Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisałem to przed usunięciem
0
Żałosne jest podawanie nie prawdziwych informacji jak na fangolu.
0
To jest zdjęcie z sylwestra . Na zielone liczyłeś ?
0
Sama konsola i fifa 17 za 500 zł to dobra cena o ile w zestawie jest pad i okablowanie całe . Reszta fifek Jest już nic nie warta.
0
U mnie jeszcze Arsenal ma miejsce na takiej liście xd
15
Tez macie tak na mobilnej , ze avatary osób w najlepiej ocenianych komentarzach u góry nachodzą na treść ?
1
Gomes Iksde
1
Co za cham pieprzony czerwony ramos
0
Bez kontuzji i po 3 punkty . Oby nie było z białych co zbierać
0
900-1000 zł . Ostatnio kupiliśmy kumplowi na urodziny za 900 plus jakaś gra której nie znałem , ale zniżki na święta w końcu się z skończą :p
0
Słupek hahahaha
0
Hahahah aluminium znowu xdd
0
Aluminium numer 23 xd
1
Skąd info ?
34
Ja na przykład jestem dumny ze Polak jest podziwiany w Europie.
0
Misae - Our psych
0
Alltube.tv
22
Ależ irytuje mnie ta reklama RTV której nie da się wyłączyć bez odświeżenia strony..
1
Calleja się drze i skacze , a Valverde niewzruszony
1
Akurat tych dwóch nie grałem i nie mam zamiaru :p
0
Większość większych tytułów na konsole ograłem . Czekam na premiery w 2018 bo będzie kilka hitów
1
Dla fanów gier. Właśnie ukończyłem The evil within 2 i dla mnie top 3 horrorów ostatnich lat po resident evil biohazard i the evil within 1. Jak ktoś grał w jedynkę to wie czego się może spodziewać po grze stworzonej przez shinji mikamiego. Świetny klimat (trochę mniej strasznie niż w jedynce ) dosyć fajna historia która mnie wciągnęła i po przejściu gry na poziomie przetrwanie bez wspomagania celowania jest mega trudna (gram na ps4) . Jedyny minus ze teraz nie ma w co grac :c
1
Semedo słabiutko
1
Co ? Serio ?
0
Nie jest to takie pewne . Już jeden fotograf który robił zdjęcia w Meksyku do 4 sezonu zginął z rąk ludzi brata Pablo Escobara , który zarządał odszkodowania za wykorzystanie wizerunku jego brata . Zobaczymy jak to się wszystko potoczy ale już czytałem ze przerwali po tym produkcje
1
Umtiti nie był faulowany wiec nie było podstaw żeby przerwać akcje
7
Dlaczego niby powinien przerwać akcje ?
0
Shamelless, świetny naprawdę
3
Już podpisał kontrakt jeśli się nie mylę
0
to Się rozgrzewa do jakiejś temperatury Wiec myśle ze będzie jak z fajka , zostawisz i to się spali samo i nic nie zostanie