0

Napisałem to przed usunięciem

0

Żałosne jest podawanie nie prawdziwych informacji jak na fangolu.

0

To jest zdjęcie z sylwestra . Na zielone liczyłeś ?

0

Sama konsola i fifa 17 za 500 zł to dobra cena o ile w zestawie jest pad i okablowanie całe . Reszta fifek Jest już nic nie warta.

0

U mnie jeszcze Arsenal ma miejsce na takiej liście xd

15

Tez macie tak na mobilnej , ze avatary osób w najlepiej ocenianych komentarzach u góry nachodzą na treść ?

1

Gomes Iksde

1

Co za cham pieprzony czerwony ramos

0

Bez kontuzji i po 3 punkty . Oby nie było z białych co zbierać

0

900-1000 zł . Ostatnio kupiliśmy kumplowi na urodziny za 900 plus jakaś gra której nie znałem , ale zniżki na święta w końcu się z skończą :p

0

Słupek hahahaha

0

Hahahah aluminium znowu xdd

0

Aluminium numer 23 xd

1

Skąd info ?

34

Ja na przykład jestem dumny ze Polak jest podziwiany w Europie.

0

Misae - Our psych

0

Alltube.tv

22

Ależ irytuje mnie ta reklama RTV której nie da się wyłączyć bez odświeżenia strony..

1

Calleja się drze i skacze , a Valverde niewzruszony

1

Akurat tych dwóch nie grałem i nie mam zamiaru :p

0

Większość większych tytułów na konsole ograłem . Czekam na premiery w 2018 bo będzie kilka hitów

1

Dla fanów gier. Właśnie ukończyłem The evil within 2 i dla mnie top 3 horrorów ostatnich lat po resident evil biohazard i the evil within 1. Jak ktoś grał w jedynkę to wie czego się może spodziewać po grze stworzonej przez shinji mikamiego. Świetny klimat (trochę mniej strasznie niż w jedynce ) dosyć fajna historia która mnie wciągnęła i po przejściu gry na poziomie przetrwanie bez wspomagania celowania jest mega trudna (gram na ps4) . Jedyny minus ze teraz nie ma w co grac :c

1

Semedo słabiutko

1

Co ? Serio ?

0

Nie jest to takie pewne . Już jeden fotograf który robił zdjęcia w Meksyku do 4 sezonu zginął z rąk ludzi brata Pablo Escobara , który zarządał odszkodowania za wykorzystanie wizerunku jego brata . Zobaczymy jak to się wszystko potoczy ale już czytałem ze przerwali po tym produkcje

1

Umtiti nie był faulowany wiec nie było podstaw żeby przerwać akcje

7

Dlaczego niby powinien przerwać akcje ?

0

Shamelless, świetny naprawdę

3

Już podpisał kontrakt jeśli się nie mylę

0

to Się rozgrzewa do jakiejś temperatury Wiec myśle ze będzie jak z fajka , zostawisz i to się spali samo i nic nie zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?