Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki Ney za te 4 wspaniałe lata . Powodzenia i radzę uważać na Barcelonę w Lidze Mistrzów .
2
Co do Neymara , odejdzie czy nie odejdzie , straciłem do niego cały szacunek . Tak się nie traktuje klubu i kibiców którzy go kochają . Żeby nie powiedzieć nawet słowa tylko siedzieć cicho podczas gdy cały świat wrze na jego temat ? Dla mnie totalna żenada i dziecinada .
7
Może To zagrywka Bartka z tym Neymarem :p odwrócić uwagę od transferów do klubu , a pod koniec okienka sukces ze przekonali Neymara do pozostania
#teoriespiskowe
2
Vermaelen ogląda murawę w końcu xd
0
Mówili o złotówkach
0
Mascherano wyglada świetnie
0
Ja w 7r mam 2.0 i 300 koni i myśle ze e92 m3 miałoby problem :D 4x4 vs tył napęd
0
Sam mam Erke 7. Jazda taka sama jeśli chodzi o szybkość ale tyl napęd w m3 wiele zmienia
0
Są tu jacyś fani szybkich samochodów ? Takie moje pytanie z ciekawości . Czy kupilibyscie golfa 7r czy raczej jakieś m3 lub 3.3.5 ?
0
Ostatnio kupiłem se nowa furke i ma ta opcje ze samo hamuje. Dwa razy jechałem na uczelnie i mi to dupe uratowało jak byłem zaspany . Polecam xd
0
Dokładnie. Nie wierze gazetom odkąd David Luiz podpisał kontrakt z Barca
0
Nie odejdzie . Zobaczycie
0
Ochłoń trochę bo farmazony prawisz gościu
0
Nie rozumiem czemu on do USA pojechał a Palencia został ....
2
Taka kwota i Rakitic , który jest wart według mnie 50 to naprawdę dobra oferta . Jeśli by się zgodzili to bym brał bez zastanowienia . Lubię Rakitica i naprawdę go szanuje , ale nie widze go w kolejnym sezonie w Barcelonie jeśli przyjdzie nowy pomocnik . Wolałbym sprzedać Gomesa ale to nie ja jestem dyrektorem sportowym . Ostatnia szansa żeby uzyskać za niego dobre pieniadźe lub innego gracza. Prawie 30 lat na karku
1
Blancik , bongo albo wiaderko . Wiem co mówię , nawet największy kac przechodzi
0
Verratti dodał zdjęcie na Instagrama z podróży do Stanów z PSG
0
Dziwie się ze Gomes nie wrócił wcześniej z wakacji . Wiem ze to praca i nikt by do pracy nie wrócił wcześniej ale jednak jego forma jest słaba i nowy trener nie będzie na niego stawiał za to ile kosztował (mam nadzieje)
0
A może grał w obronie bo nie miał kto grać ? Ty Wogle oglądasz mecze Barcelony ? Przecież Ewidentnie Lucho nie ufał Vidalowi Wiec ktoś musiał załatać dziurę na PO
0
Mam nadzieje ze ty se gościu żartujesz bo jak nie to nawet nie chce mi się dyskutować z toba
0
Tak jak kolega wyżej napisał . Roberto pokazywał ze potrafi wyjść spod pressingu nawet kilku graczy
0
Dodatkowo gdy zdarzyło mu się zagrac w pomocy prezentował się o niebo lepiej od reszty z tej formacji( prócz Don Andresa)
0
Wczoraj również wszedłem w dyskusje z jednym graczem który go sadzał na ławce . Dziś widziałem conajmniej 3 komentarze z Roberto na ławce .
32
Napisze to po raz kolejny bo widzę ze wiele osób już ustala jak chce żeby wyglądał skład na przyszły sezon . Miejsce Sergiego Roberto jest w pierwszym składzie . Chłopak jest jednym z tych graczy który ciężka praca i cierpliwością stał się ostoja Barcelony . Naprawdę go uwielbiam i nie rozumiem jak wielu z was może go sadzać na ławce. Nie chodzi o to ze to wychowanek Wiec powinien grać . On nie powinien grać za zasługi tylko za to jak się prezentuje na boisku. W tym sezonie rozegrał wiele naprawdę dobrych meczy. Dwie akcje pozostaną mi w pamięci do końca życia (akcja na 3:2 z Realem i gol na 6:1 z PSG). Dlatego drodzy kibice Barcelony , szanujcie go bo ten piłkarz to skarb i zasłużył na nasz szacunek .
4
Przecież on się śmieje bo filmik jest śmieszny . To wszystko . Wyluzuj
5
Sergi Roberto lubi to !
0
Song to dobry piłkarz ale ściągnięty z dupy trochę do Barcelony
4
Nie wiem czemu mam tak ze jak widzę ze gracz jest czarny to myśle ze się sprawdzi . Ci to zawsze zostawiają serce na boisku . No może prócz Songa
0
Niech zgnije w więzieniu bo tam jego miejsce
0
Uważam ze Roberto z miejsca może wrócić do pomocy i być najlepszym . I tak , wole jego niż Marco , zdecydowanie