Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po co mam utrudniać sprawę skoro wszystkie materiały są na fejsie.
0
Jako student nie wyobrażam sobie nie mieć Facebooka.
14
Wytłumaczy mi ktoś fenomen tych zdjęć na Facebooku : „oznacz ziomka który poszedłby na taka imprezę ” „oznacz znajomego którego imię zaczyna się na p , dziś stawia ci pizzę ” itp. Dawno już nie lajkuje żadnych stron Wiec Poprostu te co zalakowalem kiedyś zeszly na psy. Masakra ten wylew raków na fejsie
9
Życzę mu jak najlepiej , ale mam nadzieje ze nie zobaczę go w przyszłym sezonie w koszulce Barcelony
2
Gdyby to ode mnie zależało nie chciałbym żeby grał w tych meczach . Idealny moment żeby wyleczyć do końca to kolano
3
Nie powołanie Roberto jest dla mnie komedia .
2
Nie rozumiem sytuacji z Mina . Czy on tak beznadziejnie się zachowuje na treningach ze EV go regularnie pomija ? Jak grał to był jednym z najlepszych na boisku .. a szans miał niewiele
0
Wyglada jak Trevor z Gta xd
4
Nigdy nie byłem fanem Chady ale jego smierć to dla mnie szok , tym bardziej ze po przygodzie w więzieniu myslalem ze odmienił swoje życie . Spoczywaj w pokoju
10
Pomijając wczorajszy mecz w którym Ronaldo zagrał poprostu świetny mecz , ma o wiele mniej do zaoferowania niż Messi . Tylko gole
1
Ostatnia odpowiedz jest kwintesencja dyskusji Ronaldo vs Leo
66
Nie interesuje mnie za bardzo czy Ronaldo strzelił jednego gola czy 4 ale dla takich przeróbek codziennie budzę się rano XD
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg
0
Mam nadzieje ze Salah zostanie w Liverpoolu . Bardzo dobry piłkarz , przyda się The Reds
28
Coś ten niewypał transferowy/kot w worku/gorszy od Mbappe całkiem dobrze sobie radzi na boisku :D
0
Sociedad prosze wygrajcie
12
Nie wiedziałem ze takie coś miało miejsce . Szacunek dla tego pana
0
Z tym lamusem troche poleciałeś kolego ..
4
Bardzo ruszyła mnie smierć Stephena Hawkinga... świat stracił wlasnie najwybitniejszego obecnie żyjącego człowieka na świecie. Trzeba być kimś wybitnym żeby być sparaliżowanym od stop do głów i nadal być najgenialniejszym człowiekiem na ziemi
1
Gwizdy od swoich kibiców napewno mu nie pomogą . Niczym się nie różnią od kibiców Białych .
3
Bardzo przyjemny komentarz . Pozdrawiam
0
Wyślę ktoś linka na priva :v
1
Jego przygoda w Barcelonie się skończyła . Szkoda bo pokładałem w nim duże nadzieje . Może jakby zagrał tyle minut co Gomes byłoby inaczej ? Może , w każdym razie życzę mu powodzenia
1
Roberto wyglada jakby nie miał nóg xd
1
Kocham go XDD
0
Dzięki dzięki
0
Da ktoś linka na priva :p
1
Przed meczem z Realem ostatnim nie zagrał z powodów mentalnych chyba . I to nie pierwszy taki przypadek przed ważnym meczem
0
Dzięki chłopaki
0
Wie ktoś jaka frekwencja dzis na stadionie ?
0
Powinien go zmienić od razu