Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W lidze zależymy tylko i wyłącznie od siebie .
0
Ja stawiam ze City wejdzie do półfinału ale obstawiałem tylko na awans Wilków . Szansa jest zawsze i jest duże prawdopodobieństwo ze ci siadzie
0
Ja osobiście mysle ze Real moze to wysoko wygrać . Aczkolwiek postawiłem 100 na Wilki :D
1
Sa tu jacyś ryzykanci którzy postawili większe kwotę na awans Wilków ?
10
Messi ma zakaz jedzenia pizzy pewnie : D
0
Tak masz racje , ale pamiętaj ze naprawde duże pieniadze wpłyną na ich konto . Za wygranie ligi za udział w lidze mistrzów . Z samych praw telewizyjnych z Angli sa ogromne kwoty . Mysle ze jesli ktoś to dobrze zaplanuje to moga namieszać w Europie czego im zycze z całego serca .
0
Strasznie zycze Lisom aby wygrali ta ligę . Za rok w Lidze Mistrzow mam nadzieje ze pokaza jak gra sie sercem i umiejętnościami a nie pieniędzmi . Chociaż zastrzyk gotówki tez im sie przyda , a dostaną ogromne pieniadze . Naprawde zasłużyli na mistrzostwo a 14 meczy wygranych po 1 0 mowi samo za siebie .
6
Udowodnilbym ci to ale mam gdzieś czy w to wierzysz czy nie krulu Albani.
1
Ja wysłałem do Abidala , podczas jego choroby . Dostałem odpowiedz
3
Wracaj na śmietankowa kolego .
1
Leo ewidentnie cos stanęło . No ale panowie zeby juz cisnąć nasza legendę ? Trochę szacunku
1
Przecież to Neymar strzelał
8
Takie psychicznego chłopa w drużynie nam brakowało :D
3
Hahaha tez z tego sikałem
2
W sumie sie z tego cieszę . Z chłopaka mówili Że kolejny talent który sie spali na wyspach a pokazuje klasę . Szkoda ze nie wyładował u nas .
4
http://m.fangol.pl/view/152665/jak-dziala-ranking-fifa?mobileRedirect=t
Mimo ze to fangol to bardzo dobrze wytłumaczone . Zanim ocenisz następnym razem to sie doinformuj
23
Tak .
4
To jest takie śmieszne . Jesli chodzi o Barce to dostajemy kartki zwykle za protestowanie . Co to oznacza ? Ze Fc Barcelona poprostu gra futbol który nie wycina z ziemia rywali tylko ośmiesza ich dryblingami . Ostatnia taka naprawde niesprawiedliwa czerwona kartka jaka otrzymał rywal Barcelony to Van Persie za strzelenie na bramkę po gwizdku . A tak to śmiech na sali ze szmatławce z Madrytu dziwią sie czemu lecą kartki . Gdyby nie one to mysle Żr połowa naszych zawodników nie skończyła by sezonu bez operacji .
1
Panowie prosze o jakiś link bo nic mi nie działa .
6
Co do dzisiejszego meczu . Pierwsza połowa do zapomnienia , widać ze byli jeszcze myślami na El Classico . Druga połowa do 70 minuty, to jak dla mnie jedna z lepszych jakie widziałem . Naprawde dawno nie widziałem tak szybkiej piłki, wielkie szczęście miały materace ze nasi mieli słaba skuteczność. Od 70 minuty to kopanina . Wogle strasznie mnie irytowała ta gra na czas Atletico . Pewnie nasi robili by to samo w tej sytuacji ale No jednak irytowało . Co do kartki Torresa , jesli ktoś uważa ze jej nie powinno byc to znaczy ze nie zna zasad piłki nożnej . Dwa razy spóźniony w przeciągu kilku minut ostro faulował . Czasami mam wrażenie ze musi sie wydarzyć tragedia jak złamana noga, aby niektórzy przejrzeli na oczy . Podobało mi sie także to jak kibice ożyli w drugiej polowie. Cos wspaniałego. Liczę ze na Vincente Calderon bedzie kolejny mecz pełen emocji z zakończeniem na korzyść Blaugrany !! VAMOS
0
Chyba mam największy niedosyt w tym sezonie
2
Ale masakra jak ja chciałbym byc teraz na Camp Nou
0
Jeeeeeeest gol.
0
No to jesteśmy w dupie
4
Mam nadzieje ze mnie zaskoczy
1
Liczyłem na Roberto za Inieste, bo chłopak zasługuje na gre, a Andres nie jest zbytnio w formie i uważam ze gdyby wszedł w drugiej połowie to miałby więcej miejsca przy zmęczonym Atletico . Ale Lucho wie co robi. VAMOS!
0
Wtedy Pinto stał na bramce prawda ?
2
Telewizjada pewnie
0
Oni maja mecz więcej rozegrany
0
Jak myślicie bedzie sie dało oglądać na telewizjada dzis mecz czy bedzie cielo przez ilośc ludzi