0

Dzieki :D

1

Udało ci sie :D

41

"Messi nigdy ze mną nie wygrał" ~ Thomas Muller

0

Przed finałem kartki sie zerują wiec nie sie czym martwic

6

Macie perełkę z białej :D
To nie geniusz Messiego tylko fatalna gra obrońców za każdym razem gdy stają na przeciw niego.

0

Dobrze ze taki gol a nie karny dzieki sędzio !!!!!!

0

Meeeeeeeessiiiiiii

0

Związek hiszpańskiej piłki zawiesił rozgrywki ze względu na przydzielenie tych praw telewizyjnym . Ale to chyba od 14 maja czy jakos tak

3

Wyjdź i nie pisz nic bo irytujesz

0

Dobrze ze wierzysz w zespół .

4

Nie cierpię Mullera .....

0

Takie smieszne przed chwila Suarez sie osmieszyl

0

Pierwsza 100 zmarnowana

1

Jak narazie to za duzo strat

0

Haha Messi teraz pięknie

0

Ale taka wykluczająca go na cały turniej ?

0

Mi najbardziej zapadł karny Anelki i zwycięstwo United w finale LM. Tyle ze to był szczęśliwy karny bo byłem za Manchesterem :D wtedy tez Ronaldo nie trafił pierwszego ale mimo wszystko i tak Czerwone Diabły wygrały

0

Dziwne ze nie ma Oscara .

8

Zgaduje ze to z białej xd

0

Tak

0

Siemanko :) nie bedzie mi dzis dane oglądać meczu Realu z Juventusem gdyż jestem na majowce bez nc+ . Wiem ze tu w komentarzach bedzie relacja na żywo z każdej akcji ale nie bede mógł ciagle śledzić i zwracam sie z prośba . Czy ktos mógłby mi wyslac smska po każdym golu jaki padnie i po zakończeniu połów z napisaniem kto jest lepszy :) byłoby super . Jeśli ktos jest w stanie to zrobic to niech napisze to wyślę mu numer na Pv

3

Luis Enrique: Szanuję Bayern, ale się go nie boję.

0

Miało byc do ciebie xd

0

Nie rozumiem twojego komentarza ? Chłopak został na sile wprowadzony do pierwszego zespołu w presezonie i robiony na gwiazdę . W swoim zespole błyszczy i pokazuje ze jest przyszłością strzela gole asystuje . Jak grał w pierwszym składzie to tak naprawde dawał więcej niż Pedro według mnie

0

Widać ze Munir jest przyszłością błuszczy w Barcelonie B . W presezonie mam nadzieje ze dostanie swoją szanse

0

Bardzo fajny daje łapę w gore

0

118.

1

To jest poprostu piękne .

0

Messi czy bedzie hat trick

3

Neymar za mocno i Suarez nie trafia i śmieje sie do Neymara . Fajnie ze atmosfera jest taka wspaniała :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?