2

Po co mam utrudniać sprawę skoro wszystkie materiały są na fejsie.

0

Jako student nie wyobrażam sobie nie mieć Facebooka.

14

Wytłumaczy mi ktoś fenomen tych zdjęć na Facebooku : „oznacz ziomka który poszedłby na taka imprezę ” „oznacz znajomego którego imię zaczyna się na p , dziś stawia ci pizzę ” itp. Dawno już nie lajkuje żadnych stron Wiec Poprostu te co zalakowalem kiedyś zeszly na psy. Masakra ten wylew raków na fejsie

9

Życzę mu jak najlepiej , ale mam nadzieje ze nie zobaczę go w przyszłym sezonie w koszulce Barcelony

2

Gdyby to ode mnie zależało nie chciałbym żeby grał w tych meczach . Idealny moment żeby wyleczyć do końca to kolano

3

Nie powołanie Roberto jest dla mnie komedia .

2

Nie rozumiem sytuacji z Mina . Czy on tak beznadziejnie się zachowuje na treningach ze EV go regularnie pomija ? Jak grał to był jednym z najlepszych na boisku .. a szans miał niewiele

0

Wyglada jak Trevor z Gta xd

4

Nigdy nie byłem fanem Chady ale jego smierć to dla mnie szok , tym bardziej ze po przygodzie w więzieniu myslalem ze odmienił swoje życie . Spoczywaj w pokoju

10

Pomijając wczorajszy mecz w którym Ronaldo zagrał poprostu świetny mecz , ma o wiele mniej do zaoferowania niż Messi . Tylko gole

1

Ostatnia odpowiedz jest kwintesencja dyskusji Ronaldo vs Leo

66

Nie interesuje mnie za bardzo czy Ronaldo strzelił jednego gola czy 4 ale dla takich przeróbek codziennie budzę się rano XD
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg

0

Mam nadzieje ze Salah zostanie w Liverpoolu . Bardzo dobry piłkarz , przyda się The Reds

28

Coś ten niewypał transferowy/kot w worku/gorszy od Mbappe całkiem dobrze sobie radzi na boisku :D

0

Sociedad prosze wygrajcie

12

Nie wiedziałem ze takie coś miało miejsce . Szacunek dla tego pana

0

Z tym lamusem troche poleciałeś kolego ..

4

Bardzo ruszyła mnie smierć Stephena Hawkinga... świat stracił wlasnie najwybitniejszego obecnie żyjącego człowieka na świecie. Trzeba być kimś wybitnym żeby być sparaliżowanym od stop do głów i nadal być najgenialniejszym człowiekiem na ziemi

1

Gwizdy od swoich kibiców napewno mu nie pomogą . Niczym się nie różnią od kibiców Białych .

3

Bardzo przyjemny komentarz . Pozdrawiam

0

Wyślę ktoś linka na priva :v

1

Jego przygoda w Barcelonie się skończyła . Szkoda bo pokładałem w nim duże nadzieje . Może jakby zagrał tyle minut co Gomes byłoby inaczej ? Może , w każdym razie życzę mu powodzenia

1

Roberto wyglada jakby nie miał nóg xd

1

Kocham go XDD

0

Dzięki dzięki

0

Da ktoś linka na priva :p

1

Przed meczem z Realem ostatnim nie zagrał z powodów mentalnych chyba . I to nie pierwszy taki przypadek przed ważnym meczem

0

Dzięki chłopaki

0

Wie ktoś jaka frekwencja dzis na stadionie ?

0

Powinien go zmienić od razu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?