Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie w Gliwicach zrobili stadion na 10 do 15 tys osób . Jeszcze nigdy nie został zapełniony
1
Ja głownie przez hooligansow :D
1
Dawno nie widziałem tak tandetnego filmu
0
Pedro ma szanse pokazać ze jest wart tych 30 mln
0
Nie byłem nigdy orłem ale koła mnie w oczy błędy na poziomie podstawówki
0
Przed ostatnie zdjęcie z Iniesta . Przykro mi jak patrzę jak mało pozostało nam tych którzy całe życie oddali Barcelonie. #legend
0
Muszę zamknąć oczy widząc takie błędy. *najprostsza sie pisze .
9
Weź człowieku se daruj takie komentarze bo nie da sie ich czytać .
1
Wlasnie o ten mi najbardziej chodziło :0 dzięki wielkie
2
Macie może jakiś skrót po polsku z finału LM 2015 ?
2
Fangol hahaha
0
Miał być do ciebie komentarz do JMM :D
0
Nie chcesz może wpisać na flagę niektórych z tej strony :D ?
1
Ja tam go bardzo lubię . Jeden z moich ulubionychc piłkarzy szkoda ze odszedł (nie brakuje mi jego gry tylko osoby )
1
Jeśli jest to prawda i Pedrito naprawdę odejdzie to przede wszystkim życzę mu szczęścia . Mam nadzieje ze będzie mocnym ogniwem Czerwonych Diabłów i będzie walczył z Alexisem o najlepszego strzelca PL. Jestem ci wdzięczny Pedro za wszystko co zrobiłeś dla tego klubu . Od zawsze wierny, nigdy nie narzekał jak siedział na ławce, nigdy nie było z nim żadnych problemów . Kiedyś decydujący teraz juz mniej ale wciąż ten sam wspaniały zawodnik . Twój uśmiech powinien zostać maskotka klubu . DZIĘKUJE
0
Co do gry Rakiety jak wczoraj widziałem jakie górne piłki walił to mnie ciarki przechodziły
0
Panowie jaki wynik i jak gra barca
0
Jestem wielkim fanem talentu Paula bo chłopak kiedyś będzie jednym z najlepszych ale uważam ze nie jest wart takich pieniędzy . Niestety jest to wina przede wszystkim szejków którzy zniszczyli rynek płacąc za takiego Luiza 50 mln . Kiedyś wielkie gwiazdy kupowało sie za 20-30 mln teraz za średniego grajka trzeba wyłożyć 50. Uważam ze jest wiele alternatyw dla Pogby. Najlepsza z nich jest oczywiście Veratti ale nie sadze ze sie ruszy PSG. Jest jeszcze De Bruyne czy Coutinho którzy są o polowe tańsi . Pomijając cenę nie rozumiem jak taki młody chłopak wchodzący do nowego zespołu na start dostaje pensje zaraz po Messim. Przecież to jest chore. Powinno sie płacić za zasługi a nie za nazwisko bo tak naprawdę on jeszcze nic nie osiagnął . Takie jest moje zdanie
1
Nie lubię Wisły ale Górnika jeszcze bardziej wiec niech ci będzie
0
O wiele bardziej wolałbym De Bruyna od Pogby . Szkoda ze sie nim nie zainteresowalismy
5
Uważam ze powinien być drugim kapitanem
12
Najlepszy na świecie kapitan bez opaski :) nie oddałbym go za nic
1
Ale nie rozumiem co cie obchodzą hala dzieci . Ich wiek nie przekracza 14 lat
4
Gościu czytam twoje komentarze od jakiegoś czasu i odpowiedz mi na jedno pytanie . Z czym ty masz problem stary co chwile narzekanie na każdego. Co masz do Turana ? Może zaraz mi powiesz ze nie nadaje sie do Barcy bo jest z Islamu ? Nie mogę czytać już tych wypocin
0
Messi nie wysilając sie na boisku jest lepszy niż 90% piłkarzy na swiecie
0
Skończ sie pogrążać
0
W Barcie B sie zmarnuje a u nas będąc obiektywnym nie pogra
26
Jestem za tym zeby go wypożyczyli do Porto . To jest najlepsza drużyna dla takich piłkarzy a u nas nie pogra
0
Kibic Realu jak mniemam
15
Powiem szczerze ze jestem zaskoczony :0 brawo Arda wielki szacunek dla Ciebie