Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ramos w tej koszuli Made my Day xDDD
0
Ostatnia odpowiedz podoba mi się najbardziej
0
Nie przejmuj się to całkowicie normalne :D
0
Na Allegro nikt cie nie oszuka bo tam jest polityka taka ze ci zwrócą kase i się zajmą oszustem
1
W sieciówkach zawsze będzie drożej . Na Allegro kup
0
Najlepsze są zagrywki w tej grze xd
2
Polecam tez wiedza to potęga. Jest tez za darmo a fajna gra do pogrania ze znajomymi
0
POzdrawiam z Kraków Live Festival , Asap to jednak klasa , koncert mistrzostwo . Garrix i Die Antwoord to najlepsza zabawa jaka mnie spotkała chyba
0
Na smietankowej wywiad z Tebasem i oszustwach Interu w sprawie Modrica. Polecam przeczytać cały wywiad, bo bardzo dobrze wypowiada się o FFP i ogólnie polityce PSG czy City . Nie lubie go ale mądrze gada w tym wywiadzie .
1
Dziady czesc 3 . Najważniejsza książka, do wszystkiego się odwołasz
1
Ja bym zostawił do końca
0
Haha akcja leci, a Borek opowiada historie i ma to gdzieś xd
1
Polecam ci film Split . Dokładnie o tym o czym jest artykuł
11
Battlefield 1
0
To niezle pewne zwycięstwo .
2
Fajna ta pływaczka
0
Daj znać jak ci się podoba
0
No jest u mnie top 1 wiec mi tez xd
0
Zazdroszczę ze jeszcze nie przeszedłeś . Dla mnie top 2 po Wiedźminie
1
Jak bardzo nie lubię Ronaldo , to tak samo bardzo go szanuje . Świetny film
0
Chodziło mi bardziej o pismaki bo teraz będą nakręcać ze to nowy Iniesta
1
Ja bym się wstrzymał z tymi pochwałami dla Puiga, bo jest jeszcze bardzo młody . Ile to już razy gazety wychwalały jakiegoś zawodnika i narzucały mu presję. Real ma swojego Vinicusa , którego już uważają za następcę Ronaldo a nie zagrał jednego oficjalnego meczu w Europie. Niech Rui spokojnie wchodzi do drużyny , a będzie z niego pociecha
6
Zdarzyło się kilka przeblyskow ale zdecydowanie za mało na Barcelonę
3
Masz jakiś problem ?
1
Nic, spoko gość który nie dostał tak naprawdę szansy w Barcelonie i się marnuje . Munir pewnie zostanie wiec nie ma tym bardziej miejsca dla Paco .
2
Uważam ze żadnych transferów już nie powinnismy przeprowadzać . Teraz po sprzedaży Aleixa czas na Denisa , Gomesa , Minę , Marlona , Paco i Sampera . Nie będzie łatwo ale mam nadzieje ze z każdym z nich się pożegnamy na stałe (u Miny bym załatwił możliwość odkupu ) . Rafinhe bym zostawił , jest napewno najlepszy z tych graczy którzy mieli odejść, a może wnieść dużo jakości Barcelonie jako zmiennik
0
I tak Roberto by zagrał po lewej w przypadku kontuzji Alby w ważnym meczu .
39
Nic szczególnego nie pokazał przez ten okres w Barcy , ale bardzo go polubiłem . Powodzenia wariacie
0
Ale za jeden bilet 300 euro ? Troche dużo jak za zwykły mecz ligowy
0
Czy za jazdę pod wpływem na rowerze można stracić dalej prawo jazdy ? Kiedyś mozna było stracić , teraz czytam ze ponoć to znieśli . Ktoś jest pewny odpowiedzi ?