9

Na początku czytając o Douglasie jeszcze wierzyłem , ale gdy zobaczyłem Arbeloe to już w nic nie uwierzę xd dobrze ze dziś Prima Aprillis

28

Uwielbiam tego gościa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co do Messiego się nie zgodzę . Zagrał kosmiczna druga polowe i za nią dałbym 11 , lecz pamiętaj ze oceniany jest cały mecz a w pierwszej połowie nie błyszczał

38

Nie sądziłem nigdy ze będę go tak uwielbiał jak teraz . Mega się cieszę , najlepsza 9 na świecie

0

https://open.spotify.com/user/11174573081/playlist/21139qfgui3drqDoaTwtlU
Jak ktoś lubi czarne rapsy, future house , radiowe hity i trochę elektro to zapraszam do przesłuchania mojej playlisty

0

I to zawodzenie na trybunach xd nie wyobrażam sobie tej kultury w Europie...

0

U mnie już to samo . Na YouTube jest dobra transmisja

2

Oficjalna strona Barcelony . Rejestrujesz się i masz transmisje od klubu

0

Moje miasto :D Ponoć ten chłop co to zrobił to jakiś żul spod żabki

0

Fantastyczne porównanie xd

0

Fajnie jakby zagrał Vidal

22

Moja dziewczyna gdy zobaczyła Zidana -"to jest ochroniarz Realu Madryt ?"

2

XDDDD

3

Chodzi mi o to ze każdy to kiedyś widział , przynajmniej tak mi się wydawało . Plus spójrz na to z innej strony , nawet w podstawówce widząc dużego gościa mówiło się "ale z niego pudzian" . To tylko pokazuje ze Mariusz jest legenda . A popek ? Dla mnie zwykły śnieg który wybił się na głupocie innych.

4

Jak byłeś dzieckiem to nie oglądałeś strong manow ? Czy ty jako dziecko wychowałeś się na warsaw shore ?

43

Marze o tym aby Popek dziś dostał sromotny wp****ol od Pudziana . Mój idol z dzieciństwa, mężczyzna który naznaczył pewna epokę w strong manach kontra idol gimnazjalistów i zwykły burak. Mam nadzieje ze Mariusz pokaże mu gdzie jego miejsce

2

Czekam na następne części :D

0

Może pognite w tym miejscu

1

Odnośnie wczorajszego meczu nie muszę chyba już nic dodawać , prócz tego ze zagraliśmy fatalnie i ten jeden punkt to i tak dużo . Jeśli chodzi o klasyk to nie patrzyłbym na ten mecz względem wczorajszego ani ogólnie naszej formy . Klasyki rządzą się swoimi prawami i każdy piłkarz gra na 120% możliwości. Wystarczy przypomnieć sobie mecz z Realem z tego roku na Camp Nou kiedy Barca była przekonana o wygranej i dostała po dupie

31

Nie.

0

Nie kupuj tam telefonu kolego xd

27

Lepszy Rakuten niż Alibaba xd

0

Tez odradzam ci kupna Hardline'a . Miałem ta grę i dosyć szybko ja sprzedałem . Za to mam bf a 1 i uważam ze jest naprawdę świetny , jesli nie najlepszy wśród bf ów . A co do TWD to dla mnie pozycja obowiązkowa jako fan całej serii :D

5

Teraz moja opinia dla fanów gier wideo : dziś premiera Watch dogs 2 i szczerze byłem sceptycznie nastawiony do tego tytułu po pierwszej słabej części , ale jak zawsze nie wytrzymałem i kupiłem od razu . Powiem szczerze ze jesteś naprawdę pozytywnie zaskoczony . Grafika może nie urywa głowy ale jest w porządku , postacie są naprawdę spoko po kilku godzinach już je polubiłem , miasto jest naprawdę piękne , hakowanie jest przyjemne , nasz protagonista jest zwinny i szybki , a jest jeszcze wiele rzeczy dla których warto zagrać . Nie miałem komu tego napisać bo na YouTube filmiku nie nagram bo się wstydzę , dziewczyna nie chce tego słuchać a kumple grają w csa xd pozdrawiam

0

Ktoś wie jak Alves radzi sobie w Juventusie ?

38

Chciałbym aby za Busiego zagrał Gomes

0

Są tu jacyś uczestnicy Opener festivalu z tego roku ? I ktoś kto wybiera się w przyszłym ?

0

No w sumie trochę jednak mnie to śmieszy xd

1

Mnie to nie śmieszy . Jestem naprawdę dumny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?