Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oki dzięki wariacie
0
Kolega pytał o darmowe gry .
0
Jest
0
Pytanie do posiadaczy psplus. Gry na sierpień jak widzę Mafia 3 ,ale nie jest za darmo tylko pisze ze za 209 zł . 7 sierpnia (pierwszy wtorek miesiąca ) te gry będą za darmo (bo reszta tez płatna), czy w t6m miesiącu nie ma darmowych gier ? Jak myślicie
0
Teraz jeden sezon Hitmana jest za darmo
3
Jak mecz decydują jak od poczatku tournee Paco nie trenował z reszta ? Dla mnie to nie jest wygrana walka przez Munira tylko brak Alcacera
33
Munir wygrał rywalizację z Paco w której Paco nie uczestniczył xd
0
No wlasnie tak srednio ma związek z fabuła . Jest wciśnięty na siłe , chyba po to żeby jakieś chore organizacje się nie czepiały
0
Oglądał ktoś nowy sezon El chapo ? Ja jesyem na 6 odcinku i nawet mi się podoba , ale strasznie irytuje mnie to wciąganie geji do każdego serialu . Jeszcze w Narcosie Pacho Herrera rzeczywiście był homoseksualista , ale nie rozumiem po co w El Chapo tak długi wątek orientacji Conrado Sola. Okej, można pokazać w jakiejś scenie jego upodobania , ale ja na 6 odcinku już bym mógł skleić z 1 osobny odcinek o tym jak się całuje i dotyka z jakimś chłopem .. niesmaczne to jest
0
Nie wiem z jakiej racji Pogba miałby zarabiać tyle co legenda klubu ..
49
Powodzenia Lucas , wydajesz się spoko gościem . Teraz czas na wychowanka !
0
Chłopak z Medellin . Jak w piłce nie wyjdzie to może do Netflixa
0
XDDDDD to niezły Miranda lepszy od Marcelo
13
Ja bym jednak zostawił jednego z nich na ławkę . Sam Suarez bez żadnej konkurencji to bardzo zły pomysł
1
295 i skończyły się obroty
7
Tu chodzi o symbol . Może kiedyś doświadczysz biedy to zrozumiesz
1
Ja polecam Mindhuntera . Mega ciekawy serial
1
Ja 18 nie miałem , ale miałem 15 i przed premiera 16 sprzedałem za 30 zł , 16 sprzedałem za 30 zł przed premiera 17 . Teraz za 17 przed premiera 19 pewnie nic nie dostanę albo 15 xd . Gratuluje umiejętności sprzedaży bo to 60 zł to serio dużo. Ja sprzedaje gry na konsole na takim stoisku (powerplay się nazywa ) i oni proponują cenę za gry . Mógłbym pomyśleć ze mnie oszukują ale dali mi 30 zł za fife a taka sama do kupienia u nich kosztowała 50
0
No co ty . Fifa to jest gra która najbardziej traci na wartości . Jak wychodzi nowa czesc to poprzednia jest warta już 30 zł .
0
Ja bym prosił skrót i karne :)
0
Ale to 15 jest za Digne a nie Mine
1
Na mobilnej nie ma takich prostych schematów :c
0
Dzięki ;)
0
Siema , pomoże mi ktoś i powie jak się zmienia profilowe u nas na stronie ?
1
W moim towarzystwie znajomi dopiero uczą się , ze Spotify jest wygodniejszy niż YouTube czy ściąganie piosenek
1
Czasem trzeba się poświecić
1
Moja dziewczyna :D ja płace za netflixa ona za Spotify xD
1
https://open.spotify.com/user/11174573081/playlist/21139qfgui3drqDoaTwtlU?si=Pr6Pt35eRAuWwJ1ROJ1Img
Komentarz niżej rzuciłem ale na forum tez wkleję, jakby ktoś chciał moja playlista na spotify. Od Grzegorza Hyżego , po Dilated Peoples , kończąc na trapach i klasykach .
2
https://open.spotify.com/user/11174573081/playlist/21139qfgui3drqDoaTwtlU?si=Pr6Pt35eRAuWwJ1ROJ1Img
Moja prywatna playlista na spotify
0
Pulp Fiction