Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha tak czekałem aż pokażą za kogo wchodzi i Gomes XD
0
Lahoz nawet nie wyglada na normalnego xd
1
Oby z Las Palmas Messi usiadł na ławce
0
Jest bezpieczny ale to ostateczność . Ceny tam są wygórowane
3
Ktoś kto kiedyś obrażał Barce nie zasługuje nigdy na ta koszulkę . Takie moje zdanie
1
Których piłkarzy Barcy darzycie największa sympatia ? Ja Roberto , Matsa i Umtitiego
8
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk5MDE4NDM4NjM1NTcwMDrat5YdzqWlJoKB7x8%3D&kind=MAIN
Ciekawe co u kolegi :D
0
Mój błąd, macie racje
0
Rzeczywiście, masz racje :p
84
Nie mogę się doczekać jego uśmiechu po spierd.... akcji :D
0
Anglik to chyba każdy z wysp . Brytyjczyk to osoba z wielkiej Brytani.
0
Napewno kiedyś był : Alex Ferguson ( Szkocja)
0
W tutejszej gazecie przeczytał artykuł o nim i ze dzis wyjeżdża , bo spytałem przed chwila
0
Albo z niego zrobili żart i ktoś mu tak powiedział xd
0
Ktoś wie czy Leo Messi znajduje się teraz w Barcelonie ? Oczywiście nie pytam czy ktoś pod jego domem stoi , ale moi rodzice polecieli wczoraj do Laponi i tata napisał mi wiadomość ze w mieście w którym mieszkają (Rovaniemi) jest Leo z dziećmi . Trochę dziwne skoro jutro gramy mecz w Londynie :p muszę sprawdzić czy to prawda czy mój tata robi se żarty
6
Ale podanie Filipa o k****
1
Nie mówiąc o braku Di Marii
0
No nie wiem . Oglądałeś mecz ? Bo jak dla mnie i jedna drużyna i druga zagrała słabo . PSG na przestrzeni spotkania zagrało troche lepiej ale to jednak Real ma 3 bramki . Gdyby Neymar nie chciał w każdej akcji okiwać 4 graczy to myśle ze wyglądałoby to inaczej
0
Jednak PSG nie takie silne jak ich malują .
9
Emery frajer roku Vol.2 XD
3
Neymar widać ze do Messiego jeszcze lata świetlne . A i tak jest drugi najlepszy według mnie . To tylko pokazuje na jakim poziomie gra Leo
0
ma ktos moze jakis link do meczu ?
0
Może jakaś wymiana Dembele———> Bale ?
11
Ja jestem 97 rocznik i jestem kilka miesięcy starszy od Dembele , Wiec uwierzcie mi na słowo ze jeszcze dużo lat gry przed nim i nie możemy go sprzedać xD
7
Te studia od Eleven to śmiech na sali xd minuta i reklamy 8 :D
3
To prawda , ale aktualnie nie ma tak decydującego piłkarza prócz Messiego jak Busi
9
Po raz kolejny po meczu można stwierdzić , ze Najwieksza stratę poczujemy po zakończeniu kariery przez Busiego ( oprócz Messiego) . Spokój którym się charakteryzuje Sergio nie ma żaden drugi piłkarz na świecie . Profesor ! Top 1 defensywnych pomocników na świecie od przynajmniej 5 lat
8
Wiesz ze gramy z Sevilla w finale ?
3
Busquets jest niesamowity naprawdę..Messi środka pola!! Ten spokój jest czymś wybitnym
0
Z Madrytu wiem bo ziomek tam studiuje a w Barcelonie sprawdziłem na necie wiec może jakieś różnice są