Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze kebaba dobrego macie w Knurowie :D no i Magdę z Warsaw Shore xd
2
Mam nadzieje ze ten Parejo to żart . Już jedno drewno z Valenci mamy i nie umiemy go sprzedać
3
Thiago in. Gomes, Vidal, Denis , Marlon, Alcacer out , Mina wypożyczenie i okienko jedno z najlepszych .
0
Paulinho odszedł dając miejsce Athurowi a Cou ma dostać obywatelstwo Portugalskie jakoś za niedługo
1
Generał wyjaśnił :D
1
Ale Chelsea równie dobrze może stracić 3 kluczowych graczy . Mam nadzieje ze wszyscy 3 zostaną
0
1080p
4
Szkoda mi mojego taty który jest fanem Ruchu od zawsze . Smutno jak co roku zawodzą , ale jednak kibicem jest się zawsze a nie tylko jak wygrywają wiec dalej każdy mecz ogląda
0
Willian bardzo dobry zawodnik , przydałby się na rezerwowego , ale za 40 mln max
0
Wogle co ten Peszko zrobił .. mam nadzieje ze dostanie conajmniej kilka meczy zawieszenia za ten faul . To jest kryminał takie kopnięcie w nogi
0
Na netflixie.
0
A to sory mój błąd . W każdym razie jest na netflixie jakby ktoś szukał
0
Jak ktoś lubi tematy postapokaliptycznego świata to polecam serial The 100 od netflixa . Koncze drugi sezon i jestem wkręcony jak cholera . Mimo ze byłem sceptycznie nastawiony bo troche pachniało taka bajką(życie w kosmosie, potwory na ziemi ) to serio trzyma w napięciu jak mało seriali i często aż zaskakuje brutalnością i mrocznoscia . Po Dark (który tez jest świetny o czym już pisałem niedawno) w koncu serial w którym mogę utożsamić się z postaciami . Polecam, janas11224
0
Czytałem ze na wielu stronach ze tak , ale na stronie Realu jeszcze nie ma oficjalki
0
Gazety podały ze Abi pracuje w tajemnicy nad wielkim transferem ( spekulują ze Thiago albo Pogba ), ale dla mnie to wymysł . Obym się mylił
14
Ależ Bayern robi interes kupując Jamesa za 42 mln . To jak promocja w żabce za takiego gracza , jeszcze patrząc ze Real zapłacił za niego 75 gdy był tak naprawdę wielka niewiadoma bo jedyny udanym mundialu . Dobrze ze narazie nie wróci do Realu
0
Ja mam 21 i w zeszłym tygodniu wypożyczałem auto nad morzem i powiem ci ze małe szanse ze znajdziesz jakaś ofertę gdzie nie dopłacisz full kasy za to ze jesteś młodym kierowca . Ja za 4 dni płaciłem 800 zł plus 500 kaucji . W tych 800 z 200 było za to ze mam 21 .
1
Kto bogatemu zabroni :)
4
Ta sama Gazeta podawała informacje ze wątroba Abidala jest z czarnego rynku . Są jakieś zasady w hiszpani czy gazety mogą oczerniać innych bez konsekwencji ? Czy poprostu zarząd Barcelony nie ma jaj żeby ich pozwać o odszkodowanie ?
0
No tak niech się ogrywa w Hiszpani i idzie do Boca XD beka , mam nadzieje ze to News z dupy
0
To nie wina technologi tylko twojego słabego internetu .
3
Przecież powinni ukarać za wypisywanie takich bzdur i psucie wizerunku. Pismaki żywią się takim czymś bo gazety lepiej się sprzedają . Mam nadzieje ze tak tego Abidal nie zostawi
0
Wlasnie oglądam i nie mogę uwierzyć ze ktoś to wymyślił xd
2
Segura jako pierwszy powinien poleciec na zbity pysk . On musi mieć jakieś papiery na Bartka , czy to za Neymara czy inny przekręt , bo to niemożliwe ze dalej jest w klubie . Pasożyt
0
Zdecydowanie nie zobaczę dzis już nic lepszego XD
2
Wczoraj w barze puścili ta nutę i przypomniały mi się czasy jak grało się w GTA San Andreas . Klasyka !
1
Byłego piłkarza Realu Madryt ... dziwnie to brzmi
0
I zgaduje ze nawet ich to nie ruszy po kieszeni
0
Najgorsze jest to ze tak naprawdę już nigdy nie będzie tam tak jak było. Nigdy nie był to bogaty kraj a po wojnie będzie całkowicie zniszczony i do jego odbudowy potrzeba setek miliardów dolarów
0
Za Vide dałbym Samuela