4

Boze jaki żałosny komentarz

1

Chyba nie bo nie zdjął koszulki do końca

0

Verratti dobry mecz według mnie a Marquinhos gol to chyba jego wina bo złe ocenił sytuacje i zamiast wybijać piłkę gdzie popadnie chciał walić głowa i nie trafił w pilke

0

Ibra!!!!!

1

Jak widze komentarze z fioletowej to życzę komuś bana ale te twoje mnie zabiły XD dobranoc

1

Haha dobry swirek :D w Polsce by dostał przekope w 15 xd

7


O tym mowie :D

0

Jak Ronaldo kiedyś w Gran Derby jak kiedyś nasi grali z nim w dziadka :D

0

No niby 30 lat ... Ale uważam ze mógł jeszcze dołożyć cegiełkę do sukcesów w jakiejś drużynie . Po cichu liczyłem ze zobaczę go w Barcelonie w lato . Teraz juz nikt nie bedzie o nim nic słyszał, bo przepraszam kto interesuje sie chińska liga oprócz chińczyków

0

Jesli chodzi o porównywanie Neymara do Leo to jak widze tego typu komentarze jak napisałeś to poprostu przestaje je czytać . Dla wielu liczą sie poprostu gole, dryblingi i ładne akcje . Mało osob docenia prawdziwych piłkarzy . Jak dla mnie poziom który osiagnął Leo jest nieosiągalny przez żadnego piłkarza na kuli ziemskiej . Tez śmieszy mnie to ze Ney lepszy niz Leo, jak dla mnie to Neymar jest gorszym piłkarzem od Suareza a do Leo to jeszcze lata świetlne

0

Jak patrzę na to co sie dzieje na rynku transferowym to zaczyna mnie to coraz bardziej irytować . Wiem ze moje zdanie nic nie znaczy ale to co robią np. Chińskie drużyny jest chore . Lavezzi 15 mln na sezon w Chinach ... Czy naprawde liczy sie juz tylko kasa ? Kiedyś gra w Europejskich zespołach była przywilejem . Jak narazie do Chin przeszli mało znaczący gracze dla poprzednich zespołów, ale czekam aż któryś z liderów pójdzie za kasa. Ciężkie czasy nas czekają .

0

Siemanko panowie i panie ! Poszukuje kogos kto zna sie troche na samochodach a dokladnie na felgach . Chodzi mi glownie o et, rozstaw, szerokosc itp.

3

Dariusz Żmudzki

0

W sumie nie dziwie sie Zidanowi. Co moze mial powiedziec prawdę ? Przecież kazdy wie ze Ronaldo nienawidzi jak ktoś nie mowi ze jest najlepszy . I to nie jest żadna nagonka na Portugalczyka , tylko prawda.

0

Czyli jednak rekordzie nadal bezpieczny :D

0

Słaby mecz Sampera . Ma potencjał ale uważam ze musi zostać wypożyczony

0

Uuu Douglas jaki six pack :D

1

Dobrze trenerze !

0

Ponoć Vidal doznał bólu na rozgrzewce i Douglas od pierwszej minuty .

3

Czemu niby nie było by tak fajnych. Mysle ze równie dobre

0

Wlasnie taki skład bedzie najlepszy . Ale wydaje mi sie ze Neymar moze zagrać

0

Ja liczę na Douglasa w pierwszym składzie . Jak nie teraz to kiedy ?

2

Jednym słowem , nie warto . Ostatnie dobre Call of Duty to 4 ewentualnie Black Ops . HArdline jedynie kampania daje rade , jak dla mnie multi do bani . Jesli chcesz dobrego fpsa zespołowego to polecam Rainbow Six Siege , Pay Day 2. Starsze produkcje to bf 2 lub 3 i cod 4

23

Czy wszystko co on zrobi musi byc krytykowane ? To nie jest fanpage Barcy . To jest antyfanpage Ronaldo . Nie piszcie potem o poziomie fioletowej bo tutaj juz coraz mniej osob trzyma poziom .

4

Mimo wszystko wielkie brawa dla Granady . Myslalem ze wyjada z workiem bramek a grali jak równy z równym . Czasem nawet lepiej.

3

No i niestety ... No ale gol ładny

0

Wygrał to chyba za duzo powiedziane :P

4

Komentarz usunięty

0

Nie ma gola :(.

0

Mówiłem ze trzeba wierzyć w Granade!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?