Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Jakos się nie martwię ze nas zawiedzie . Nieważne ile gra , to i tak nie schodzi z pewnego poziomu
1
Iksde
0
Ktoś link na priv ?
0
Dzięki :)
0
Ma ktoś może filmik z owacji Camp Nou dla Pedro w meczu z Chelsea ?
0
67 na 5 zł :p bez szału ale i tak cieszy
0
Wygrał i Napoli tez :D jeszcze Lyon do końca kuponu
0
Teraz 2 1 dla Napoli ale Arsenal remis xd
0
Komu Napoli zepsuło kupon :D ?
0
DIOS !!
0
A ja bym nie był taki pewny . Widać ze Klopp poukładał ta drużynę i z chłopców do bicia zrobił sprawny kolektyw . Myśle ze nas zaskoczą jeszcze i przegrają w finale z nami :p
2
Jeśli rzeczywiście nie zostały jeszcze wysłane to zadzwon tam skąd kupiłeś . Jak to się mówi koniec języka za przewodnika :p
9
Strasznie ciesze się ze Liverpool tak wysoko wygrał z City . Moja ulubiona drużyna zaraz po Barcelonie . Ten sukces pokazuje tylko jaki wpływ na piłkarzy ma Jurgen . Ewidentnie dzięki niemu , chłopakom z The Reds wyrosły włosy na cojones . Jeśli nie uda nam się zdobyć LM to liczę na ich końcowy triumf , aczkolwiek uważam ze pomimo świetnego 3:0 w pierwszym meczu , przed nimi najcięższy mecz w sezonie . Guardiola parówą nie jest i napewno City zrobi wszystko żeby awansować . Miłego dnia :p
0
Jakaś dobra mordeczka wyślę mi link na privie ?
0
Messi jest niezastąpiony .
1
Niesamowite jaka marką jest Real i Barca . Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ktoś nie znał tych klubów , czy młody czy stary , czy fan piłki czy nie . Tez zaskoczyło mnie kiedyś , gdy moi rodzice byli na Jamajce , pierwsze co usłyszeli przyjezdni ze są z Polski to od razu Lewandowski
0
Tak
0
Ma ktoś filmik z wejścia Pedro podczas meczu z Chelsea na Camp Nou ?
0
Dobra cena bardzo za pro
0
W plusie w miastach jest spoko ale gdy wyjeżdżam gdzieś poza miasto, a przecież takie sytuacje zdarzają się ludziom często to od razu jedna kreska i net muli .
0
Quebonafide - Candy
0
Jeszcze dodałbym Williama Blazkowicza z Wolfensteina
0
Niechcscy komentarz
0
Ciri również jak dla mnie
0
Ja stwierdziłem ze w obie muszę zagrać
1
Czekam na najnowsze przygody Kratosa z niecierpliwością
3
Jakie są według was najlepiej napisane postacie w grach Wideo ? Jak dla mnie oprócz bezbłędnie napisanego Geralta, świetne postacie to Lee i Clementine z TWD, Ellie i Joel z The last of us i Aloy z Horizon Zero dawn. Jeszcze mógłbym dodać CJ z Sań Andreas i trójkę protagonistów z V
1
Jeśli jednak zdecydujesz się na xboxa to zawsze ten plus ze najlepsza gra jaka istnieje chyba ,jest na obie konsole :p (Kocham Geralta)
1
Pad do ps4 jest świetny naprawdę . W ps3 był słaby , wtedy Xbox 360 wygrywał pod tym względem . A jak kolega wyżej napisał , takie gry jak uncharted, The last of us , horizon zero dawn czy god of war to obowiązkowe tytuły do zagrania , ale dostępne tylko dla ps4 :p
2
Tylko ps4 :D to jakie gry są na ps’a i jakie wychodzą w tym roku to dla gracza prawdziwa gratka .