0

Haha tak czekałem aż pokażą za kogo wchodzi i Gomes XD

0

Lahoz nawet nie wyglada na normalnego xd

1

Oby z Las Palmas Messi usiadł na ławce

0

Jest bezpieczny ale to ostateczność . Ceny tam są wygórowane

3

Ktoś kto kiedyś obrażał Barce nie zasługuje nigdy na ta koszulkę . Takie moje zdanie

1

Których piłkarzy Barcy darzycie największa sympatia ? Ja Roberto , Matsa i Umtitiego

0

Mój błąd, macie racje

0

Rzeczywiście, masz racje :p

84

Nie mogę się doczekać jego uśmiechu po spierd.... akcji :D

0

Anglik to chyba każdy z wysp . Brytyjczyk to osoba z wielkiej Brytani.

0

Napewno kiedyś był : Alex Ferguson ( Szkocja)

0

W tutejszej gazecie przeczytał artykuł o nim i ze dzis wyjeżdża , bo spytałem przed chwila

0

Albo z niego zrobili żart i ktoś mu tak powiedział xd

0

Ktoś wie czy Leo Messi znajduje się teraz w Barcelonie ? Oczywiście nie pytam czy ktoś pod jego domem stoi , ale moi rodzice polecieli wczoraj do Laponi i tata napisał mi wiadomość ze w mieście w którym mieszkają (Rovaniemi) jest Leo z dziećmi . Trochę dziwne skoro jutro gramy mecz w Londynie :p muszę sprawdzić czy to prawda czy mój tata robi se żarty

6

Ale podanie Filipa o k****

1

Nie mówiąc o braku Di Marii

0

No nie wiem . Oglądałeś mecz ? Bo jak dla mnie i jedna drużyna i druga zagrała słabo . PSG na przestrzeni spotkania zagrało troche lepiej ale to jednak Real ma 3 bramki . Gdyby Neymar nie chciał w każdej akcji okiwać 4 graczy to myśle ze wyglądałoby to inaczej

0

Jednak PSG nie takie silne jak ich malują .

9

Emery frajer roku Vol.2 XD

3

Neymar widać ze do Messiego jeszcze lata świetlne . A i tak jest drugi najlepszy według mnie . To tylko pokazuje na jakim poziomie gra Leo

0

ma ktos moze jakis link do meczu ?

0

Może jakaś wymiana Dembele———> Bale ?

11

Ja jestem 97 rocznik i jestem kilka miesięcy starszy od Dembele , Wiec uwierzcie mi na słowo ze jeszcze dużo lat gry przed nim i nie możemy go sprzedać xD

7

Te studia od Eleven to śmiech na sali xd minuta i reklamy 8 :D

3

To prawda , ale aktualnie nie ma tak decydującego piłkarza prócz Messiego jak Busi

9

Po raz kolejny po meczu można stwierdzić , ze Najwieksza stratę poczujemy po zakończeniu kariery przez Busiego ( oprócz Messiego) . Spokój którym się charakteryzuje Sergio nie ma żaden drugi piłkarz na świecie . Profesor ! Top 1 defensywnych pomocników na świecie od przynajmniej 5 lat

8

Wiesz ze gramy z Sevilla w finale ?

3

Busquets jest niesamowity naprawdę..Messi środka pola!! Ten spokój jest czymś wybitnym

0

Z Madrytu wiem bo ziomek tam studiuje a w Barcelonie sprawdziłem na necie wiec może jakieś różnice są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?