0

Ale młodszy już nie będzie a ma 29 lat .

2

Powodzenia życzę . Ma potencjał , ale jest za słaby na Barcelonę

1

Jeśli udało by się zakontraktować Coutinho i do tego jeszcze Seriego , a do tego sprzedało Arde , Gomesa, Douglasa i Rafinhe to okienko naprawdę by się udało

0

Benzema dziękuje ze jesteś XDDDDD

0

Chyba tego najbardziej mi brakowało po sezonie . #Valencio_musisz xd

3

#Cou_musisz

0

Polecam Adidas EQT lub NMD, super wygodne i ładne . Nike Hurrache tez są wporzo ale na mnie niestety nie pasują . Niedawno nowa kolekcja z Adasia wyszła Wiec wejdź na ich stronkę i poszukaj czegoś dla siebie

0

Już mam dzięki wielkie

1

Tam kosztuje 74 zł tak mi pisze

1

Pierwszy raz to robię Wiec proszę o pomoc . Gdzie wykupić walkę ? Kumpel wykupił ppv za 40 zł

0

Myślicie ze będzie się dało oglądać walkę bez premium w internecie ?

0

Ja nie słyszałem np

0

Nie widzę Wogle radości w naszych piłkarzy . Martwi mnie to...

3

Roberto niech gra bo zasługuje . Jedyny pomocnik oprócz Iniesty i może trochę Denisa który jest na poziomie Barcelony

0

xdd

0

Nie odejdzie . Wiem to. Gdybym się mylił, będę płakał bo kocham tego gościa .

4

Smutne ze każda Gazeta wystawia Rakietę , który przepraszam ale nic nie wnosi do gry

0

The sun i przestałem czytać

6

3 tygodnie temu , piłem piwko na Placu Catalunya z dziewczyna , a dziś zginęło tam 13 osób . Masakra

1

Gdyby mieli choć odrobine honoru , już dawno podaliby się do dymisji .

5

Może i dorzucił coś od siebie , ale nie była to typowa symuulka Krystyny. Widać ze sam się wywrócił ale stracił równowagę . Nie był to skok do basenu . Podniósł łapy ale sędzia nie powinien go wyrzucać w takim meczu . Ewidentnie sobie nie poradził . Faul na Suarezie bardziej zasługiwał na kartkę dla Urugwajczyka . Bądźmy obiektywni .

2

Kartka dla Ronaldo druga nie słuszna , ale mimo wszystko i tak mam bekę z niego bo to Ronaldo XDDD z dystansem oczywiście

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Masakra. Świetny gol . Szacun

0

Cham , chamowi nie równy . Arturo Vidal np. jest chamem jakiś mało ale szanuje klub w którym gra, kibiców . Payet nie szanuje klubu ani kibiców .

1

Payet jest dobrym piłkarzem ale jako człowiek nie nadaje się do Barcelony . Nie potrzebujemy tutaj takich chamów

0

Do operatora pójdź do ci obetną za 20 zł pewnie

0

Kupując oryginalnego Iphona z gwarancja to możesz go oddac do Cortlanda albo Ispota gdziekolwiek się znajduje . Dużo ludzi krytykuje Apple ale uważam ze jeśli chodzi o gwarancje to inne firmy się nie umywają . Sam mam telefon kupiony w Stanach w Ispocie a normalnie w Katowicach mi przyjęli.

2

Będzie działał w Polsce , języki masz wszystkie w każdym iPhonie i simlocka nie będziesz miał napewno

3

Wyobraziłem sobie Neymara jak usiądzie na trybunie w 1 ligowym meczu PSG. Ciekawe czy serio chciał tego transferu ? Wydaje mi się ze nie , ale to moja luźna sugestia . Czas pokaże , czy będzie szczęśliwy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?