0

Oki dzięki wariacie

0

Kolega pytał o darmowe gry .

0

Jest

0

Pytanie do posiadaczy psplus. Gry na sierpień jak widzę Mafia 3 ,ale nie jest za darmo tylko pisze ze za 209 zł . 7 sierpnia (pierwszy wtorek miesiąca ) te gry będą za darmo (bo reszta tez płatna), czy w t6m miesiącu nie ma darmowych gier ? Jak myślicie

0

Teraz jeden sezon Hitmana jest za darmo

3

Jak mecz decydują jak od poczatku tournee Paco nie trenował z reszta ? Dla mnie to nie jest wygrana walka przez Munira tylko brak Alcacera

33

Munir wygrał rywalizację z Paco w której Paco nie uczestniczył xd

0

No wlasnie tak srednio ma związek z fabuła . Jest wciśnięty na siłe , chyba po to żeby jakieś chore organizacje się nie czepiały

0

Oglądał ktoś nowy sezon El chapo ? Ja jesyem na 6 odcinku i nawet mi się podoba , ale strasznie irytuje mnie to wciąganie geji do każdego serialu . Jeszcze w Narcosie Pacho Herrera rzeczywiście był homoseksualista , ale nie rozumiem po co w El Chapo tak długi wątek orientacji Conrado Sola. Okej, można pokazać w jakiejś scenie jego upodobania , ale ja na 6 odcinku już bym mógł skleić z 1 osobny odcinek o tym jak się całuje i dotyka z jakimś chłopem .. niesmaczne to jest

0

Nie wiem z jakiej racji Pogba miałby zarabiać tyle co legenda klubu ..

49

Powodzenia Lucas , wydajesz się spoko gościem . Teraz czas na wychowanka !

0

Chłopak z Medellin . Jak w piłce nie wyjdzie to może do Netflixa

0

XDDDDD to niezły Miranda lepszy od Marcelo

13

Ja bym jednak zostawił jednego z nich na ławkę . Sam Suarez bez żadnej konkurencji to bardzo zły pomysł

1

295 i skończyły się obroty

7

Tu chodzi o symbol . Może kiedyś doświadczysz biedy to zrozumiesz

1

Ja polecam Mindhuntera . Mega ciekawy serial

1

Ja 18 nie miałem , ale miałem 15 i przed premiera 16 sprzedałem za 30 zł , 16 sprzedałem za 30 zł przed premiera 17 . Teraz za 17 przed premiera 19 pewnie nic nie dostanę albo 15 xd . Gratuluje umiejętności sprzedaży bo to 60 zł to serio dużo. Ja sprzedaje gry na konsole na takim stoisku (powerplay się nazywa ) i oni proponują cenę za gry . Mógłbym pomyśleć ze mnie oszukują ale dali mi 30 zł za fife a taka sama do kupienia u nich kosztowała 50

0

No co ty . Fifa to jest gra która najbardziej traci na wartości . Jak wychodzi nowa czesc to poprzednia jest warta już 30 zł .

0

Ja bym prosił skrót i karne :)

0

Ale to 15 jest za Digne a nie Mine

1

Na mobilnej nie ma takich prostych schematów :c

0

Dzięki ;)

0

Siema , pomoże mi ktoś i powie jak się zmienia profilowe u nas na stronie ?

1

W moim towarzystwie znajomi dopiero uczą się , ze Spotify jest wygodniejszy niż YouTube czy ściąganie piosenek

1

Czasem trzeba się poświecić

1

Moja dziewczyna :D ja płace za netflixa ona za Spotify xD

1

https://open.spotify.com/user/11174573081/playlist/21139qfgui3drqDoaTwtlU?si=Pr6Pt35eRAuWwJ1ROJ1Img
Komentarz niżej rzuciłem ale na forum tez wkleję, jakby ktoś chciał moja playlista na spotify. Od Grzegorza Hyżego , po Dilated Peoples , kończąc na trapach i klasykach .

0

Pulp Fiction

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?