0

To mecz o Puchar Króla . Nie ma punktów .

0

Jak przeczytałem przed wieczornym .... Myslalem ze treningiem na Camp Nou przeciwko Epanyolowi

0

Mam nadzieje ze nie :D niech Ronaldo zostanie do końca kariery

0

No w sumie tak xd nie pamiętałem o nich :D ale i tak jak dla mnie grają ładnie

2

Arsenal gra super futbol jak dla mnie . Ich problemem jest według mnie krótka kadra ktorej nie uzupełniają co sie wiąże z tym ze gdy ktoś złapie kontuzje to maja problem . Inna sprawa ze w LM zawsze trafiają w 1/8 na giganta jak my czy Bayern :D

1

Oprócz świetnego trenera potrzeba tez świetnych piłkarzy . Nie mowie oczywiście ze Real jest słaby ale to zlepek gwiazd . Przede wszystkim powinni wywalić Ronaldo i Ramosa . Ronaldo juz nie bedzie lepszy niz teraz a Ramos to najbardziej przereklamowany ŚO na swiecie chyba .

0

Wlasnie to jest problem Realu . Nigdy nie beda taka ekipa jak nasza jesli beda zmieniac trenera co dwa lata . Dla mnie Carlo był jednym z lepszych trenerów na swiecie .

0

Nie wierze ze tego nie trafił .

0

Nie wierze nie wierze nie wierze !!!!!!!

0

Jest karny !!!!!!!!!!!

0

Nie.

0

Ale uważasz ze Verratti by zwalniał nasza gre

8

Żartujesz sobie ?

19

12 mln to duzo , ale uważam ze nie powinni go sprzedawać . Jak dla mnie o wiele większy talent niz Munir

2

Mysle ze to raczej zart

10

Ale żałosny i nic nie wnoszący do czegokolwiek komentarz.

5

LM ważniejsze niz puchar świata ? Chyba sobie żartujesz . LM jest co rok a mistrzostwa co 4 . Mistrzowsko świata to jest największe marzenie każdego piłkarza .

0

Panowie ma ktoś moze skrót meczu dzisiejszego razem z podnoszeniem pucharu ? Z góry dziekuje :)

0

Ale nie sadze ze wykluczy go to na dluzej

3

Tu bedziesz miał relacje :D oprócz każdej akcji jeszcze bedziesz każda wpadkę Szpakowskiego opisana

1

Nie nazwałbym tego kontuzja

12

Rummenige nie jest głupi :)

0

Ja Barcelonie kibicuje jakos od 2003 roku a pierwszym moim klubem było United . Za Fergusona drużyna która darzyłem największym szacunkiem i entuzjazmem podczas oglądania. Do dnia jak zobaczyłem Barce . Teraz United to cień tamtej drużyny

0

Nie moge sie juz doczekać :D

0

Iniesta przyszłą legenda ? Żartujesz ?

0

Kolego chyba ci sie cos pomyliło .

2

Jestem wierzący wiec wierze ze to zobaczy :)

10

No cóż pani Celio . Dziekuje za to co pani zrobiła dla Leo bo dzieki temu to my teraz cieszymy sie jego gra !

3

Gratuluje :) kolejny kibic/kibicka Barcelony przyjdzie na świat :D

2

Normalny do czasu rozmowy o piłce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?