0

Tak są ogólnie dla wszystkich lub jak masz psplus to są często jakieś większe

0

Tak . Możesz je sobie dodać do biblioteki poprostu i ściągnąć potem kiedy chcesz

0

To jest abonament aby korzystać z multiplayera w grach . Najlepiej opłaca się kupić abonament na rok . Jak chcesz korzystać poprostu z internetu żeby używać youtuba, netflixa czy przeglądarki to wystarczy zwykle wifi bez abonamentu . Oprócz tego co miesiąc masz w psplus różne darmowe gry . Zdarza się ze są jakieś średnie tytuły ale np ostatnio był bloodborne za free

1

Ja mam fata 500 GB i jest świetny , ani razu mi się nie zepsuł , aczkolwiek brakuje troche miejsca na dysku i muszę usuwać gry jak przejdę . Od slima nie różni się zupełnie niczym oprócz wielkości i pojemności dysku (który można w każdej chwili zmienić na nowy o większej pojemności )

1

Gry działają w 60 fpsach w lepszej rozdzielczości , ale żeby działało tak jak powinno trzeba mieć telewizor 4k

6

Alternatywa jednej pozycji jest gość grający na zupełnie innej ? Dla mnie to troche nie ma sensu , ale jestem jak najbardziej za Eriksenem , a nawet wolałbym go

0

To był tylko głupi przykład kolego

0

Taka cena bycia sławnym i podziwianym. Prawda jest taka ze wiekoszsc gwiazd byłaby nikim gdyby nie fani

0

No to może jestem małpa ,ale jakbym zobaczył jakiegoś piłkarza Barcelony na ulicy to podszedłby i chciał zrobić zdjęcie , ponieważ taka okazja może się nie trafić drugi raz . Raz miałem okazje być na Camp Nou i zobaczyć Rafinhe z bliska i do dziś żałuje ze nie podbiłem o zdjęcie , ale byłem mały i zawstydzony . Teraz miałbym pamiątkę na całe życie . Po drugie jakie osoby poznałeś ? Bo dla mnie Messi, a np Robert Korzeniowski to dwa inne światy XD

22

Czyli jakbyś zobaczył Messiego to byś nie poleciał zrobic z nim foty ? Obiektywizmu więcej prosze

1

3 miliony ? Super . Będzie na tygodniówkę dla Leo

5

PlayStation jest pod każdym względem lepsze . Pozdrawiam

0

A ja mam nadzieje ze nie , bo ich dwójka na boisku oznacza ławkę dla Dembele

21

Po wczorajszym meczu El Pistolero jestem jeszcze bardziej przekonany ze Antoine jest nam potrzebny . Nie chodzi mi o to żeby zastąpić nim Luisa , ale ewidentnie Suarezowi brakuje konkurencji i gra piach . Lubię Paco ale Ernesto chyba nie za bardzo Wiec to żadna konkurencja dla Urugwajczyka . Przyjście Francuza sprawi ze oboje będą walczyli o skład

2

Uważam ze kara dla Roberto sama w sobie jest sprawiedliwa . Gość na takim poziomie nie może się tak zachowywać . Szkoda tylko ze nie działa to w dwie strony

6

Jeśli zostaje to jestem bardzo szczęśliwy

0

To sory za spoilery

0

Zapeszyles xd

0

Zapeszyles :/

4

Sędziowanie tragedia jeśli chodzi o kartki , ale Roberto mnie zaskoczył . Czerwona zasłużona

1

Jakaś mordeczka podeśle link na pv ?

11

XD

1

Jeździec bez głowy . Piłkarzem jest dobrym ale nie na Barcelonę

4

Słucham RMF maxxx a tu mówi gość ze Barca wygrała LA liga ale nikt się nawet nie cieszy bo odpadli z Roma. Co za ignorancja i zenada

8

Wam tez Denver z Domu z Papieru przypomina Bartre ?

1

Tutaj troche przekreciles bo Zlatan wielokrotnie powtarzał ze Messi jest najlepszy

1

Szkoda chłopa , w takim wieku . Świetne nuty robił , takie niespotykane wśród innych dj i

1

No ale nie wymyśliłem tego tylko się interesowałem wcześniej co się z nim dzieje i był bardzo chory .

1

On zmagał się z problemami z trzustka , nawet koncertów nie grał przez dłuższy czas przez zdrowie , wiec zgaduje ze to jest przyczyna

22

Powiem szczerze ze jestem w szoku informacja o śmierci Avicii..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?