17

To niesamowite jak Manchester nisko upadł . Kiedyś jeden z najlepszych klubów na świecie ,a teraz nawet na własnym podwórku nie ma nic do powiedzenia . Setki milionów wydawane co okienko , nie przynosząc żadnych rezultatów .

1

Na 3 miejscu rezerwy Realu

14

Camp Nou Johana Cruyffa - najlepsze oddanie hołdu według mnie

0

Jako kibic Piasta darze duża sympatia Lechię Wiec tez byłbym zainteresowany . Tylko co to za przysługa :D ?

0

Rac1 to bardzo wiarygodne źródło

3

Co to dzbanek xd ?

0

Myśle ze nazwa nowego Camp Nou z jego nazwiskiem byłoby najpiękniejszym hołdem dla Johana

0

Leooooo w końcu

0

O szalik Po/G\oni :D

5

Jak twój komentarz

0

Dałbym zamiast Rakiety Roberto. Tak to ideolo. Do boju !!

12

Skończcie już z tym Leicesterem i Realem bo żenada to mało powiedziane co tu się dzieje.

1

Ivarelli- Fast and Sad

0

Jakie wyniki dają awans Monaco a jakie City ? Sory za takie pytania ale ostatnio trochę się odciąłem od świata przez studia xd i bana oczywiście :D

54

Niektóre źródła to znaczy madryckie szmatławce.

7

Boże co ty bierzesz chłopie

0

To zdjęcie jest zrobione smartfonem przez kibica a nie lustrzanka przez dziennikarza

6

Uważam Mascherano za jednego z najbardziej oddanych piłkarzy w historii. Kocham szefuńcia , szanuje go tak samo jak Puyola Messiego czy Inieste , jak dla mnie jest legenda tego klubu . Jeden z tych piłkarzy który wchodzi na boisko i zostawia tam serce niezależnie od wyniku . Jego najlepsza interwencja ? Chyba mecz z Arsenalem 3 1 i końcówka meczu . Wślizg Masche zdecydowanie uratował nam tyłki . Nie pamietam dokładnie na kim był ten wślizg . Podsumowując , jeśli Masche będzie odchodził mam nadzieje ze kibice podziękują mu nie mniej niż legendom tego klubu . Uwielbiam cię szefie !

0

Uważam ze w przyszłym sezonie potrzeba nam przede wszystkim prawego obrońcy . Miejsce Roberto jest w pomocy

19

Verratti wczoraj po każdym faulu przepraszał piłkarzy Barcelony . Strasznie go szanuje , wiadomo ze trochę dlatego ze jestem fanem jego gry , ale pokazuje ze ma szacunek do Barcy i nie patrzy na sędziów tylko na siebie i na swoich kolegów . Mam nadzieje ze zobaczę go w koszulce Barcelony , bo jest to właśnie ten piłkarz którego nam brakuje w środku pola .

1

Może za PSG byli :D albo za Realem

3

Na canal + sport 2 leci jeszcze raz mecz . Ja oglądam bo nie mogę wciąż uwierzyć

0

Ech szkoda . Ale i tak wielka duma po tym meczu za to co zagrali

3

Gdzie są ci co mówili ze nie mamy szans ni gdzie jesteście

0

Helena mam zawal

10

Mi się śmiać chce z tego komentatora . Komu oni Wolskiemu dali . Przecież to jakiś pajac jest

0

Ja myślałem ze to Iniesta xd

0

Magik magik magik

0

Kanał 30

0

Turan na taki mecz jak nie grał od dawna orzez kontuzje ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?