9

Ja marze zeby trafić na Arsenal ! Nie dosc ze dobre widowisko to mam kumpla który mówi ze Arsenal pod każdym względem jest lepszy :D chce mu cos udowodnić

3

Ej panie szanuj Piasta !

5

Jak widze takie komentarz to mi sie odechciewa siedzieć na tek stronie . Jakbyś go spotkał to albo byłoby jak kolega wyżej napisał albo by cie pstryknął chłopczyku w nos i by ci go złamał

0

Roberto chyba jeszcze nie dostał zielonego światła

6

Dzisiejszy mecz jest o pietruszkę . Pique i Iniesta sa zdrowi poprostu Lucho dał im odpoczynek

0

@J.Krecidło
Neymar z kontuzja łydki .

0

Ja zdecydowanie gol Alexisa na 2 0 na Camp Nou :D ośmieszył wtedy Lopeza

0

No gazety o tym pisały , sport i mundo deportivo ale wiadomo jaka wiarygodność maja te gazety . Pato wspaniały piłkarz ale jak dla mnie spieprzył sobie karierę nie zostawajac w Europie .

1

Nie jest w optymalnej formie ale w Valenci zagrał i tak nawet dobry mecz

0

Za Derrickiem Rosem i Lebronem mój ulubiony zawodnik NBA .

0

Mój do dzis Derric Rose

0

No Bryant przygasł trochę No nie bez powodu kończy karierę . Ale mimo to jest legenda zaraz po Jordanie jak dla mnie

0

Ja nie grałem we wcześniejsze a bawię sie swietnie :D

1

Panowie, jak macie czas i sprzęt polecam Just Cause 3. Miazga

3

Real ma czas do jutra zeby podać argumenty czy cos takiego wiec mysle ze jutro bedzie decyzja . Ale ja także nie wierze ze wylecą

2

To chyba zwycięski komentarz z tej całej komedi Hahahahaha

0

Wczoraj wszyscy pisali ze za faul na Pique

1

Miał xd w 2001

0

Tak to prawda . Cadiz rownież napisał ze zgłoszą to bez żadnych negocjacji ze względu na szacunek do socios

1

No tylko ze grał 4 graczami z poza EU a mógł 3

1

Dobrze tak Realowi . Dawno nie miałem takiej beki z tego klubiku :D mimo wszystko szkoda mi Benka. Ludzie teraz jeszcze go obwiniają za to w zarządzie pracuje blondyna w Legii. No ale całe szczęście ze to nie nasz problem

1

Czeryszew zagrał w meczu mimo ze był zawieszony za ostatni sezon bo w barwach Villarealu dostał 3 żółta kartkę i dzis jest pierwszy mecz od tamtego :)

1

Ossasouna wyleciała juz z rozgrywek przez to samo wiec prawdopodobne

0

Haha milion tygodniowo :D ja bym poszedł :0

1

Tak jest trenerem Valenci . A dokładniej to bedzie od niedzieli

0

Szyneczka dla pana

0

Taki nieśmieszny żart . Dobzi sąsiedzi przychodzą i pożyczają od siebie cukier mąkę itp

12

Moja dziewczyna codziennie by przychodziła do Neya po mąkę :D

1

Ja tylko stres przed teoria . Praktyka pikuś :D

0

Mam nadzieje ze nie . Alexis jesy jednym z moich ulubionych graczy i sprawia wrażenie porządnego gościa :D nie zrobiłby tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?