Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale młodszy już nie będzie a ma 29 lat .
2
Powodzenia życzę . Ma potencjał , ale jest za słaby na Barcelonę
1
Jeśli udało by się zakontraktować Coutinho i do tego jeszcze Seriego , a do tego sprzedało Arde , Gomesa, Douglasa i Rafinhe to okienko naprawdę by się udało
0
Benzema dziękuje ze jesteś XDDDDD
0
Chyba tego najbardziej mi brakowało po sezonie . #Valencio_musisz xd
3
#Cou_musisz
0
Polecam Adidas EQT lub NMD, super wygodne i ładne . Nike Hurrache tez są wporzo ale na mnie niestety nie pasują . Niedawno nowa kolekcja z Adasia wyszła Wiec wejdź na ich stronkę i poszukaj czegoś dla siebie
0
Już mam dzięki wielkie
1
Tam kosztuje 74 zł tak mi pisze
1
Pierwszy raz to robię Wiec proszę o pomoc . Gdzie wykupić walkę ? Kumpel wykupił ppv za 40 zł
0
Myślicie ze będzie się dało oglądać walkę bez premium w internecie ?
0
Ja nie słyszałem np
0
Nie widzę Wogle radości w naszych piłkarzy . Martwi mnie to...
3
Roberto niech gra bo zasługuje . Jedyny pomocnik oprócz Iniesty i może trochę Denisa który jest na poziomie Barcelony
0
xdd
0
Nie odejdzie . Wiem to. Gdybym się mylił, będę płakał bo kocham tego gościa .
4
Smutne ze każda Gazeta wystawia Rakietę , który przepraszam ale nic nie wnosi do gry
0
The sun i przestałem czytać
6
3 tygodnie temu , piłem piwko na Placu Catalunya z dziewczyna , a dziś zginęło tam 13 osób . Masakra
1
Gdyby mieli choć odrobine honoru , już dawno podaliby się do dymisji .
5
Może i dorzucił coś od siebie , ale nie była to typowa symuulka Krystyny. Widać ze sam się wywrócił ale stracił równowagę . Nie był to skok do basenu . Podniósł łapy ale sędzia nie powinien go wyrzucać w takim meczu . Ewidentnie sobie nie poradził . Faul na Suarezie bardziej zasługiwał na kartkę dla Urugwajczyka . Bądźmy obiektywni .
2
Kartka dla Ronaldo druga nie słuszna , ale mimo wszystko i tak mam bekę z niego bo to Ronaldo XDDD z dystansem oczywiście
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Masakra. Świetny gol . Szacun
0
Cham , chamowi nie równy . Arturo Vidal np. jest chamem jakiś mało ale szanuje klub w którym gra, kibiców . Payet nie szanuje klubu ani kibiców .
1
Payet jest dobrym piłkarzem ale jako człowiek nie nadaje się do Barcelony . Nie potrzebujemy tutaj takich chamów
0
Do operatora pójdź do ci obetną za 20 zł pewnie
0
Kupując oryginalnego Iphona z gwarancja to możesz go oddac do Cortlanda albo Ispota gdziekolwiek się znajduje . Dużo ludzi krytykuje Apple ale uważam ze jeśli chodzi o gwarancje to inne firmy się nie umywają . Sam mam telefon kupiony w Stanach w Ispocie a normalnie w Katowicach mi przyjęli.
2
Będzie działał w Polsce , języki masz wszystkie w każdym iPhonie i simlocka nie będziesz miał napewno
3
Wyobraziłem sobie Neymara jak usiądzie na trybunie w 1 ligowym meczu PSG. Ciekawe czy serio chciał tego transferu ? Wydaje mi się ze nie , ale to moja luźna sugestia . Czas pokaże , czy będzie szczęśliwy .