Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak jest z kontraktami piłkarzy ? W wakacje tez normalnie zarabiają na kontrakcie , czy kontrakt obowiązuje tylko podczas sezonu ? Czysta ciekawość
0
Pierwszy raz w internecie ?
31
Uuuuu antysemityzm
0
Może dlatego ze ktoś jest za Chorwacja ?
0
Spoko, szanuje twój wybór
1
Chałupy na półwyspie Helskim
11
Całym sercem za Chorwacja . Za serce które zostawiali na boisku . Za grę do końca . Za wyrzucenie Angoli z mundialu . Za Rakitica który jest świetnym gościem . Za Modrica którego bardzo szanuje . Za to ze byłem tam na wakacjach i było ładnie . Za to ze nie lubie Francuzow . Za to ze moi przyjaciel jest Chorwatem . Podbili moje serce i milionów osób na świecie. Zróbcie to chłopaki , zostało max 120 min walki na smierć i życie .
1
Mniej niż 1200 zł raczej nie będzie
0
No wiem niestety
0
Wszystko byle nie Real i Gornik Zabrze xd
0
Myśle ze Hazard i Kurtuła przejdą do Piasta Gliwice
4
Może masz zle wyważone koła poprostu xd
0
A śmiechów nie było końca
6
Ciekawostka o mundialu 2022 . Miasto Lusail w którym zostanie rozegrany mecz otwarcia oraz finał zostało założone w 2006 roku i jak narazie można powiedzieć ze jeszcze „nie istnieje”
0
Każdemu zdarzają się słabsze mecze , ale śledząc mecze City regularnie jest serio świetny
1
Gdybym miał teraz dokonać wymiany to bym tego nie zrobił bo lubię Cou strasznie , ale na ten moment Kevin jest lepszym piłkarzem według mnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pamietam jak De Bruyne pykał w Wolsburgu, chciałem żeby Barca się nim zainteresowała . Ależ to jest kot to głowa mała . Zdecydowanie Top 1 na swojej pozycji .
5
Ja naprawdę nie wiem co Anglia robiła w półfinale ..
3
Green street Hooligans mi się przypomina jak go widze
0
Ale to zaburza funkcjonowanie klubów . Nagle w trakcie sezonu 90 procent kluczowych graczy wyjedzie a sezon ma lecieć dalej . Maja pieniądze , ale uwierz mi ze maja bardzo dużo za uszami . Dla mnie to hańba
26
Ależ ja nie cierpię Brytoli . Jeszcze ta twarz Pickforda jakby przed chwila łoił browara w knajpie pod Londynem xd
0
Naloty na cele w Strefie Gazy . Palestyna odpowiedziała atakiem rakietowym .
źródło : KIKŚ
0
Jak nie przyjadą to będą płakać ze im się to należało jak wszystko ......
25
Moje życzenie na dziś ? Przegrana Brytoli
46
Ten mundial to największy przekręt w histori piłki nożnej . Straszne jest to jakie pieniądze musiały poleciec żeby do tego doszło . Smutne
0
Całym sercem w niedziele jestem za Chorwacją. Po tym mundialu naprawdę pisanie ze ktoś nie ma szans , tym bardziej w finale jest poprostu smieszne . Chorwacja swoim zaangażowaniem jest w stanie wygrać złoto . Najsłabsza Argentyna od kilku lat wbiła ‚wielkiej’ Francji 3 gole . Poczekajmy do niedzieli do godziny maksymalnie 20 a wszystko będzie jasne . Oni po 2 dogrywkach nie mieli mieć siły a w 110 grali z większym zaangażowaniem niż Polska w 15 z Kolumbia . Jazda z tymi ‚niby’ Francuzami (z całym szacunkiem do Samu i Dembele)
0
Tylko spójrz na to z tej strony ze Isco przychodząc z Malagi nie miał statusu gwiazdy . Hazard przychodząc za +- 150 mln nie usiądzie na ławce i nawet pewnie nie zgodziłby się przyjść wiedząc ze będzie siedział na ławie . Z drugiej strony sadzając Dembele na ławie zatrzymamy jego rozwój który jest mega ważny w tym momencie
0
Co do transferu Hazarda . Świetny piłkarz i uważam ze by się odnalazł u nas nie wolniej niż Coutinho , ale co z Dembele ? Przecież transfer Edena to ławka dla Dembele lub jeśli Dembele miałby grać to ławka dla Hazarda . Ja wiem ze trzeba rotacji i piłkarzy którzy zrobią różnice po wejściu z ławki , ale co z najważniejszymi meczami sezonu ? W kamień papier nożyce będą grali kto zagra ?
0
Nauczyłem się ze w Piłce nożnej , a tym bardziej na mundialu nie ma takiego czegos jak awans na luzie .