Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Życzę mu ostatniego meczu w którym wzniesie puchar mistrzostw świata
0
Trochę słabe gadanie na tle całej drużyny .
5
Benzema XDD
47
Jak najbardziej na tak . Takie czasy nastały ze 100 mln za takiego gracza to jak promocja w żabce
0
Ja jestem za Polska całym serduszkiem , ale jednak gdzieś w głębi widziałbym Leo podnoszącego puchar bo go kocham , szanuje i uwielbiam i na to zasługuje
0
No w sumie to przyznam ze przeczytałem to na Onecie XD
2
Pamiętacie takiego piłkarza Polskiej reprezentacji jak Roger Guerreiro ? Pamietam jak dobrze grał . Teraz jest ... kierowca Ubera
1
O nowszych się nie wypowiem bo szczerze nie słuchałem tylko coś tam się obiło o uszy , ale choćby taki kawałek jak Tu gdzie żyjemy to klasyk . Ale przesłucham ten album chętnie to będę mógł się wypowiedzieć
1
No w sumie zapomniałem wspomnieć o Paluchu . Nagrał kilka takich kawałków których się słucha i słucha i w sumie dalej robi dobry rap . Czasem jadąc autem lubię sobie tez puścić taka drogę czy dr. Jointa od HG. To były świetne kawałki
2
Odkąd zaczęła się Ganja Mafija uważam ze Kali już nie jest tym samym raperem
0
Boskiego zawsZe miałem za patusa z Firmy , jp i te sprawy ale Druzyna mistrzów to dobra robota była
0
Sokół to świetny raper . Dodam do moich idoli jeszcze Era bo jest świetny
1
Tam piwo na rynku kosztuje 15 zł Wiec chyba nie trzeba nic więcej dodawać :p
0
Pytanie do ludzi słuchających polskiej rap sceny . Kto według was jest teraz najlepszym raperem ? Ja osobiście uważam ( przesłuchałem chyba wszystkie jego piosenki ) ze najlepszy rap w tej chwili tworzy Białas. Nie nawija o niczym tylko jego piosenki faktycznie maja przesłanie a do tego niesamowicie przyjemnie sie ich słucha. Moim idolem zawsze będzie Adam Ostrowski ( O.S.T.R jakby ktoś nie wiedział ) , ale powoli chyba schodzi z rap sceny . Teraz nastała jakaś chora moda na rapsy wypełnione autotunem lub tekstami które nie maja żadnego sensu . Z całym szacunkiem ale kochany przez młodzież teraz Żabson nawija totalnie o niczym . Ciekawa postacią jest tez Taco Hemingway ale jakoś ciagle żyje w przekonaniu ze nie jest raperem . Aczkolwiek jego niektóre teksty są tez naprawdę dobre ( Nowy kolor z otsochodzi i jego zwrotka to zyciowka , naprawdę świetna ). Zapraszam do dyskusji na ten temat . Tylko proszę nie wyjeżdzajcie mi z Ryśkiem Peja bo on nawija od początki kariery o tym samym i już się nie da tego słuchać . Pozdro
0
Na player.pl wejdź powinno być
0
iksde
1
Dobry i szczery z niego człowiek . Krytykowałem ten transfer i teraz pluje se w brodę . Życzę mu szczęścia i szacunku kibiców
1
Jakieś argumenty ? Myśle czy kupić :D proszę przekonaj mnie
0
Widzę ze sucharki lecą to tez jakiś dodam od siebie
Jaki chleb jedzą złodzieje ?
Krojony
0
Co tu dalej robisz ?
0
Weszła *
0
Czy ja wiem czy El Pistolero zagrał tak słabo . Jak dla mnie bez tragedi ale tez bez fajerwerków . Z Rakieta się zgadzam
0
Mi się bardzo podobał .
0
W nowym zwierciadle : wakacje
0
Ja zacząłem pic alkohol w jakiejś 2-3 gimnazjum . Oczywiście mówię tu o piwkach jakiś i małej ilości wodki . W liceum zaczęło się chodzenie na imprezy typu półmetki i zaczęło się walenie wodki w dużych ilościach . Co mnie skłoniło ? Myśle ze chęć dobrej zabawy . Można się bawić bez alkoholu ale żebym walnął naprawdę dobra imprezę to nie ukrywam ze muszę się porządnie nawalić xd fajki pale i uważam ze to głupota i marnotrastwo pieniędzy i zdrowia, . Trawkę lubię sobie zapalić jak jesyem np po tygodniu ciągłej nauki do sesji i nie widzę w tym nic złego
31
Nie nazwałbym meczu z Girona powrotem do formy El Pistolero ale mam nadzieje ze gol go odblokuje
0
No tak pomyłka xd
0
Jaki skład jutro obstawiacie ? Ja bym był za tym :
Ter Stegen
Semedo Umtiti Pique Alba
Busi
Roberto Denis
Messi Suarez Vidal
0
Niestety nie miałem jak oglądać
0
Siema panowie i panie , nie oglądałem meczu bo piłem wódkę i nie miałem jak , Wiec proszę was o opinie . Napiszcie kto grał jak . Dzięki z góry i pozdrawiam