Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mogli dać Masche strzelać
0
Oby nic mu nie było ......
1
Jak dla mnie dobrze sie ustawia ale kilka razy juz nie dostał podania jak był na dobrej pozycji
1
Ja postawiłem symboliczna dyszkę na Levante :)
0
Poj****o sie w głowach od kasy .
1
Na żywo :D
0
Messi i Curry maja za sobą wspaniałe momenty wiec dwóch zasłużyło napewno . Nie wiem jak z reszta bo średnio sie interesuje tymi sportowcami
0
Pewnie dobrze zaczną i dadzą dupy jak zawsze
0
6 bez S. 64 GB.
0
Tak dla twojej wiadomości to moze . Mozilla , Chrome, Opera sa dostępne . Ale po co ma ich używać skoro ma lepsza ?
0
Po pierwsze uważam ze Iphony maja genialna przeglądarkę która działa swietnie i siedzenie na internecie na tym telefonie jest bardzo poręczne i szybkie(codziennie to robię wiec to dla mnie duży plus) . Po drugie aparat. Wiem ze moge sobie kupic lustrzankę , ale dla mnie wygodnie jest robić zdjecia telefonem, a jakos tych zdjeć jest naprawde świetna . W tym roku nie miałem żadnego aparatu na wakacjach ,który musiałem nosić na szyi tylko poręczny telefon w kieszeni. Po trzecie chmura, która jest naprawde bardzo poręczna i przydatna . Nie wiem czy na innych telefonach tez jest, chyba tak, ale nie tak swietnie zrobiona jak Apple. Po czwarte Iphony bardzo chronią dane osobowe. Dla niektórych to nie jest ważne ale dla mnie bardzo , aby w przypadku kradzieży nikt nie mógł włamać sie na mój telefon. Z Iphonem nie ma na to szans . Po piąte duzo moich znajomych , w tym moja dziewczyna ma Iphona co bardzo ułatwia życie poprzez iMessage i rodzine w ktorej można trzymać zdjecia itp . Po szóste ten telefon jest poprostu niesamowicie szybki. Jest to spowodowane tym ze Apple ma tylko iphony a Android cała masę innych firm . Przynajmniej tak mi sie wydaje . Co do wytrzymałości to nie mowie ze sa wytrzymałe bo wystarczy ze upadnie bez żadnej osłonki i na 100% masz po ekranie . Na szczęście sie o to nie martwię bo bardzo dbam o telefon i dodatkowo go sobie ubezpieczyłem . Każda funkcja Iphona jest bardzo przydatna . Jednym kliknięciem moge zrobić co mi sie podoba . I co do tego ze chodzi Max 3 lata sie nie zgodzę . Jesli chodzi o jakość sprzętu(prócz ekranu który bardzo łatwo zbić ) to nie ma czego zarzucić . Android jest aktualizowany tak samo często jak Apple tyle ze aktualizacje z Apple obejmują stare modele z przed kilkunastu lat , a Android tak naprawde po dwóch latach jest juz stary, bo nie bedzie miał nowych funkcji bo oni starsze modele maja w powarzaniu. Pozdrawiam .
1
To ty krytykujesz cos co miałeś pewnie raz w ręce . Ja miałem oba rodzaje telefonów wiec mam porównanie .
1
Zależy o jakiś funkcjach mowisz . Bo jesli chodzi o te najważniejsze funkcje to IPhone pod każdym względem przewyższa Androdia . A do s7 moze masz racje ja miałem s4 i był do bani z czego moja mama ma do dzis s5 i także jest do niczego . Nie wiem jak z s7
1
Mówisz tak, a miałeś kiedyś Iphona ? Osoby które mówią tak jak ty to ci którzy Iphona nie maja i bawią sie zacinającym Androidem lub osoby które nie maja kasy na Iphona i maja ból tyłka wyrażając go hejtem . Ja mam Iphona miałem wcześniej samsunga i nigdy juz nie kupie nic co ma androida .
4
Oprócz cycków to nie widze nic ładnego .
0
Dybala jest za dobry i za młody na ławkę .
1
I tak dostaniesz bana
0
To jest Messi to jest jego geniusz !!!!!!!!!
0
Szczerze to nie jestem zwolennikiem jego transferu
0
Strasznie mnie śmieszy ta fryzura xd z całym szacunkiem do Andresa
25
Ale Cech to jest kocur . Gdyby nie on to mogłoby byc krucho . Jak dla mnie świetny interes zrobił Arsenal bo nie obrażając Polaka , Szczesny to klasa niżej niz Petr
1
Zgadzam sie . Zero emocji
0
O nich nawet nie mowie , ale dzis panowie z nc+ byli naprawde slabi
1
Mecz naprawde na bardzo wysokim poziomie . Co do Kanonierow to naprawde dobry mecz w ich wykonaniu, mieli swoje szanse których na szczęście nie wykorzystali . Jak dla mnie w tym sezonie nasz najtrudniejszy rywal . Co do piłkarzy to najlepsi według mnie Neymar(tylko te zmarnowane 100) , Messi i Ter Stegen . Nasz bramkarz to jest kocur, mimo ze strzał Chemberlaina był prost w niego to choćby obrona główki Giroud była fantastyczna . Oprócz tego uważam ze dzisiejsi komentatorzy to była jakas żenada . Zero emocji, gdyby nie fakt ze oglądałem mecz z kumplami to nie wiem czy bym to tak przezywał . Pozdrawiam !! Dzisiaj szykuje sie spokojna noc
0
Komentarz usunięty
0
Infiltracja. Gwiazdorska obsada i film według mnie godny poświecenia uwagi
1
Nie moge oglądać meczu, wiec liczyłem na wasze komentarze , ale jak widze te hejty na Arde i Roberto to mi sie odechciewa to czytać . Kibice sukcesu. Ide na Onet .
0
W takim razie moja zabawa w ferie poszła za daleko ! Pozdrawiam i przepraszam
5
Spytałem jak gra Realu bo nie mogłem
Oglądać . Napisałem to na La Rambli i dostałem 2 dni bana za pisanie nie na te temat . A wiec do czego jest ten dział ?
0