0

Jak jest z kontraktami piłkarzy ? W wakacje tez normalnie zarabiają na kontrakcie , czy kontrakt obowiązuje tylko podczas sezonu ? Czysta ciekawość

0

Pierwszy raz w internecie ?

31

Uuuuu antysemityzm

0

Może dlatego ze ktoś jest za Chorwacja ?

0

Spoko, szanuje twój wybór

1

Chałupy na półwyspie Helskim

11

Całym sercem za Chorwacja . Za serce które zostawiali na boisku . Za grę do końca . Za wyrzucenie Angoli z mundialu . Za Rakitica który jest świetnym gościem . Za Modrica którego bardzo szanuje . Za to ze byłem tam na wakacjach i było ładnie . Za to ze nie lubie Francuzow . Za to ze moi przyjaciel jest Chorwatem . Podbili moje serce i milionów osób na świecie. Zróbcie to chłopaki , zostało max 120 min walki na smierć i życie .

1

Mniej niż 1200 zł raczej nie będzie

0

No wiem niestety

0

Wszystko byle nie Real i Gornik Zabrze xd

0

Myśle ze Hazard i Kurtuła przejdą do Piasta Gliwice

4

Może masz zle wyważone koła poprostu xd

0

A śmiechów nie było końca

6

Ciekawostka o mundialu 2022 . Miasto Lusail w którym zostanie rozegrany mecz otwarcia oraz finał zostało założone w 2006 roku i jak narazie można powiedzieć ze jeszcze „nie istnieje”

0

Każdemu zdarzają się słabsze mecze , ale śledząc mecze City regularnie jest serio świetny

1

Gdybym miał teraz dokonać wymiany to bym tego nie zrobił bo lubię Cou strasznie , ale na ten moment Kevin jest lepszym piłkarzem według mnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pamietam jak De Bruyne pykał w Wolsburgu, chciałem żeby Barca się nim zainteresowała . Ależ to jest kot to głowa mała . Zdecydowanie Top 1 na swojej pozycji .

5

Ja naprawdę nie wiem co Anglia robiła w półfinale ..

3

Green street Hooligans mi się przypomina jak go widze

0

Ale to zaburza funkcjonowanie klubów . Nagle w trakcie sezonu 90 procent kluczowych graczy wyjedzie a sezon ma lecieć dalej . Maja pieniądze , ale uwierz mi ze maja bardzo dużo za uszami . Dla mnie to hańba

26

Ależ ja nie cierpię Brytoli . Jeszcze ta twarz Pickforda jakby przed chwila łoił browara w knajpie pod Londynem xd

0

Naloty na cele w Strefie Gazy . Palestyna odpowiedziała atakiem rakietowym .
źródło : KIKŚ

0

Jak nie przyjadą to będą płakać ze im się to należało jak wszystko ......

25

Moje życzenie na dziś ? Przegrana Brytoli

46

Ten mundial to największy przekręt w histori piłki nożnej . Straszne jest to jakie pieniądze musiały poleciec żeby do tego doszło . Smutne

0

Całym sercem w niedziele jestem za Chorwacją. Po tym mundialu naprawdę pisanie ze ktoś nie ma szans , tym bardziej w finale jest poprostu smieszne . Chorwacja swoim zaangażowaniem jest w stanie wygrać złoto . Najsłabsza Argentyna od kilku lat wbiła ‚wielkiej’ Francji 3 gole . Poczekajmy do niedzieli do godziny maksymalnie 20 a wszystko będzie jasne . Oni po 2 dogrywkach nie mieli mieć siły a w 110 grali z większym zaangażowaniem niż Polska w 15 z Kolumbia . Jazda z tymi ‚niby’ Francuzami (z całym szacunkiem do Samu i Dembele)

0

Tylko spójrz na to z tej strony ze Isco przychodząc z Malagi nie miał statusu gwiazdy . Hazard przychodząc za +- 150 mln nie usiądzie na ławce i nawet pewnie nie zgodziłby się przyjść wiedząc ze będzie siedział na ławie . Z drugiej strony sadzając Dembele na ławie zatrzymamy jego rozwój który jest mega ważny w tym momencie

0

Co do transferu Hazarda . Świetny piłkarz i uważam ze by się odnalazł u nas nie wolniej niż Coutinho , ale co z Dembele ? Przecież transfer Edena to ławka dla Dembele lub jeśli Dembele miałby grać to ławka dla Hazarda . Ja wiem ze trzeba rotacji i piłkarzy którzy zrobią różnice po wejściu z ławki , ale co z najważniejszymi meczami sezonu ? W kamień papier nożyce będą grali kto zagra ?

0

Nauczyłem się ze w Piłce nożnej , a tym bardziej na mundialu nie ma takiego czegos jak awans na luzie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?