Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże już 20 ,minuta jak to leci
0
Ale bym chciał być teraz na tym stadionie
1
To co powiedział o Barcelonie jest trochę prawda i środku pola itp, ale wzmianka o Messim sprawia ze nie mam szacunku do tego gościa . On Wogle ogląda mecze czy czyta komentarze na fioletowej ?
0
Myśle Że maja obsrane porty bo dobrze wiedza ze mogą odpaść . Tylko kibice na tej stronie skreślili już naszych piłkarzy .
0
Nadszedł w końcu ten dzień . Mimo ze wielu z was nie wierzy w awans Barcelony to trochę nie rozumiem dlaczego . Rozumiem ze wynik jest bardzo trudny do odrobienia ale to jest Barcelona . Kto jeśli nie właśnie ta drużyna ma dokonać niemożliwego ? Futbol widział różne rzeczy a dopóki piłka w grze ja będę wierzył . PSG strzeliło nam 4 gole a mogło o wiele więcej gdyby nie Marc, to dlaczego my nie możemy im strzelić 4 goli albo i więcej . Wiadomo ze zagrać na zero z tylu ciagle atakując będzie to mega trudne zadanie ale jeden argument mnie przekonuje ze to możliwe , to jest FC BARCELONA . Jeśli zagramy na 100% i wszyscy będą wypluwali płuca od ciągłego pressingu , a nasze gwiazdy zagrają wspaniały mecz , myśle ze możemy awansować. Nadzieja umiera ostatnia i gadanie ze nie mamy szans jest poprostu śmieszne. Czy tak mówią prawdziwi kibice ? Myśle ze 3/4 tych osób mówiło tak samo o PSG przed pierwszym meczem . Wiara w swój zespół przede wszystkim moi drodzy
Visca El Barca , chciałbym zapamiętać pozytywnie ten dzień
Ps. Wszystkiego dobrego kobitki :*
0
Teraz już można wyłączyć
0
Dzięki bardzo :) i użytkownikom wyżej tez
0
Jak to wyglada z Napoli ? Jaki wynik żeby Real odpadł?
0
1.3 XDD
1
I co lecieć na zmywaku
1
Idealny przykład ze Barcelony NIGDY nie można skreślić. Nawet jeśli w pierwszym meczu przegra 4:0 ;) Niech to będzie dla niektorych sezonowcow potwierdzenie , w swój klub wierzy się do końca , a nie tylko gdy wygrywa. VAMOS !! Pożegnajmy Lucho w wielkim stylu
0
Ale jeśli wygra ma dwa punkty nad nami a przed nami jeszcze mecz z nimi , Wiec jesteśmy zależni od siebie
0
Hahahahahahahhahaha
5
Remis to i tak dla nas zarąbista wiadomość
1
Nie wierze ....
0
Pique pewnie głupio teraz za te wpisy o sędziach xdd
0
Ronaldo XD najlepszy piłkarz świata
0
Kopnął po chamsku piłkarza Las Palmas za co dostał żółta a gdy piłkarz go lekko odepchnął Bale odepchnął jego i dostał druga
3
Nie wierze xd nie wierze normalnie xd
0
Karny xdddddddddddddd
0
Ewidentnie Bale stracił głowę . Akurat on nie należy do tych piłkarzy pokroju Ramosa . Szanuje go bardzo ale na kartkę ewidentnie zasłużył
0
Ładny strzał Ronaldo xd
1
Dziękuje Lucho !
0
Włączam Real patrzę 1 0 to wyłączam i jeb gol xd dobra oglądamy :D serio był spalony przy golu Realu bo nie widziałem
0
Ja nie wiem serio co się z Busim stało ..
5
Teraz wyobraźcie sobie taki początek w meczu z Paryżem
4
Fajnie było zobaczyć wczoraj po meczu cieszacego się Messiego
0
Coś stało się w czasie meczu Realu ? Wogle nie czytałem żadnej relacji bo nie było mnie w domu
3
Ręka Bartomeu na Alei Gwiazd to musi być rarytas xd
1
Inna tematyka zupełnie , ale Uncharted polecam jest zarąbista tez