Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Boze jaki żałosny komentarz
1
Chyba nie bo nie zdjął koszulki do końca
0
Verratti dobry mecz według mnie a Marquinhos gol to chyba jego wina bo złe ocenił sytuacje i zamiast wybijać piłkę gdzie popadnie chciał walić głowa i nie trafił w pilke
0
Ibra!!!!!
1
Jak widze komentarze z fioletowej to życzę komuś bana ale te twoje mnie zabiły XD dobranoc
1
Haha dobry swirek :D w Polsce by dostał przekope w 15 xd
7
O tym mowie :D
0
Jak Ronaldo kiedyś w Gran Derby jak kiedyś nasi grali z nim w dziadka :D
0
No niby 30 lat ... Ale uważam ze mógł jeszcze dołożyć cegiełkę do sukcesów w jakiejś drużynie . Po cichu liczyłem ze zobaczę go w Barcelonie w lato . Teraz juz nikt nie bedzie o nim nic słyszał, bo przepraszam kto interesuje sie chińska liga oprócz chińczyków
0
Jesli chodzi o porównywanie Neymara do Leo to jak widze tego typu komentarze jak napisałeś to poprostu przestaje je czytać . Dla wielu liczą sie poprostu gole, dryblingi i ładne akcje . Mało osob docenia prawdziwych piłkarzy . Jak dla mnie poziom który osiagnął Leo jest nieosiągalny przez żadnego piłkarza na kuli ziemskiej . Tez śmieszy mnie to ze Ney lepszy niz Leo, jak dla mnie to Neymar jest gorszym piłkarzem od Suareza a do Leo to jeszcze lata świetlne
0
Jak patrzę na to co sie dzieje na rynku transferowym to zaczyna mnie to coraz bardziej irytować . Wiem ze moje zdanie nic nie znaczy ale to co robią np. Chińskie drużyny jest chore . Lavezzi 15 mln na sezon w Chinach ... Czy naprawde liczy sie juz tylko kasa ? Kiedyś gra w Europejskich zespołach była przywilejem . Jak narazie do Chin przeszli mało znaczący gracze dla poprzednich zespołów, ale czekam aż któryś z liderów pójdzie za kasa. Ciężkie czasy nas czekają .
0
Siemanko panowie i panie ! Poszukuje kogos kto zna sie troche na samochodach a dokladnie na felgach . Chodzi mi glownie o et, rozstaw, szerokosc itp.
3
Dariusz Żmudzki
0
W sumie nie dziwie sie Zidanowi. Co moze mial powiedziec prawdę ? Przecież kazdy wie ze Ronaldo nienawidzi jak ktoś nie mowi ze jest najlepszy . I to nie jest żadna nagonka na Portugalczyka , tylko prawda.
0
Czyli jednak rekordzie nadal bezpieczny :D
0
Słaby mecz Sampera . Ma potencjał ale uważam ze musi zostać wypożyczony
0
Uuu Douglas jaki six pack :D
1
Dobrze trenerze !
0
Ponoć Vidal doznał bólu na rozgrzewce i Douglas od pierwszej minuty .
3
Czemu niby nie było by tak fajnych. Mysle ze równie dobre
0
Wlasnie taki skład bedzie najlepszy . Ale wydaje mi sie ze Neymar moze zagrać
0
Ja liczę na Douglasa w pierwszym składzie . Jak nie teraz to kiedy ?
2
Jednym słowem , nie warto . Ostatnie dobre Call of Duty to 4 ewentualnie Black Ops . HArdline jedynie kampania daje rade , jak dla mnie multi do bani . Jesli chcesz dobrego fpsa zespołowego to polecam Rainbow Six Siege , Pay Day 2. Starsze produkcje to bf 2 lub 3 i cod 4
23
Czy wszystko co on zrobi musi byc krytykowane ? To nie jest fanpage Barcy . To jest antyfanpage Ronaldo . Nie piszcie potem o poziomie fioletowej bo tutaj juz coraz mniej osob trzyma poziom .
4
Mimo wszystko wielkie brawa dla Granady . Myslalem ze wyjada z workiem bramek a grali jak równy z równym . Czasem nawet lepiej.
3
No i niestety ... No ale gol ładny
0
Wygrał to chyba za duzo powiedziane :P
4
Komentarz usunięty
0
Nie ma gola :(.
0
Mówiłem ze trzeba wierzyć w Granade!!!!!