Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko to jak teraz aktywuje to chyba nie zadziała od razu
0
Panowie , jakiś sposób na oglądanie klasyku na iPhonie ?
0
Wchodziłem na przeglądarce normalnie na meczyki i szukałem transmisji najcześciej futbolhd. To czy bedzie ci działać zależy od tego jak szybki masz internet
0
Ja na ps4 normalnie oglądam streama , przecież masz tam przeglądarkę
0
DIOS ? Po hiszpańsku znaczy Bog i jest to hołd dla Leo Messiego
55
To ten co ponoć gra jeszcze w Realu ?
0
Juz dzis dostałem opierdziel od profesora bo sie zacząłem śmiać z pornhuba to na demoty nawet nie wchodzę xd
5
Panowie i panie , moze to trochę niestosowne ale polecam wejść na pornhuba xd konkurs na prima aprillis wygrali xd
1
Ja osobiście kupiłem sobie zegarek a Aparcie Zegarki w kato i jestem bardzo zadowolony . Pamiętaj tylko ze porządny zegarek z dobrej firmy waha od 1000 zł w gore
0
No z tym ze brakuje do androidów to bym sie nie zapędzal. iOS jest aktualizowany do najnowszego oprogramowania jeszcze na 4s , a androidy praktycznie po dwóch latach juz sa nieaktualizowane
0
Zamiast Mascherano ? Pogrzało cie ?
0
Najlepszy zegarek młodzieżowy to G-Schock. Wodoodporny i praktycznie niezniszczalny . Ja mój upusciłem kiedyś w zimę na podjeździe po czym mój tata po nim przejechał autem i nie było śladu . Juz ich nie nosze bo chyba z nich wyrosłem ale uważam ze dla nastolatka jest świetny , plus wzorów masz pełno i któryś napewno ci sie spodoba
0
Dlaczego mnie nie dziwi to ze Real sie interesuje Gimenezem.....
0
Ja ci odpowiem :D trzeba mieć niesamowitego farta zeby cyknąć sobie fotę z Leo
0
Jak wyglada w Barcelonie stosunek do kibiców Real podczas El Classico ? Czy zdarzają sie kibice którzy reagują agresywnie na kibiców w koszulkach Los Blancos ?
0
Damn . Nie ten dział
0
Jak wyglada w Barcelonie stosunek do kibiców Real podczas El Classico ? Czy zdarzają sie kibice którzy reagują agresywnie na kibiców w koszulkach Los Blancos ?
0
Tak . Około 6 tygodni przerwy
0
Juz jest odliczanie
0
Zgodzę sie z toba . Tylko jesli chodzi o dojrzałość to mam na mysli Że teraz , będąc u szczytu swojej kariery w Barcelonie nie odwalił by takiej akcji jak ugryzienie czy takie sytuacje jak z Evrą.
0
Kurde to niebywałe jak bardzo zmieniłem o nim zdanie . Po ugryzieniu w 2014 roku nadal go chciałem ale miałem go za jakiegoś świra . Gdy zaczął grać w Barcelonie po El Classico wiedziałem ze potrzeba czasu ale często mimo to irytował mnie swoimi zagraniami . A teraz ? Teraz go poprostu uwielbiam , nie przez sama gre . Oprócz tego Że jest jednym z głównych powodów dla których wygraliśmy 5 trofeów , to jeszcze uważam go za naprawde wspaniałego człowieka . Widać ze przychodząc tu, cholernie dojrzał . Tak naprawde nie było żadnej jego dziwnej akcji odkąd przyszedł do Barcy. To jak zostawia serce na boisku zostanie przeze mnie i przez wszysktich cule zapamiętane na zawsze . Dziekuje ze zgodziłeś sie u nas grać !!!
0
Mam nadzieje ze Ter Stegen zostanie , ale gdyby jednak okazał sie głupcem , alternatywa w postaci Courtoisa bardzo dobra
22
Wyobrażam sobie tych facetów którzy zostali namówienie przez zony na teatr. I spotkali Leo :D
6
Wszyscy juz wiemy jaka jest sytuacja w Belgi i w Europie . Ja jako fan muzyki eletronicznej , zastanawiam sie co z tegorocznym Tomorrowlandem . Odbywa sie to w Belgi i liczba widzów fanów przekracza pol miliona . Beda mieli z tym niezłe urwanie głowy .
40
Skoro tak piszesz to chyba nie wiesz kim jest Gamper .
0
Dzieki wielkie ;)
0
Panowie macie jakiś link do meczu Argentyny ?
1
Widze ze średnio zrozumiałeś przesłanie mojego komentarza . Nie krytykuje ludzi którzy wyrażają tak swoje współczucie . Chodzi o to ze to jest jedyny ruch Europejczyków który robią po takich tragicznych zamachach jak ten wczoraj . Współczucie , poziom zagrożenia podniesiony , strach przed wyjściem z domu . Do czasu aż trochę sprawa ucichnie i znowu zgina dziesiątki ludzi . W tym czasie ilośc potencjalnych terrorystów wzrośnie dwukrotnie . Naprawde cieszę sie ze jestem Polakiem, bo nas nie dotyczy to tak bardzo jak tych "bogatych"
61
Proponuje po raz kolejny wyslac kondolencje rodzinom ofiar i ustawić zdjecie profilowe w barwach Belgii. To powinno zalatwic sprawę ...
0
To ze najlepsza liga świata ma takich sędziów to jest poprostu żenada .