Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ja marze zeby trafić na Arsenal ! Nie dosc ze dobre widowisko to mam kumpla który mówi ze Arsenal pod każdym względem jest lepszy :D chce mu cos udowodnić
3
Ej panie szanuj Piasta !
5
Jak widze takie komentarz to mi sie odechciewa siedzieć na tek stronie . Jakbyś go spotkał to albo byłoby jak kolega wyżej napisał albo by cie pstryknął chłopczyku w nos i by ci go złamał
0
Roberto chyba jeszcze nie dostał zielonego światła
6
Dzisiejszy mecz jest o pietruszkę . Pique i Iniesta sa zdrowi poprostu Lucho dał im odpoczynek
0
@J.Krecidło
Neymar z kontuzja łydki .
0
Ja zdecydowanie gol Alexisa na 2 0 na Camp Nou :D ośmieszył wtedy Lopeza
0
No gazety o tym pisały , sport i mundo deportivo ale wiadomo jaka wiarygodność maja te gazety . Pato wspaniały piłkarz ale jak dla mnie spieprzył sobie karierę nie zostawajac w Europie .
1
Nie jest w optymalnej formie ale w Valenci zagrał i tak nawet dobry mecz
0
Za Derrickiem Rosem i Lebronem mój ulubiony zawodnik NBA .
0
Mój do dzis Derric Rose
0
No Bryant przygasł trochę No nie bez powodu kończy karierę . Ale mimo to jest legenda zaraz po Jordanie jak dla mnie
0
Ja nie grałem we wcześniejsze a bawię sie swietnie :D
1
Panowie, jak macie czas i sprzęt polecam Just Cause 3. Miazga
3
Real ma czas do jutra zeby podać argumenty czy cos takiego wiec mysle ze jutro bedzie decyzja . Ale ja także nie wierze ze wylecą
2
To chyba zwycięski komentarz z tej całej komedi Hahahahaha
0
Wczoraj wszyscy pisali ze za faul na Pique
1
Miał xd w 2001
0
Tak to prawda . Cadiz rownież napisał ze zgłoszą to bez żadnych negocjacji ze względu na szacunek do socios
1
No tylko ze grał 4 graczami z poza EU a mógł 3
1
Dobrze tak Realowi . Dawno nie miałem takiej beki z tego klubiku :D mimo wszystko szkoda mi Benka. Ludzie teraz jeszcze go obwiniają za to w zarządzie pracuje blondyna w Legii. No ale całe szczęście ze to nie nasz problem
1
Czeryszew zagrał w meczu mimo ze był zawieszony za ostatni sezon bo w barwach Villarealu dostał 3 żółta kartkę i dzis jest pierwszy mecz od tamtego :)
1
Ossasouna wyleciała juz z rozgrywek przez to samo wiec prawdopodobne
0
Haha milion tygodniowo :D ja bym poszedł :0
1
Tak jest trenerem Valenci . A dokładniej to bedzie od niedzieli
0
Szyneczka dla pana
0
Taki nieśmieszny żart . Dobzi sąsiedzi przychodzą i pożyczają od siebie cukier mąkę itp
12
Moja dziewczyna codziennie by przychodziła do Neya po mąkę :D
1
Ja tylko stres przed teoria . Praktyka pikuś :D
0
Mam nadzieje ze nie . Alexis jesy jednym z moich ulubionych graczy i sprawia wrażenie porządnego gościa :D nie zrobiłby tego