1

Jeszcze kebaba dobrego macie w Knurowie :D no i Magdę z Warsaw Shore xd

2

Mam nadzieje ze ten Parejo to żart . Już jedno drewno z Valenci mamy i nie umiemy go sprzedać

3

Thiago in. Gomes, Vidal, Denis , Marlon, Alcacer out , Mina wypożyczenie i okienko jedno z najlepszych .

0

Paulinho odszedł dając miejsce Athurowi a Cou ma dostać obywatelstwo Portugalskie jakoś za niedługo

1

Generał wyjaśnił :D

1

Ale Chelsea równie dobrze może stracić 3 kluczowych graczy . Mam nadzieje ze wszyscy 3 zostaną

0

1080p

4

Szkoda mi mojego taty który jest fanem Ruchu od zawsze . Smutno jak co roku zawodzą , ale jednak kibicem jest się zawsze a nie tylko jak wygrywają wiec dalej każdy mecz ogląda

0

Willian bardzo dobry zawodnik , przydałby się na rezerwowego , ale za 40 mln max

0

Wogle co ten Peszko zrobił .. mam nadzieje ze dostanie conajmniej kilka meczy zawieszenia za ten faul . To jest kryminał takie kopnięcie w nogi

0

Na netflixie.

0

A to sory mój błąd . W każdym razie jest na netflixie jakby ktoś szukał

0

Jak ktoś lubi tematy postapokaliptycznego świata to polecam serial The 100 od netflixa . Koncze drugi sezon i jestem wkręcony jak cholera . Mimo ze byłem sceptycznie nastawiony bo troche pachniało taka bajką(życie w kosmosie, potwory na ziemi ) to serio trzyma w napięciu jak mało seriali i często aż zaskakuje brutalnością i mrocznoscia . Po Dark (który tez jest świetny o czym już pisałem niedawno) w koncu serial w którym mogę utożsamić się z postaciami . Polecam, janas11224

0

Czytałem ze na wielu stronach ze tak , ale na stronie Realu jeszcze nie ma oficjalki

0

Gazety podały ze Abi pracuje w tajemnicy nad wielkim transferem ( spekulują ze Thiago albo Pogba ), ale dla mnie to wymysł . Obym się mylił

14

Ależ Bayern robi interes kupując Jamesa za 42 mln . To jak promocja w żabce za takiego gracza , jeszcze patrząc ze Real zapłacił za niego 75 gdy był tak naprawdę wielka niewiadoma bo jedyny udanym mundialu . Dobrze ze narazie nie wróci do Realu

0

Ja mam 21 i w zeszłym tygodniu wypożyczałem auto nad morzem i powiem ci ze małe szanse ze znajdziesz jakaś ofertę gdzie nie dopłacisz full kasy za to ze jesteś młodym kierowca . Ja za 4 dni płaciłem 800 zł plus 500 kaucji . W tych 800 z 200 było za to ze mam 21 .

1

Kto bogatemu zabroni :)

4

Ta sama Gazeta podawała informacje ze wątroba Abidala jest z czarnego rynku . Są jakieś zasady w hiszpani czy gazety mogą oczerniać innych bez konsekwencji ? Czy poprostu zarząd Barcelony nie ma jaj żeby ich pozwać o odszkodowanie ?

0

No tak niech się ogrywa w Hiszpani i idzie do Boca XD beka , mam nadzieje ze to News z dupy

0

To nie wina technologi tylko twojego słabego internetu .

3

Przecież powinni ukarać za wypisywanie takich bzdur i psucie wizerunku. Pismaki żywią się takim czymś bo gazety lepiej się sprzedają . Mam nadzieje ze tak tego Abidal nie zostawi

0

Wlasnie oglądam i nie mogę uwierzyć ze ktoś to wymyślił xd

2

Segura jako pierwszy powinien poleciec na zbity pysk . On musi mieć jakieś papiery na Bartka , czy to za Neymara czy inny przekręt , bo to niemożliwe ze dalej jest w klubie . Pasożyt

0

Zdecydowanie nie zobaczę dzis już nic lepszego XD

2



Wczoraj w barze puścili ta nutę i przypomniały mi się czasy jak grało się w GTA San Andreas . Klasyka !

1

Byłego piłkarza Realu Madryt ... dziwnie to brzmi

0

I zgaduje ze nawet ich to nie ruszy po kieszeni

0

Najgorsze jest to ze tak naprawdę już nigdy nie będzie tam tak jak było. Nigdy nie był to bogaty kraj a po wojnie będzie całkowicie zniszczony i do jego odbudowy potrzeba setek miliardów dolarów

0

Za Vide dałbym Samuela

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?