2

Ramos w tej koszuli Made my Day xDDD

0

Ostatnia odpowiedz podoba mi się najbardziej

0

Nie przejmuj się to całkowicie normalne :D

0

Na Allegro nikt cie nie oszuka bo tam jest polityka taka ze ci zwrócą kase i się zajmą oszustem

1

W sieciówkach zawsze będzie drożej . Na Allegro kup

0

Najlepsze są zagrywki w tej grze xd

2

Polecam tez wiedza to potęga. Jest tez za darmo a fajna gra do pogrania ze znajomymi

0

POzdrawiam z Kraków Live Festival , Asap to jednak klasa , koncert mistrzostwo . Garrix i Die Antwoord to najlepsza zabawa jaka mnie spotkała chyba

0

Na smietankowej wywiad z Tebasem i oszustwach Interu w sprawie Modrica. Polecam przeczytać cały wywiad, bo bardzo dobrze wypowiada się o FFP i ogólnie polityce PSG czy City . Nie lubie go ale mądrze gada w tym wywiadzie .

1

Dziady czesc 3 . Najważniejsza książka, do wszystkiego się odwołasz

1

Ja bym zostawił do końca

0

Haha akcja leci, a Borek opowiada historie i ma to gdzieś xd

1

Polecam ci film Split . Dokładnie o tym o czym jest artykuł

11

Battlefield 1

0

To niezle pewne zwycięstwo .

2

Fajna ta pływaczka

0

Daj znać jak ci się podoba

0

No jest u mnie top 1 wiec mi tez xd

0

Zazdroszczę ze jeszcze nie przeszedłeś . Dla mnie top 2 po Wiedźminie

1


Jak bardzo nie lubię Ronaldo , to tak samo bardzo go szanuje . Świetny film

0

Chodziło mi bardziej o pismaki bo teraz będą nakręcać ze to nowy Iniesta

1

Ja bym się wstrzymał z tymi pochwałami dla Puiga, bo jest jeszcze bardzo młody . Ile to już razy gazety wychwalały jakiegoś zawodnika i narzucały mu presję. Real ma swojego Vinicusa , którego już uważają za następcę Ronaldo a nie zagrał jednego oficjalnego meczu w Europie. Niech Rui spokojnie wchodzi do drużyny , a będzie z niego pociecha

6

Zdarzyło się kilka przeblyskow ale zdecydowanie za mało na Barcelonę

3

Masz jakiś problem ?

1

Nic, spoko gość który nie dostał tak naprawdę szansy w Barcelonie i się marnuje . Munir pewnie zostanie wiec nie ma tym bardziej miejsca dla Paco .

2

Uważam ze żadnych transferów już nie powinnismy przeprowadzać . Teraz po sprzedaży Aleixa czas na Denisa , Gomesa , Minę , Marlona , Paco i Sampera . Nie będzie łatwo ale mam nadzieje ze z każdym z nich się pożegnamy na stałe (u Miny bym załatwił możliwość odkupu ) . Rafinhe bym zostawił , jest napewno najlepszy z tych graczy którzy mieli odejść, a może wnieść dużo jakości Barcelonie jako zmiennik

0

I tak Roberto by zagrał po lewej w przypadku kontuzji Alby w ważnym meczu .

39

Nic szczególnego nie pokazał przez ten okres w Barcy , ale bardzo go polubiłem . Powodzenia wariacie

0

Ale za jeden bilet 300 euro ? Troche dużo jak za zwykły mecz ligowy

0

Czy za jazdę pod wpływem na rowerze można stracić dalej prawo jazdy ? Kiedyś mozna było stracić , teraz czytam ze ponoć to znieśli . Ktoś jest pewny odpowiedzi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?