Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Hahhaahahaahaahahahha ty zasługujesz na bana za glupote
2
Wchodzić * widziałem twój komentarz wyzej i musiałem poprawić :D
0
12
7
http://www.cuatro.com/deportes/futbol/gestos-Leo-Messi-enfadaron-Cornella_2_2115780098.html
Zobaczcie co w 1:00 zrobił Alves w ostatnim meczu XD
0
Masz racje w 100% ALE zobaczymy czy ktoś sie zgodzi sprzedać ważnego gracza w połowie sezonu :D czas pokaże maja czas do końca stycznia
1
Trochę to nie na miejscu .
2
Teraz cieżko im bedzie kupic w tym okienku kogos porządnego z szansa grania w LM . Mozemy im za 50 mln Douglasa sprzedać :D
0
Ale żałosny komentarz.
17
Ktoś naprawde musi kochać Real zeby tyle czekać :D
14
Bartomeu posmarował :v
5
Wielka strata dla światowego kina ...
0
No widze juz ze usunęli mój komentarz . Rasista nie jestem wręcz jestem przeciwnikiem rasizmu , ale gdy ktoś zachowuje sie tak jak Caicedo to mi ciśnienie skacze ! Mimo to mogłem sobie darować .
1
Komentarz usunięty
0
Jesli za to nie bedzie kary to ja nie wytrzymam . Szczyt poprostu szczyt
0
Kto asystował przy golu Munira ? Bo akurat włączyłem Arsenal :D
2
No całkiem dobry xd
1
Ciebie także ma sie rozumieć ;D
1
Z wiśnia juz chyba nie pogadasz. Wlasnie tez bym chciał poznać tych użytkowników osobiście :D
1
Niektórzy napewno :D No ale niektórzy królowie statystyk z tej strony , wyobrażam ich sobie jako informatyków w okularach , a pewnie sie myle :D napewno sie myle !
6
Wiem ze to trochę dziecinne ale marzy mi sie kiedyś zobaczyć twarze niektórych użytkowników z tej strony :D moja wyobraźnia często układa w głowie jak niektórzy wyglądacie
0
No jak ktoś nie umie to 40 km/h Max a jak ktoś ma talent to sandał i każdy zakręt twój :D
0
Przepraszam moja odpowiedz jest do wojto z komentarza wyzej
0
Nie czaję twojego toku myślenia . Ma życzyć im dobrze ? To przecież oczywiste ze rywalowi życzy sie jak najgorzej . Ja im życzę porażek i odpadnięcia z LM
0
Moze dzis jest dzień na sprawdzenie Aleixa na skrzydle . I mam nadzieje na występ Bartry
0
K O M E D I A.
0
Jak ma sie tylny napęd to jest sie z czego cieszyć :D
8
Jesli to prawda to szczerze ... Szacun dla CRa
2
Śnieg ? Ale zazdroszczę :( u mnie tylko deszcz
1
Haha jak ja uwielbiam ta stronę :D świetna robota panowie !!!
1
To mnie zaskoczyłeś :0 czekam na newsa na głównej