Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Generale mój kochany
0
100 goli !!!!!!!!!!!!
0
Błąd Ala Casillas ale naprawiony brawo
1
Hahaha Messi jaki spokój
0
O matko ale ośmieszenie xd
1
To ze Lucho wystawia MSN oznacza ze wogle nie lekceważy rywala . No i troche tez mi sie wydaje ze nie pokłada nadzieji w Pedro
4
Komentarz usunięty
3
Hazard nigdzie nie pójdzie jestem pewien . Veratti jak dla mnie jest nie do wyciagnięcia a Pogba mam nadzieje ze bedzie nasz :D
0
Powiem tak jeśli na stół Barcelony wpłynie oferta za niego w wysokości 30 mln euro to bym sprzedał z pocałowaniem ręki :) można kupić Vietto albo dać szanse młodym bo Często wnosi mniej niż ci z Barcelony B
0
Niech jutro da szanse Pedro za Suareza zeby odpoczął Masche za Busiego Bartra na ŚO z Mathieu na prawej Montoya albo Douglasowi dać szanse i w obronie Rakitic bo nie grał razem z Iniesta . Nie jestem trenerem i nie bede wiec nie wiem
Jak ze zmianami jak to niektórzy juz zmieniaj przed meczem ale chciałbym na ostatnie 20 min Verminatora
0
Trzeba zrozumieć ze on chce grać . On najlepiej se czuje na boisku w takim meczu jak Getafe nie sadze ze bedzie grał na maxa jak z City. On odpoczywa meczami
0
No tak to prawda . Sam będąc raz na meczu siedziałem koło koreańskiej rodziny która nie przesadzę miała 10- cioro dzieci :D
0
No tak niestety :/ do tego potrzeba dobrego mlynowego no i inicjatywy klubu bo napewno jes kilkadziesiąt tysięcy kibiców na każdym meczu którzy potrafią sie pokazać . Jak pojade na mecz to im pokaże jak sie to robi :D
1
Po każdym meczu powinni mieć gardła zdarte . Przynajmniej ja tak miałem gdy jeszcze chodziłem na mecze Piasta Gliwice
13
Tego mi brakuje po każdym golu
1
Któras z madryckich gazet go tak nazwała no i jest beka xd
0
Najgłupszy komentarz dzis
3
To chyba meczu nie oglądasz .
0
No i juz wiemy czemu Real stracił gola :))) Ramos buta wiązał uefalona
0
Nolito pięknie !!!!!!!
6
Jakas telewizja podała ze z ruchu warg wynika ze Alba powiedział cos w stylu 'Madrytowi byś zagwizdał pajacu'
0
Dziekuje :)))
0
macie moze jakis fajny link
0
http://barcelonastream.com/live/barcelona/channel-1/
macie Hudsona
0
podziel sie z kolegami
0
Hahahahhahah.
1
Pisze na komórce :) widzę ze data od kiedy kibicujesz Barcelonie pomyliła ci sie z data urodzenia
1
Koledze nie wyszedł jakże żałosny żart poprostu
0
Przypominasz sobie sezon gdy Barcelona sobie odpuściła ? Nigdy
0
Nie wiem jak jest z liga mistrzów czy bilety są sprzedawane gdy dowiemy sie kto jest finalista czy poprostu od jakiegos dnia . Jeśli to pierwsze no to wszystko działa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy