0

Boże już 20 ,minuta jak to leci

0

Ale bym chciał być teraz na tym stadionie

1

To co powiedział o Barcelonie jest trochę prawda i środku pola itp, ale wzmianka o Messim sprawia ze nie mam szacunku do tego gościa . On Wogle ogląda mecze czy czyta komentarze na fioletowej ?

0

Myśle Że maja obsrane porty bo dobrze wiedza ze mogą odpaść . Tylko kibice na tej stronie skreślili już naszych piłkarzy .

0

Nadszedł w końcu ten dzień . Mimo ze wielu z was nie wierzy w awans Barcelony to trochę nie rozumiem dlaczego . Rozumiem ze wynik jest bardzo trudny do odrobienia ale to jest Barcelona . Kto jeśli nie właśnie ta drużyna ma dokonać niemożliwego ? Futbol widział różne rzeczy a dopóki piłka w grze ja będę wierzył . PSG strzeliło nam 4 gole a mogło o wiele więcej gdyby nie Marc, to dlaczego my nie możemy im strzelić 4 goli albo i więcej . Wiadomo ze zagrać na zero z tylu ciagle atakując będzie to mega trudne zadanie ale jeden argument mnie przekonuje ze to możliwe , to jest FC BARCELONA . Jeśli zagramy na 100% i wszyscy będą wypluwali płuca od ciągłego pressingu , a nasze gwiazdy zagrają wspaniały mecz , myśle ze możemy awansować. Nadzieja umiera ostatnia i gadanie ze nie mamy szans jest poprostu śmieszne. Czy tak mówią prawdziwi kibice ? Myśle ze 3/4 tych osób mówiło tak samo o PSG przed pierwszym meczem . Wiara w swój zespół przede wszystkim moi drodzy
Visca El Barca , chciałbym zapamiętać pozytywnie ten dzień
Ps. Wszystkiego dobrego kobitki :*

0

Teraz już można wyłączyć

0

Dzięki bardzo :) i użytkownikom wyżej tez

0

Jak to wyglada z Napoli ? Jaki wynik żeby Real odpadł?

0

1.3 XDD

1

I co lecieć na zmywaku

1

Idealny przykład ze Barcelony NIGDY nie można skreślić. Nawet jeśli w pierwszym meczu przegra 4:0 ;) Niech to będzie dla niektorych sezonowcow potwierdzenie , w swój klub wierzy się do końca , a nie tylko gdy wygrywa. VAMOS !! Pożegnajmy Lucho w wielkim stylu

0

Ale jeśli wygra ma dwa punkty nad nami a przed nami jeszcze mecz z nimi , Wiec jesteśmy zależni od siebie

0

Hahahahahahahhahaha

5

Remis to i tak dla nas zarąbista wiadomość

1

Nie wierze ....

0

Pique pewnie głupio teraz za te wpisy o sędziach xdd

0

Ronaldo XD najlepszy piłkarz świata

0

Kopnął po chamsku piłkarza Las Palmas za co dostał żółta a gdy piłkarz go lekko odepchnął Bale odepchnął jego i dostał druga

3

Nie wierze xd nie wierze normalnie xd

0

Karny xdddddddddddddd

0

Ewidentnie Bale stracił głowę . Akurat on nie należy do tych piłkarzy pokroju Ramosa . Szanuje go bardzo ale na kartkę ewidentnie zasłużył

0

Ładny strzał Ronaldo xd

1

Dziękuje Lucho !

0

Włączam Real patrzę 1 0 to wyłączam i jeb gol xd dobra oglądamy :D serio był spalony przy golu Realu bo nie widziałem

0

Ja nie wiem serio co się z Busim stało ..

5

Teraz wyobraźcie sobie taki początek w meczu z Paryżem

4

Fajnie było zobaczyć wczoraj po meczu cieszacego się Messiego

0

Coś stało się w czasie meczu Realu ? Wogle nie czytałem żadnej relacji bo nie było mnie w domu

3

Ręka Bartomeu na Alei Gwiazd to musi być rarytas xd

1

Inna tematyka zupełnie , ale Uncharted polecam jest zarąbista tez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?