Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak są ogólnie dla wszystkich lub jak masz psplus to są często jakieś większe
0
Tak . Możesz je sobie dodać do biblioteki poprostu i ściągnąć potem kiedy chcesz
0
To jest abonament aby korzystać z multiplayera w grach . Najlepiej opłaca się kupić abonament na rok . Jak chcesz korzystać poprostu z internetu żeby używać youtuba, netflixa czy przeglądarki to wystarczy zwykle wifi bez abonamentu . Oprócz tego co miesiąc masz w psplus różne darmowe gry . Zdarza się ze są jakieś średnie tytuły ale np ostatnio był bloodborne za free
1
Ja mam fata 500 GB i jest świetny , ani razu mi się nie zepsuł , aczkolwiek brakuje troche miejsca na dysku i muszę usuwać gry jak przejdę . Od slima nie różni się zupełnie niczym oprócz wielkości i pojemności dysku (który można w każdej chwili zmienić na nowy o większej pojemności )
1
Gry działają w 60 fpsach w lepszej rozdzielczości , ale żeby działało tak jak powinno trzeba mieć telewizor 4k
6
Alternatywa jednej pozycji jest gość grający na zupełnie innej ? Dla mnie to troche nie ma sensu , ale jestem jak najbardziej za Eriksenem , a nawet wolałbym go
0
To był tylko głupi przykład kolego
0
Taka cena bycia sławnym i podziwianym. Prawda jest taka ze wiekoszsc gwiazd byłaby nikim gdyby nie fani
0
No to może jestem małpa ,ale jakbym zobaczył jakiegoś piłkarza Barcelony na ulicy to podszedłby i chciał zrobić zdjęcie , ponieważ taka okazja może się nie trafić drugi raz . Raz miałem okazje być na Camp Nou i zobaczyć Rafinhe z bliska i do dziś żałuje ze nie podbiłem o zdjęcie , ale byłem mały i zawstydzony . Teraz miałbym pamiątkę na całe życie . Po drugie jakie osoby poznałeś ? Bo dla mnie Messi, a np Robert Korzeniowski to dwa inne światy XD
22
Czyli jakbyś zobaczył Messiego to byś nie poleciał zrobic z nim foty ? Obiektywizmu więcej prosze
1
3 miliony ? Super . Będzie na tygodniówkę dla Leo
5
PlayStation jest pod każdym względem lepsze . Pozdrawiam
0
A ja mam nadzieje ze nie , bo ich dwójka na boisku oznacza ławkę dla Dembele
21
Po wczorajszym meczu El Pistolero jestem jeszcze bardziej przekonany ze Antoine jest nam potrzebny . Nie chodzi mi o to żeby zastąpić nim Luisa , ale ewidentnie Suarezowi brakuje konkurencji i gra piach . Lubię Paco ale Ernesto chyba nie za bardzo Wiec to żadna konkurencja dla Urugwajczyka . Przyjście Francuza sprawi ze oboje będą walczyli o skład
2
Uważam ze kara dla Roberto sama w sobie jest sprawiedliwa . Gość na takim poziomie nie może się tak zachowywać . Szkoda tylko ze nie działa to w dwie strony
6
Jeśli zostaje to jestem bardzo szczęśliwy
0
To sory za spoilery
0
Zapeszyles xd
0
Zapeszyles :/
4
Sędziowanie tragedia jeśli chodzi o kartki , ale Roberto mnie zaskoczył . Czerwona zasłużona
1
Jakaś mordeczka podeśle link na pv ?
11
XD
1
Jeździec bez głowy . Piłkarzem jest dobrym ale nie na Barcelonę
4
Słucham RMF maxxx a tu mówi gość ze Barca wygrała LA liga ale nikt się nawet nie cieszy bo odpadli z Roma. Co za ignorancja i zenada
8
Wam tez Denver z Domu z Papieru przypomina Bartre ?
1
Tutaj troche przekreciles bo Zlatan wielokrotnie powtarzał ze Messi jest najlepszy
1
Szkoda chłopa , w takim wieku . Świetne nuty robił , takie niespotykane wśród innych dj i
1
No ale nie wymyśliłem tego tylko się interesowałem wcześniej co się z nim dzieje i był bardzo chory .
1
On zmagał się z problemami z trzustka , nawet koncertów nie grał przez dłuższy czas przez zdrowie , wiec zgaduje ze to jest przyczyna
22
Powiem szczerze ze jestem w szoku informacja o śmierci Avicii..