3

Generale mój kochany

0

100 goli !!!!!!!!!!!!

0

Błąd Ala Casillas ale naprawiony brawo

1

Hahaha Messi jaki spokój

0

O matko ale ośmieszenie xd

1

To ze Lucho wystawia MSN oznacza ze wogle nie lekceważy rywala . No i troche tez mi sie wydaje ze nie pokłada nadzieji w Pedro

4

Komentarz usunięty

3

Hazard nigdzie nie pójdzie jestem pewien . Veratti jak dla mnie jest nie do wyciagnięcia a Pogba mam nadzieje ze bedzie nasz :D

0

Powiem tak jeśli na stół Barcelony wpłynie oferta za niego w wysokości 30 mln euro to bym sprzedał z pocałowaniem ręki :) można kupić Vietto albo dać szanse młodym bo Często wnosi mniej niż ci z Barcelony B

0

Niech jutro da szanse Pedro za Suareza zeby odpoczął Masche za Busiego Bartra na ŚO z Mathieu na prawej Montoya albo Douglasowi dać szanse i w obronie Rakitic bo nie grał razem z Iniesta . Nie jestem trenerem i nie bede wiec nie wiem
Jak ze zmianami jak to niektórzy juz zmieniaj przed meczem ale chciałbym na ostatnie 20 min Verminatora

0

Trzeba zrozumieć ze on chce grać . On najlepiej se czuje na boisku w takim meczu jak Getafe nie sadze ze bedzie grał na maxa jak z City. On odpoczywa meczami

0

No tak to prawda . Sam będąc raz na meczu siedziałem koło koreańskiej rodziny która nie przesadzę miała 10- cioro dzieci :D

0

No tak niestety :/ do tego potrzeba dobrego mlynowego no i inicjatywy klubu bo napewno jes kilkadziesiąt tysięcy kibiców na każdym meczu którzy potrafią sie pokazać . Jak pojade na mecz to im pokaże jak sie to robi :D

1

Po każdym meczu powinni mieć gardła zdarte . Przynajmniej ja tak miałem gdy jeszcze chodziłem na mecze Piasta Gliwice

13


Tego mi brakuje po każdym golu

1

Któras z madryckich gazet go tak nazwała no i jest beka xd

0

Najgłupszy komentarz dzis

3

To chyba meczu nie oglądasz .

0

No i juz wiemy czemu Real stracił gola :))) Ramos buta wiązał uefalona

0

Nolito pięknie !!!!!!!

6

Jakas telewizja podała ze z ruchu warg wynika ze Alba powiedział cos w stylu 'Madrytowi byś zagwizdał pajacu'

0

Dziekuje :)))

0

macie moze jakis fajny link

0

0

podziel sie z kolegami

0

Hahahahhahah.

1

Pisze na komórce :) widzę ze data od kiedy kibicujesz Barcelonie pomyliła ci sie z data urodzenia

1

Koledze nie wyszedł jakże żałosny żart poprostu

0

Przypominasz sobie sezon gdy Barcelona sobie odpuściła ? Nigdy

0

Nie wiem jak jest z liga mistrzów czy bilety są sprzedawane gdy dowiemy sie kto jest finalista czy poprostu od jakiegos dnia . Jeśli to pierwsze no to wszystko działa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?