0

Zjada Roberto ? Ile razy on grał w pomocy ze tak sądzisz ? Jak grał to pokazywał klasę . Jak będzie grał regularnie myśle ze będzie jednym z najlepszych

0

Wiadomo ze słabo byłoby by go posadzić na ławce . Chodzi mi bardziej o to ze jakbym miał wybierać między nim czy innym pomocnikiem a naszym Roberto wybrałbym Roberto

22

Roberto na ławce ? Chyba żartujesz . Wolałbym posadzić Verrattiego , Coutinho , Erriksena czy innego pomocnika , aby Roberto grał w pomocy regularnie . Zasłużył chłopak i ławka nie jest jego miejscem

11

Pamietam jak przyszedł . Byłem wtedy na wakacjach za granica i szkoda mi było odejścia Alexisa. Dodatkowo po incydencie na mistrzostwach świata z Chellinim byłem sceptycznie nastawiony (słyszałem ze jest dobry , ale nie śledziłem jego kariery) . Teraz po dwóch latach w klubie śmiało mogę stwierdzić ze Luis jest jednym z tych osób które kocham , a zapewne nigdy nie będzie mi dane go poznać . Widząc jak dogaduje się z Leo i z innymi piłkarzami uśmiech sam pojawia się na moich ustach . Cieszę się ze taki swir jak Suarez nosi koszulkę Barcy . Po jego wypowiedziach widać tez , ze gra tu naprawdę była jego marzeniem . Oby grał tu jak najdłużej .

0

Haha ja tez ciagle starałem się uchwycić jakiś fajny moment . No i ja byłem na słynnej La Manicie 5:0 za Mou :D miałem 13 lat a nawet wtedy prawie płakałem ze szczęścia

0

Byłem na stadionie i jest stary i brzydki , ale byłem tez na meczu i to robi wrażenie :D

0

Jechałeś pociągiem tak ? Zależy mi żeby wysiąść w centrum

0

Jutro będę w Barcelonie pierwszy raz na własna rękę a nie z biurem podróży i pytanie do was . Czy ktoś zna nazwe stacji kolejowej najbliżej centrum ? Będę jechał z calelli i nie wiem gdzie się zatrzymać . Plus jest ktoś może obeznany w komunikacji miejskiej tam ? Czym najlepiej się poruszać itp ? Chciałbym pokazać dziewczynie Camp Nou ale tez zobaczyć Park Guell i Sagrade Familie , a z tego co pamietam to jest kawałek między tymi miejscami

1

Szczerze to nie wiedziałem o tym i zgadzam się z tobą

6

Rooney jeszcze nie oficjalnie ale prawdopodobnie w Evertonie . Kończy się pewna epoka w histori Czerwonych Diabłów . Jest to jeden z tych piłkarzy których szanuje jak cholera . Wielki piłkarz i człowiek . Mam nadzieje ze odbuduje formę i pogra jeszcze kilka lat na najzwyzszym poziomie . Ciekawi mnie tylko ze United pożegna go tak jak na to zasługuje . A zasługuje na pożegnanie w stylu naszego Generała lub Gerrarda

5

Możdzień gol . Gol . Gol. Ależ gol na Bułgarskiej. 3 do 1 dla Lecha . Bakero oszalał !! Nie zapomnę tego meczu mimo ze fanem Lecha nie jestem .

5

Jak dla mnie drugi w histori zaraz po Jordanie najlepszy koszykarz na świecie .

0

W jakim mieście mieszkasz ?

0

10 tys napewno nie . Jakbym naprawdę tego chciał to bym sam zrobił . Może nie byłoby to shelby(tak mi się wydaje ze to jest na zdjęciu ) ale na złom , i jakiegoś golfa dwójkę bym pokroił i pomalował xd

1

Nieważne jakie audi będzie lepsze od każdego Opla xd

3

Bardzo fajny pomysł . Chciałbym taka na chacie

0

2:2 . Ja tez uważam ze broda mu bardzo pasuje :D

6

I dobrze , spełnił swój obowiązek w 100% i zasłużył na zaufanie

0

Świetna wiadomość , bardzo w niego wierze . Nie możemy go stracić

0

Rzeczywiście :D ale wszystko z mojej głowy napisane :D

21

Jak widzę komentarze typu , "Brawo Verratti , nie trenuj i wywrzyj presję na klubie " to się zastanawiam czy wogle te osoby maja pojęcie co mówią . To nie jest amatorska liga ze Sebastian nie idzie na trening bo ma kaca albo mu się nie chce . Ten chłop podpisał 5 letni kontrakt rok temu i granie w piłkę to jego praca w PSG. Jest zwykłym pracownikem za co mu sowicie płaca i zachowanie typu nie trenuje, nie stawie się na treningu to zwykły brak profesjonalizmu. Prezesa PSG stać na to żeby posadzić go na ławę na cały sezon za to jak się zachowuje . Oczywiście to wszystko może być wymysł gazet , ale zwracam się do osób które wypisują takie bzdury . Co byście zrobili gdyby Neymar nagle odmówił trenowania i chciał odejść z klubu , podczas gdy trener jak i cały klub chcieliby żeby został ? Te miliony nie zarabia się za bycie gwiazda , piłka nożna to praca jak każda inna.

Ps. Sam marze o tym żeby Marco do nas przeszedł.

0

Zapominasz o jednym . To nie jest orlik i drużyna 4 ligi. Ten facet zarabia miliony euro za grę w klubie , jest to jego praca tak samo jak moja , moich rodziców i każdego człowieka pracującego . Po co podpisywał kontrakt na 5 lat rok temu ? Co byś zrobił gdyby któryś z twoich pracowników strzelałby fochy i mówił ze nie będzie pracował ? Trochę profesjonalizmu .

0

Cieszy mnie to ze jest tak zdeterminowany .... tylko boje się ze to wszystko zwykle wymysły gazet

0

A mamy 75 mln bo Mundo Deportivo tak pisze ? Zastanów się czy ktokolwiek wie ile Barca ma kasy tak naprawdę . Po drugie kupując 3 graczy trźeba sprzedać tez kogoś

0

Potem będzie płacz , ze nasza ławka to komedia a nie siła która może coś wnieść do meczu .

13

Ty chyba sobie żartujesz gościu

1

Ja bym brał a4 ale za taka cenę nie złapiesz raczej mniej niż 200 tys przebiegu . A6 jest starsza ale za taka cenę można złapać coś dobrego . Passata nie polecam ogólnie , ale może dlatego ze jestem golfiarzem. Kumpel mówi tylko ze gaz dobrze działa w Passeratti , w sensie nie działa zle na silnik

4

Ironicznie . Daj się chłopakowi nacieszyć

6

No i co się gościu do niego prujesz bez powodu ? Zrobił ci coś ?

0

No co racja to racja .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?