0

Tak , fajna zabawka tylko trzeba mieć prąd No i jest o wiele mniej oszczędne , w sensie nie warto wrzucać tam 0,2 tylko od razu conajmniej 0,5 . Pali się bez tytoniu No i działanie trochę inne . Przypomina mi to działanie ciastek , to znaczy ze trzeba odczekać jakiś czas zanim się coś poczuje . Dlatego preferuje bongo xd 0,2 i po kozaku :D tylko ze dobry wapolizer kosztuje 1000 zł . Raz paliłem z takiego i raz za 150 zł i różnica jest ogromna

0

Tak , za ta cenę wolałbym kupić 4 porządne bonga na zmianę :D

0

Chodzi o ten kontrakt który Leo ponoć podpisal, przynajmniej tak mówi Bartek

1

Jesli zamiana za Arde to jestem na tak

0

Nie

1

xD tyle mam do powiedzienia

1

Szkoda ze dobrowolnie Verrattiemu nie wpisali xd

1

A czy we Francji przypadkiem nie ma klauzul ?

0

Jakieś pewniaczki dziś ? :D

0

Dziś jest idealny moment na przełamanie złej serii Las Palmas :D

0

Zwracam honor

0

Paco narazie jak amator

3

Można wystawić ich dwóch na szpicy również kolego

25

Zobaczymy jak trener to rozwiąże ale jeśli Paco lub Suarez na skrzydle to gramy w 10

0

Szkoda ze Alliego nie śledził :D

0

To musiało być dla niego mega miłe. Szacunek dla Olimpiakosu

8

Jest super skład

1

Spoko skład ale za Gomesa dałbym Roberto

0

Polecam , świetny

3

Nowy sezon stranger things wyszedł :p jak nie oglądałeś to polecam 10/10 . Tak samo jak Mr.robot , Narcos i Shamelless

0

Dlatego skończyłem ten serial na początku 6 . Dno dno i dno. Pierwszy i drugi urwały mi 4 litery ale potem było już tylko gorzej

0

Najlepsza gra w historii jaka grałem . Moja reakcja na dwójkę była taka jak każdego fana (

. Chyba tylko Horizon Zero Dawn i Gta V zrobilo na mnie takie wrażenie grając w grę . Pre odera to zamawiam od razu jak będzie można xd

2

Kurde współczuje mu i życzę do powrotu do zdrowia

0

Myśle ze ocena Deulofeu niesprawiedliwa . Nie słusznie zmieniony

2

Xavi teraz byłby i tak o kilka poziomów wyżej niż Rakieta czy Gomes

0

Mam nadzieje ze z Malaga zagra jedna polowe , a w pucharze króla ani minuty . Jak dać szanse młodym to napewno w tym drugim meczu .

1

Nie .

3

Jaka macie opinie o Jurku Owsiaku ? Jak wiadomo opinie są podzielone . Jedni uważają go za człowieka o złotym sercu , a inni uważają ze jest oszustem i wykorzystuje chore dzieci żeby żyć godnie . Ja osobiście bardzo go szanuje i podziwiam ze dalej to ciągnie będąc atakowanym z każdej strony .

2

Nie zdziwiłbym się jakby dał xd

0

Jemu tego życzę , ale sobie co innego :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?