8

Hahhaahahaahaahahahha ty zasługujesz na bana za glupote

2

Wchodzić * widziałem twój komentarz wyzej i musiałem poprawić :D

0

12

7

0

Masz racje w 100% ALE zobaczymy czy ktoś sie zgodzi sprzedać ważnego gracza w połowie sezonu :D czas pokaże maja czas do końca stycznia

1

Trochę to nie na miejscu .

2

Teraz cieżko im bedzie kupic w tym okienku kogos porządnego z szansa grania w LM . Mozemy im za 50 mln Douglasa sprzedać :D

0

Ale żałosny komentarz.

17

Ktoś naprawde musi kochać Real zeby tyle czekać :D

14

Bartomeu posmarował :v

5

Wielka strata dla światowego kina ...

0

No widze juz ze usunęli mój komentarz . Rasista nie jestem wręcz jestem przeciwnikiem rasizmu , ale gdy ktoś zachowuje sie tak jak Caicedo to mi ciśnienie skacze ! Mimo to mogłem sobie darować .

1

Komentarz usunięty

0

Jesli za to nie bedzie kary to ja nie wytrzymam . Szczyt poprostu szczyt

0

Kto asystował przy golu Munira ? Bo akurat włączyłem Arsenal :D

2

No całkiem dobry xd

1

Ciebie także ma sie rozumieć ;D

1

Z wiśnia juz chyba nie pogadasz. Wlasnie tez bym chciał poznać tych użytkowników osobiście :D

1

Niektórzy napewno :D No ale niektórzy królowie statystyk z tej strony , wyobrażam ich sobie jako informatyków w okularach , a pewnie sie myle :D napewno sie myle !

6

Wiem ze to trochę dziecinne ale marzy mi sie kiedyś zobaczyć twarze niektórych użytkowników z tej strony :D moja wyobraźnia często układa w głowie jak niektórzy wyglądacie

0

No jak ktoś nie umie to 40 km/h Max a jak ktoś ma talent to sandał i każdy zakręt twój :D

0

Przepraszam moja odpowiedz jest do wojto z komentarza wyzej

0

Nie czaję twojego toku myślenia . Ma życzyć im dobrze ? To przecież oczywiste ze rywalowi życzy sie jak najgorzej . Ja im życzę porażek i odpadnięcia z LM

0

Moze dzis jest dzień na sprawdzenie Aleixa na skrzydle . I mam nadzieje na występ Bartry

0

K O M E D I A.

0

Jak ma sie tylny napęd to jest sie z czego cieszyć :D

8

Jesli to prawda to szczerze ... Szacun dla CRa

2

Śnieg ? Ale zazdroszczę :( u mnie tylko deszcz

1

Haha jak ja uwielbiam ta stronę :D świetna robota panowie !!!

1

To mnie zaskoczyłeś :0 czekam na newsa na głównej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?