Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak , fajna zabawka tylko trzeba mieć prąd No i jest o wiele mniej oszczędne , w sensie nie warto wrzucać tam 0,2 tylko od razu conajmniej 0,5 . Pali się bez tytoniu No i działanie trochę inne . Przypomina mi to działanie ciastek , to znaczy ze trzeba odczekać jakiś czas zanim się coś poczuje . Dlatego preferuje bongo xd 0,2 i po kozaku :D tylko ze dobry wapolizer kosztuje 1000 zł . Raz paliłem z takiego i raz za 150 zł i różnica jest ogromna
0
Tak , za ta cenę wolałbym kupić 4 porządne bonga na zmianę :D
0
Chodzi o ten kontrakt który Leo ponoć podpisal, przynajmniej tak mówi Bartek
1
Jesli zamiana za Arde to jestem na tak
0
Nie
1
xD tyle mam do powiedzienia
1
Szkoda ze dobrowolnie Verrattiemu nie wpisali xd
1
A czy we Francji przypadkiem nie ma klauzul ?
0
Jakieś pewniaczki dziś ? :D
0
Dziś jest idealny moment na przełamanie złej serii Las Palmas :D
0
Zwracam honor
0
Paco narazie jak amator
3
Można wystawić ich dwóch na szpicy również kolego
25
Zobaczymy jak trener to rozwiąże ale jeśli Paco lub Suarez na skrzydle to gramy w 10
0
Szkoda ze Alliego nie śledził :D
0
To musiało być dla niego mega miłe. Szacunek dla Olimpiakosu
8
Jest super skład
1
Spoko skład ale za Gomesa dałbym Roberto
0
Polecam , świetny
3
Nowy sezon stranger things wyszedł :p jak nie oglądałeś to polecam 10/10 . Tak samo jak Mr.robot , Narcos i Shamelless
0
Dlatego skończyłem ten serial na początku 6 . Dno dno i dno. Pierwszy i drugi urwały mi 4 litery ale potem było już tylko gorzej
0
Najlepsza gra w historii jaka grałem . Moja reakcja na dwójkę była taka jak każdego fana (
2
Kurde współczuje mu i życzę do powrotu do zdrowia
0
Myśle ze ocena Deulofeu niesprawiedliwa . Nie słusznie zmieniony
2
Xavi teraz byłby i tak o kilka poziomów wyżej niż Rakieta czy Gomes
0
Mam nadzieje ze z Malaga zagra jedna polowe , a w pucharze króla ani minuty . Jak dać szanse młodym to napewno w tym drugim meczu .
1
Nie .
3
Jaka macie opinie o Jurku Owsiaku ? Jak wiadomo opinie są podzielone . Jedni uważają go za człowieka o złotym sercu , a inni uważają ze jest oszustem i wykorzystuje chore dzieci żeby żyć godnie . Ja osobiście bardzo go szanuje i podziwiam ze dalej to ciągnie będąc atakowanym z każdej strony .
2
Nie zdziwiłbym się jakby dał xd
0
Jemu tego życzę , ale sobie co innego :p