Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha :D
1
Prawie jak reprezentacja w piłkę ręczna Kataru .
4
Zródło ? Bo jak prawda to Zgniłem xd
2
Haha kocham jego wywiady i docinanie Marce :D
1
Jutro napewno Lucho mu da odpocząć . Lucho głupi nie jesy
0
Zaśmialbym sie gdyby nie fakt ze kolega niżej napisał to samo .
9
Jak patrzyłem na Andresa i Roberto wczoraj to aż sie gęba sama cieszyła ... Naprawdę jest coraz bliżej do tego było rok temu . Jeszcze nie jest idealnie ale naprawdę wczoraj każdy zawodnik pokazał klasę . Moze trochę Rakieta jak zawsze średnio ale reszta . Cud malina
0
Boże Munir serio juz chyba nigdy nie trafi .
0
Nie No nie wierze co sie dzieje !!!!!!!! Blada twarz !!!
0
Ronaldo moze nie gra z nami ale napewno nie gra z Realem :D
1
Gooooolazo !!!!!
0
3 h 40 min
Przeżyjmy to jeszcze raz :D
2
Zgadzam sie . A co do Bale uważam ze jest dobry i nic więcej ale jesli chodzi o sympatie to jakos nie mam nic do niego . Jakos nigdy mnie nie zirytował niczym . Wydaje sie w porządku
0
Uważam ze porównanie Bale i Neymara nie ma sensu . Miedzy nimi jest przepaść jeszcze większa chyba niz miedzy Messim a Ronaldo . Ronaldo swego czasu był drugi najlepszy a tak naprawdę od 3 sezonów Bale jedyne czym zaskoczył to rajd i ośmieszenie Bartry w PK. Na początku obawiałem sie go w Realu teraz juz wogle . Jest dobry ale tylko dobry jak dla mnie . Neymar jest fenomenalny .
1
0
Masakra co sie dzieje teraz we Francji. Szturm na mieszkanie nadal trwa
0
Najnowsza generacja to także ps4 . A halo jest tylko na Xboxa. Dalsza dyskusja z toba nie ma sensu
0
Nowe Halo jest tylko na Xboxa . Jeszcze masz jakiś problem który mam ci wytłumaczyć ?
0
Tak jak napisałem wcześniej . Te ekskluziwy to był mój wybór ... Nie lubie ani Halo ani Forzy a kręcą mnie przygodowki jak Uncharted . A co do Seby z osiedla to mój Seba z osiedla nie jest typowym Januszem i sie na tym zna. Uważam ze Xbox 360 jest o wiele gorsze od ps3 i wygrywa tak jak w konsolach 8 generacji tylko padem . Skoro ci sie nie zepsuł to masz szczęście jak cholera . A jesli twój kolega gra w Halo pewnie chodzi ci o Xbox one a wiec konsole o ktorej pisałem wyżej ze nie ma juz problemów z psuciem sie ....
0
Hahahahaha to sie uśmiałem. Wsród ludzi których szanuje i znają sie na konsolach i grach nigdy nie słyszałem dobrej opini na temat xboxa. Sam tez go miałem i po roku sprzedałem bo mi sie przegrzał X razy a raz złamało mi płytę . Grafika rownież była gorsza . Ps3 mam do dzis i nigdy nie miałem z nim problemu .
1
Jak dla mnie zdecydowanie Ps4 . W starej generacji konsol problemem Xboxa było to ze sie psul a ps3 było niezniszczalne . Teraz X one naprawił ten problem ale nadal uważam ze Ps4 jest lepszy . Po pierwsze jak dla mnie ciekawsze ekskluziwy takie jak Uncharted , Until Dawn czy najlepsza gra jaka grałem w całym swoim życiu, The Last of Us . Pad jest po stronie Xboxa bo jest wygodniejszy. Jesli chodzi o płynność gry słyszałem ze na Xboxie często sa spadki mocy tak jak jest w Need for Speedzie. Dla mnie ps4 konsola numer jeden
0
3 1 dla Realu . Pierwszy mecz Suareza i na początku asysta do Neymara składu nie pamietam
2
Nie wiem czy liroja można nazwać raperem ..
1
W histori było podobnie . Jakos z 300 lat temu islam także dawał sie we znaki ale został stłamszony i zniszczony i ucichł aż do teraz . Tylko wtedy nie trzeba chyba mowić jacy ludzie byli władcami . Teraz potrzeba silnej osobowości która ma jaja i pokaże ciapasom gdzie ich miejsce . Mowa oczywiście i Putinie
5
Brakuje nam w tych czasach takich władców jak wtedy .
4
Komentarz usunięty
4
Jak podają media siostra Greizmanna była w sali koncertowej podczas zamachu ale zdążyła uciec ... Masakra
0
Unia Europejska liżącą jaja Obamie który chce wprowadzić "demokracje" na Bliskim Wschodzie
11
Boże co ty pieprzysz weź sie wykonuj . Ile masz lat ze sie udzielasz na temat którego nawet nie rozumiesz .
4
Jesli ta sytuacja nic nie zmieni to nie mam pytań . Jedyny Putin którego wszyscy krytykują ma jaja .