Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzieki :D
1
Udało ci sie :D
41
"Messi nigdy ze mną nie wygrał" ~ Thomas Muller
0
Przed finałem kartki sie zerują wiec nie sie czym martwic
6
Macie perełkę z białej :D
To nie geniusz Messiego tylko fatalna gra obrońców za każdym razem gdy stają na przeciw niego.
0
Dobrze ze taki gol a nie karny dzieki sędzio !!!!!!
0
Meeeeeeeessiiiiiii
0
Związek hiszpańskiej piłki zawiesił rozgrywki ze względu na przydzielenie tych praw telewizyjnym . Ale to chyba od 14 maja czy jakos tak
3
Wyjdź i nie pisz nic bo irytujesz
0
Dobrze ze wierzysz w zespół .
4
Nie cierpię Mullera .....
0
Takie smieszne przed chwila Suarez sie osmieszyl
0
Pierwsza 100 zmarnowana
1
Jak narazie to za duzo strat
0
Haha Messi teraz pięknie
0
Ale taka wykluczająca go na cały turniej ?
0
Mi najbardziej zapadł karny Anelki i zwycięstwo United w finale LM. Tyle ze to był szczęśliwy karny bo byłem za Manchesterem :D wtedy tez Ronaldo nie trafił pierwszego ale mimo wszystko i tak Czerwone Diabły wygrały
0
Dziwne ze nie ma Oscara .
8
Zgaduje ze to z białej xd
0
Tak
0
Siemanko :) nie bedzie mi dzis dane oglądać meczu Realu z Juventusem gdyż jestem na majowce bez nc+ . Wiem ze tu w komentarzach bedzie relacja na żywo z każdej akcji ale nie bede mógł ciagle śledzić i zwracam sie z prośba . Czy ktos mógłby mi wyslac smska po każdym golu jaki padnie i po zakończeniu połów z napisaniem kto jest lepszy :) byłoby super . Jeśli ktos jest w stanie to zrobic to niech napisze to wyślę mu numer na Pv
3
Luis Enrique: Szanuję Bayern, ale się go nie boję.
0
Miało byc do ciebie xd
0
Nie rozumiem twojego komentarza ? Chłopak został na sile wprowadzony do pierwszego zespołu w presezonie i robiony na gwiazdę . W swoim zespole błyszczy i pokazuje ze jest przyszłością strzela gole asystuje . Jak grał w pierwszym składzie to tak naprawde dawał więcej niż Pedro według mnie
0
Widać ze Munir jest przyszłością błuszczy w Barcelonie B . W presezonie mam nadzieje ze dostanie swoją szanse
0
Bardzo fajny daje łapę w gore
0
118.
1
To jest poprostu piękne .
0
Messi czy bedzie hat trick
3
Neymar za mocno i Suarez nie trafia i śmieje sie do Neymara . Fajnie ze atmosfera jest taka wspaniała :)