Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
To niesamowite jak Manchester nisko upadł . Kiedyś jeden z najlepszych klubów na świecie ,a teraz nawet na własnym podwórku nie ma nic do powiedzenia . Setki milionów wydawane co okienko , nie przynosząc żadnych rezultatów .
1
Na 3 miejscu rezerwy Realu
14
Camp Nou Johana Cruyffa - najlepsze oddanie hołdu według mnie
0
Jako kibic Piasta darze duża sympatia Lechię Wiec tez byłbym zainteresowany . Tylko co to za przysługa :D ?
0
Rac1 to bardzo wiarygodne źródło
3
Co to dzbanek xd ?
0
Myśle ze nazwa nowego Camp Nou z jego nazwiskiem byłoby najpiękniejszym hołdem dla Johana
0
Leooooo w końcu
0
O szalik Po/G\oni :D
5
Jak twój komentarz
0
Dałbym zamiast Rakiety Roberto. Tak to ideolo. Do boju !!
12
Skończcie już z tym Leicesterem i Realem bo żenada to mało powiedziane co tu się dzieje.
1
Ivarelli- Fast and Sad
0
Jakie wyniki dają awans Monaco a jakie City ? Sory za takie pytania ale ostatnio trochę się odciąłem od świata przez studia xd i bana oczywiście :D
54
Niektóre źródła to znaczy madryckie szmatławce.
7
Boże co ty bierzesz chłopie
0
To zdjęcie jest zrobione smartfonem przez kibica a nie lustrzanka przez dziennikarza
6
Uważam Mascherano za jednego z najbardziej oddanych piłkarzy w historii. Kocham szefuńcia , szanuje go tak samo jak Puyola Messiego czy Inieste , jak dla mnie jest legenda tego klubu . Jeden z tych piłkarzy który wchodzi na boisko i zostawia tam serce niezależnie od wyniku . Jego najlepsza interwencja ? Chyba mecz z Arsenalem 3 1 i końcówka meczu . Wślizg Masche zdecydowanie uratował nam tyłki . Nie pamietam dokładnie na kim był ten wślizg . Podsumowując , jeśli Masche będzie odchodził mam nadzieje ze kibice podziękują mu nie mniej niż legendom tego klubu . Uwielbiam cię szefie !
0
Uważam ze w przyszłym sezonie potrzeba nam przede wszystkim prawego obrońcy . Miejsce Roberto jest w pomocy
19
Verratti wczoraj po każdym faulu przepraszał piłkarzy Barcelony . Strasznie go szanuje , wiadomo ze trochę dlatego ze jestem fanem jego gry , ale pokazuje ze ma szacunek do Barcy i nie patrzy na sędziów tylko na siebie i na swoich kolegów . Mam nadzieje ze zobaczę go w koszulce Barcelony , bo jest to właśnie ten piłkarz którego nam brakuje w środku pola .
1
Może za PSG byli :D albo za Realem
3
Na canal + sport 2 leci jeszcze raz mecz . Ja oglądam bo nie mogę wciąż uwierzyć
0
Ech szkoda . Ale i tak wielka duma po tym meczu za to co zagrali
3
Gdzie są ci co mówili ze nie mamy szans ni gdzie jesteście
0
Helena mam zawal
10
Mi się śmiać chce z tego komentatora . Komu oni Wolskiemu dali . Przecież to jakiś pajac jest
0
Ja myślałem ze to Iniesta xd
0
Magik magik magik
0
Kanał 30
0
Turan na taki mecz jak nie grał od dawna orzez kontuzje ?