0

U mnie w Gliwicach zrobili stadion na 10 do 15 tys osób . Jeszcze nigdy nie został zapełniony

1

Ja głownie przez hooligansow :D

1

Dawno nie widziałem tak tandetnego filmu

0

Pedro ma szanse pokazać ze jest wart tych 30 mln

0

Nie byłem nigdy orłem ale koła mnie w oczy błędy na poziomie podstawówki

0

Przed ostatnie zdjęcie z Iniesta . Przykro mi jak patrzę jak mało pozostało nam tych którzy całe życie oddali Barcelonie. #legend

0

Muszę zamknąć oczy widząc takie błędy. *najprostsza sie pisze .

9

Weź człowieku se daruj takie komentarze bo nie da sie ich czytać .

1

Wlasnie o ten mi najbardziej chodziło :0 dzięki wielkie

2

Macie może jakiś skrót po polsku z finału LM 2015 ?

2

Fangol hahaha

0

Miał być do ciebie komentarz do JMM :D

0

Nie chcesz może wpisać na flagę niektórych z tej strony :D ?

1

Ja tam go bardzo lubię . Jeden z moich ulubionychc piłkarzy szkoda ze odszedł (nie brakuje mi jego gry tylko osoby )

1

Jeśli jest to prawda i Pedrito naprawdę odejdzie to przede wszystkim życzę mu szczęścia . Mam nadzieje ze będzie mocnym ogniwem Czerwonych Diabłów i będzie walczył z Alexisem o najlepszego strzelca PL. Jestem ci wdzięczny Pedro za wszystko co zrobiłeś dla tego klubu . Od zawsze wierny, nigdy nie narzekał jak siedział na ławce, nigdy nie było z nim żadnych problemów . Kiedyś decydujący teraz juz mniej ale wciąż ten sam wspaniały zawodnik . Twój uśmiech powinien zostać maskotka klubu . DZIĘKUJE

0

Co do gry Rakiety jak wczoraj widziałem jakie górne piłki walił to mnie ciarki przechodziły

0

Panowie jaki wynik i jak gra barca

0

Jestem wielkim fanem talentu Paula bo chłopak kiedyś będzie jednym z najlepszych ale uważam ze nie jest wart takich pieniędzy . Niestety jest to wina przede wszystkim szejków którzy zniszczyli rynek płacąc za takiego Luiza 50 mln . Kiedyś wielkie gwiazdy kupowało sie za 20-30 mln teraz za średniego grajka trzeba wyłożyć 50. Uważam ze jest wiele alternatyw dla Pogby. Najlepsza z nich jest oczywiście Veratti ale nie sadze ze sie ruszy PSG. Jest jeszcze De Bruyne czy Coutinho którzy są o polowe tańsi . Pomijając cenę nie rozumiem jak taki młody chłopak wchodzący do nowego zespołu na start dostaje pensje zaraz po Messim. Przecież to jest chore. Powinno sie płacić za zasługi a nie za nazwisko bo tak naprawdę on jeszcze nic nie osiagnął . Takie jest moje zdanie

1

Nie lubię Wisły ale Górnika jeszcze bardziej wiec niech ci będzie

0

O wiele bardziej wolałbym De Bruyna od Pogby . Szkoda ze sie nim nie zainteresowalismy

5

Uważam ze powinien być drugim kapitanem

12

Najlepszy na świecie kapitan bez opaski :) nie oddałbym go za nic

1

Ale nie rozumiem co cie obchodzą hala dzieci . Ich wiek nie przekracza 14 lat

4

Gościu czytam twoje komentarze od jakiegoś czasu i odpowiedz mi na jedno pytanie . Z czym ty masz problem stary co chwile narzekanie na każdego. Co masz do Turana ? Może zaraz mi powiesz ze nie nadaje sie do Barcy bo jest z Islamu ? Nie mogę czytać już tych wypocin

0

Messi nie wysilając sie na boisku jest lepszy niż 90% piłkarzy na swiecie

0

Skończ sie pogrążać

0

W Barcie B sie zmarnuje a u nas będąc obiektywnym nie pogra

26

Jestem za tym zeby go wypożyczyli do Porto . To jest najlepsza drużyna dla takich piłkarzy a u nas nie pogra

0

Kibic Realu jak mniemam

15

Powiem szczerze ze jestem zaskoczony :0 brawo Arda wielki szacunek dla Ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?