8

Perła !! Najlepsze piwo

0

To inna sprawa xd

0

To znaczy Ney to fenomen i nie ma co ich porównywać ale Bale patrząc na jego gre jego statystyki sa naprawde niezle .

2

Patrząc na te statystyki to nie jest tragicznie z Bale'm

2

Uważasz ze Messiemu smutno ze jego przyjaciele swietnie sobie radzą i wyciągnęli Barcelonę z naprawdę głebokiej d*py podczas jego nieobecności ?

19

Boze co za brednie ... Wyloguj sie prosze

0

Ja tam nie biorę na poważnie tego co pisze ten szmatławiec .

0

No wkleiłem komentarz w lutym . Wtedy było śmiesznie . Dlatego teraz pisze mój komentarz ze ze śmieszności zaczyna sie to robić żałosne .

2

Ale rozróżnij pisanie o wyniku albo o wydarzeniach z meczu a ciągłym obrażaniu innych . Wklejaniu komentarzy z RM.pl, pisaniu ile kanapek zjadł Benitez, pisaniu jak bardzo Ronaldo jest gorszy od MSN , jaki Bale jest drewniany . To juz nie jest śmieszne a żałosne

0

Czyli uważasz ze nikt nie pisze o Ronaldo jak nie gra Real ani Barca ? Śmieszny jestes .

15

Ta strona rozwija sie we wspaniałym tempie naprawdę, ale poziom użytkowników jest coraz mniejszy. Juz mi sie nie chce wchodzić poczytać komentarzy bo każdy jest o Ronaldo i Realu . Rozumiem ze można życzyć zle rywalowi ale to nie robi sie juz dla was nudne ? Ciagle dogryzanie o nurkowaniu i grubym Benku ? To było śmieszne ale przestało. Zauważyłem ze brakuje tu juz tych starych wyjadaczy co pisali ciekawe komentarze i którym aż miło dawało sie łapki w gore . Teraz sama gimbusiarnia z półrocznym stażem na stronie .

1

To jest dla mnie jakiś absurd :0 rozumiem ze każdy moze kibicować jakiemuś klubowi ale ten gość jest prezydentem ligi hiszpańskiej wiec nie powinien sie afiszować z tym komu kibicuje . Tym bardziej w taki sposób ze boli go gdy Barca wygrywa . Jak dla żenada.

2

Aha.

0

Tak sie cieszę z tego co teraz mamy w składzie . Bramkarze Bravo dla mnie top 3 na swiecie Ter Stegen jeszcze ma czas ale tez jest świetny . Obrona Pique w formie top 1 druga Śo zależy kto ale tez dają rade Alves ostatnio zaczął znowu grać dobrze Alba dla mnie tez top 3 Busi ewidentnie top 1 nie ma lepszego Iniesta w formie top 1 Roberto powoli wchodzi na poziom Barcelony a teraz w La Liga juz jest w topie . MSN to jest jakas masakra . Nie da sie ich zastąpić . Każdy moze powiedzieć ze Lewy czy Hazard czy Aguero sa świetni ale nie ma takich graczy jak MSN oni sa poprostu genialni ...

1

Wygrałeś xd

0

No tak Neuer zasługuje ale jak zaznaczam Bravo zasłużył bardziej niz Manuel . Co nie znaczy ze Neuer nie zasłużył

0

Myśle ze to taka ironia . Spokojnie

19

Twoje porównanie nie ma sensu i nie jest śmieszne

2

Śmiesza mnie te osoby które mówią ze w niego 'wierzyły' . Jakos nikt go nie bronił jak wszyscy porównywali go do Wawrzyniaka(w tym ja)

40

Z Busim to jest cyrk na kolkach ale jest jeszcze Bravo :0 3 puchary ,Copa America i nie ma go wogle :0 masakra jakas zasłużył o wiele bardziej niz Neuer a Hart to jakas pomyłka .

2

Moze lepiej Bravo dać w bramce zeby dostał medal w przypadku zwycięstwa Barcy :D

26

No spokojnie . Jest dopiero listopad a wy juz o tryplecie . W tym sezonie jeszcze nie raz sprzedacie polowe składu i trenera, spokojnie

0

Wygrałeś xd

1

Dzieki :)

1

Ale akcja masakra jakas !!! Magia

1

Kto wystawił taka piłkę Alvesowi ? Bo zaspałem na tej akcji ?

0

Szkoda ze nie ma Bartry w pierwszej 11

0

Lewy ? Za poprzedni sezon ?

0

Tak myslalem ze czasami mozemy grać 4 3 3 z dodatkowym napastnikiem typu Nolito czy Vidal a w pomocy Iniesta/ Roberto i Messi . Każdy wie ze Leo wali takie Piły ze to jest masakra . Co wy na to ? Moze to jakos złe widze ?

0

A juz stał ? Z tego co wiem to ma byc jego agentem ale jeszcze chyba wogle Tarzan nie jest agentem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?