0

Dzięki Ney za te 4 wspaniałe lata . Powodzenia i radzę uważać na Barcelonę w Lidze Mistrzów .

2

Co do Neymara , odejdzie czy nie odejdzie , straciłem do niego cały szacunek . Tak się nie traktuje klubu i kibiców którzy go kochają . Żeby nie powiedzieć nawet słowa tylko siedzieć cicho podczas gdy cały świat wrze na jego temat ? Dla mnie totalna żenada i dziecinada .

7

Może To zagrywka Bartka z tym Neymarem :p odwrócić uwagę od transferów do klubu , a pod koniec okienka sukces ze przekonali Neymara do pozostania
#teoriespiskowe

2

Vermaelen ogląda murawę w końcu xd

0

Mówili o złotówkach

0

Mascherano wyglada świetnie

0

Ja w 7r mam 2.0 i 300 koni i myśle ze e92 m3 miałoby problem :D 4x4 vs tył napęd

0

Sam mam Erke 7. Jazda taka sama jeśli chodzi o szybkość ale tyl napęd w m3 wiele zmienia

0

Są tu jacyś fani szybkich samochodów ? Takie moje pytanie z ciekawości . Czy kupilibyscie golfa 7r czy raczej jakieś m3 lub 3.3.5 ?

0

Ostatnio kupiłem se nowa furke i ma ta opcje ze samo hamuje. Dwa razy jechałem na uczelnie i mi to dupe uratowało jak byłem zaspany . Polecam xd

0

Dokładnie. Nie wierze gazetom odkąd David Luiz podpisał kontrakt z Barca

0

Nie odejdzie . Zobaczycie

0

Ochłoń trochę bo farmazony prawisz gościu

0

Nie rozumiem czemu on do USA pojechał a Palencia został ....

2

Taka kwota i Rakitic , który jest wart według mnie 50 to naprawdę dobra oferta . Jeśli by się zgodzili to bym brał bez zastanowienia . Lubię Rakitica i naprawdę go szanuje , ale nie widze go w kolejnym sezonie w Barcelonie jeśli przyjdzie nowy pomocnik . Wolałbym sprzedać Gomesa ale to nie ja jestem dyrektorem sportowym . Ostatnia szansa żeby uzyskać za niego dobre pieniadźe lub innego gracza. Prawie 30 lat na karku

1

Blancik , bongo albo wiaderko . Wiem co mówię , nawet największy kac przechodzi

0

Verratti dodał zdjęcie na Instagrama z podróży do Stanów z PSG

0

Dziwie się ze Gomes nie wrócił wcześniej z wakacji . Wiem ze to praca i nikt by do pracy nie wrócił wcześniej ale jednak jego forma jest słaba i nowy trener nie będzie na niego stawiał za to ile kosztował (mam nadzieje)

0

A może grał w obronie bo nie miał kto grać ? Ty Wogle oglądasz mecze Barcelony ? Przecież Ewidentnie Lucho nie ufał Vidalowi Wiec ktoś musiał załatać dziurę na PO

0

Mam nadzieje ze ty se gościu żartujesz bo jak nie to nawet nie chce mi się dyskutować z toba

0

Tak jak kolega wyżej napisał . Roberto pokazywał ze potrafi wyjść spod pressingu nawet kilku graczy

0

Dodatkowo gdy zdarzyło mu się zagrac w pomocy prezentował się o niebo lepiej od reszty z tej formacji( prócz Don Andresa)

0

Wczoraj również wszedłem w dyskusje z jednym graczem który go sadzał na ławce . Dziś widziałem conajmniej 3 komentarze z Roberto na ławce .

32

Napisze to po raz kolejny bo widzę ze wiele osób już ustala jak chce żeby wyglądał skład na przyszły sezon . Miejsce Sergiego Roberto jest w pierwszym składzie . Chłopak jest jednym z tych graczy który ciężka praca i cierpliwością stał się ostoja Barcelony . Naprawdę go uwielbiam i nie rozumiem jak wielu z was może go sadzać na ławce. Nie chodzi o to ze to wychowanek Wiec powinien grać . On nie powinien grać za zasługi tylko za to jak się prezentuje na boisku. W tym sezonie rozegrał wiele naprawdę dobrych meczy. Dwie akcje pozostaną mi w pamięci do końca życia (akcja na 3:2 z Realem i gol na 6:1 z PSG). Dlatego drodzy kibice Barcelony , szanujcie go bo ten piłkarz to skarb i zasłużył na nasz szacunek .

4

Przecież on się śmieje bo filmik jest śmieszny . To wszystko . Wyluzuj

5

Sergi Roberto lubi to !

0

Song to dobry piłkarz ale ściągnięty z dupy trochę do Barcelony

4

Nie wiem czemu mam tak ze jak widzę ze gracz jest czarny to myśle ze się sprawdzi . Ci to zawsze zostawiają serce na boisku . No może prócz Songa

0

Niech zgnije w więzieniu bo tam jego miejsce

0

Uważam ze Roberto z miejsca może wrócić do pomocy i być najlepszym . I tak , wole jego niż Marco , zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?