Najlepszy samochód według mnie ale jednak cena około pół miliona
0
A razem z Alfą trojkat i numer na lawetę xd nie No śmieje się ale mam doświadczenie z Alfa Romeo i strasznie wadliwe samochody
0
Na onecie tez to pisało xd
0
Do ludzi interesujących się samochodami . W najbliższym czasie kupuje golfa mk6 R i zastanawia mnie to czy jakies auto do 120 tys będzie miało podejście do niego . Chodzi mi oczywiście o przyspieszenie nie o wygląd :p bo takie m3 w e92 np , niby to 4 litry i 400 koni ale waga cięższa No i tył napęd a 4x4 przy ruszaniu to dla mnie nie ma podejścia . Miał ktoś styczność z takimi autami ? Ja osobiście najszybszym autem jakim jechałem to Audi Rs6 i mając takie auto i pieniądze żeby je tankować myśle ze jest się najbardziej spełnionym mężczyzna na świecie (Oczywiście na miejscu pasażera piękna kobieta ) . Co do mojego pytania pierwszego to chodzi mi o fabryczne auta a nie pomodzone . Bo raz już podjechałem z kumplem ( kumpel BMW e39 3.0 diesel ) na strefę z wyścigami i podjeżdża seat a pod maska trzy turbiny xd
0
Czemu Alba na ławce ? Jakie powód czy Lucho zeswirowal ?
0
Niestety ale mam studia i kolokwia do zaliczenia
0
Tak do Dortmundu . Właśnie do mnie dzwonił ze nie wiadomo co z meczem
0
Mój ojciec pierwszy raz w życiu poleciał dziś na ligę mistrzów ...
0
Gra ktoś z was w score hero ? Ja zatrzymałem się na 413 lvl i mam ochotę rzucić telefonem i ziemie xd
1
Dziś z kumplami oglądamy mecz i niestety nie mamy nc+ Wiec do was prośba moi drodzy o stronę gdzie obejrźe mecz w dobrej jakości bez ścin ? Oczywiście płatne przez smsa najlepiej
0
Bardzo fajne porównanie pierwszej gazety :)
0
Hemp Gru - Droga
0
No ma znaczenie duże , bo jest byłym piłkarzem, a brak celebracji oznacza szacunek do klubu . Rakitic np nigdy nie celebruje goli strzelonych Sevilli
2
Sandro celebrował gola czy mi się wydawało ?
3
To niezły napadzior xd
0
Dzięki bardzo :)
0
Ma ktoś jakiś link do meczu bo nic mi nie działa ?
5
Uważam ze to bardzo dobry pomysł
0
El pistolero ale brama
0
Ja w 6 miałem oryginalne blaupunkty do tego modelu i grały srogo .
21
XD
0
Kibicuje Barcelonie od 2004 roku , Wiec na fakt ze mam dopiero 20 lat jest to dosyć dobry wynik . Jeśli cyfra w twoim nicku to twoja data urodzenia to napewno wiesz dużo więcej ode mnie , ale jednak to co dzieje się z Manchesterem to jak dla mnie trochę inna bajka . Oni naprawdę maja dobra pakę i zadatki aby wrócić do czołówki , ale jak dla mnie potrzeba im innego trenera. Mimo wszystko uważam ze pieniądze które wydają co okienko powinny choć trochę odzwierciedlać sytuacje na boisku, a ta Poprostu jest bardzo słaba