Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To mecz o Puchar Króla . Nie ma punktów .
0
Jak przeczytałem przed wieczornym .... Myslalem ze treningiem na Camp Nou przeciwko Epanyolowi
0
Mam nadzieje ze nie :D niech Ronaldo zostanie do końca kariery
0
No w sumie tak xd nie pamiętałem o nich :D ale i tak jak dla mnie grają ładnie
2
Arsenal gra super futbol jak dla mnie . Ich problemem jest według mnie krótka kadra ktorej nie uzupełniają co sie wiąże z tym ze gdy ktoś złapie kontuzje to maja problem . Inna sprawa ze w LM zawsze trafiają w 1/8 na giganta jak my czy Bayern :D
1
Oprócz świetnego trenera potrzeba tez świetnych piłkarzy . Nie mowie oczywiście ze Real jest słaby ale to zlepek gwiazd . Przede wszystkim powinni wywalić Ronaldo i Ramosa . Ronaldo juz nie bedzie lepszy niz teraz a Ramos to najbardziej przereklamowany ŚO na swiecie chyba .
0
Wlasnie to jest problem Realu . Nigdy nie beda taka ekipa jak nasza jesli beda zmieniac trenera co dwa lata . Dla mnie Carlo był jednym z lepszych trenerów na swiecie .
0
Nie wierze ze tego nie trafił .
0
Nie wierze nie wierze nie wierze !!!!!!!
0
Jest karny !!!!!!!!!!!
0
Nie.
0
Ale uważasz ze Verratti by zwalniał nasza gre
8
Żartujesz sobie ?
19
12 mln to duzo , ale uważam ze nie powinni go sprzedawać . Jak dla mnie o wiele większy talent niz Munir
2
Mysle ze to raczej zart
10
Ale żałosny i nic nie wnoszący do czegokolwiek komentarz.
5
LM ważniejsze niz puchar świata ? Chyba sobie żartujesz . LM jest co rok a mistrzostwa co 4 . Mistrzowsko świata to jest największe marzenie każdego piłkarza .
0
Panowie ma ktoś moze skrót meczu dzisiejszego razem z podnoszeniem pucharu ? Z góry dziekuje :)
0
Ale nie sadze ze wykluczy go to na dluzej
3
Tu bedziesz miał relacje :D oprócz każdej akcji jeszcze bedziesz każda wpadkę Szpakowskiego opisana
1
Nie nazwałbym tego kontuzja
12
Rummenige nie jest głupi :)
0
Ja Barcelonie kibicuje jakos od 2003 roku a pierwszym moim klubem było United . Za Fergusona drużyna która darzyłem największym szacunkiem i entuzjazmem podczas oglądania. Do dnia jak zobaczyłem Barce . Teraz United to cień tamtej drużyny
0
Nie moge sie juz doczekać :D
0
Iniesta przyszłą legenda ? Żartujesz ?
0
Kolego chyba ci sie cos pomyliło .
2
Jestem wierzący wiec wierze ze to zobaczy :)
10
No cóż pani Celio . Dziekuje za to co pani zrobiła dla Leo bo dzieki temu to my teraz cieszymy sie jego gra !
3
Gratuluje :) kolejny kibic/kibicka Barcelony przyjdzie na świat :D
2
Normalny do czasu rozmowy o piłce :D