Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przewidywany skład według rac1: Bravo - Alves - Pique - Mathieu - Adriano - Busquets - Rafinha - Iniesta - MSN
Wesołych świat życzę wszystkim :))
0
Ja uważam ze Iniesta gra jak gra ale on zasłużył sobie na takie pieniądze. To jest legenda zaraz po Xavim. Troche za wcześnie wyhamował bo jeszcze nie jest stary ale to co robił wcześniej było piękne. Miałem nadzieje ze pogra jak Pirlo
1
Wszystko spoko ale noe rozumiem czemu Neymar juz jest tak wysoko opłacany . Patrząc racjonalnie to jeszcze nic nie osiagnął .
4
Pozdro z Gliwic godzinę temu snieżyca teraz wali gradem :)
0
Jak wstałem to przeczytałem kilka komentarzy ze ma złamana kość potem te zdjecia spuchniętej stopy :( najgorszy scenariusz w głowie na szczęście juz po wszystkim :D
0
Szkoda ze Bartra nie dostał szansy nawet w reprezentacji :/ kariera tego chłopaka zmierza w złym kierunku bo najważniejsza rzecz dla młodego piłkarza to zdobywać nowe umiejętności a nie zdobędzie och siedząc na ławie
0
Jak dla mnie taki Sandro więcej wniesie do gry niż Pedro :|
1
Zrozumcie to ze Leo nie zawodzi fanów . Dla nich frajda jest to ze on siedzi nawet na ławce ... Tym bardziej ze w Stanach nie przebywa często
0
Mecz z City był jednym z najlepszych jakie zagrał według mnie i nie wiem czy z kontuzja byłoby to możliwe mimo ze to Leo. A do tych co piszą ze Messi powinien wrócić do Barcy pamiętajcie ze on kocha ten kraj a dodatkowo ludzie kupili bilety w większości zeby go zobaczyć :) a on nie zawodzi swoich fanów nawet jak siedzi na ławie :) odpuscilbym mu mecz z Celta niech wyleczy wszystko na 100 procent. Moze Luis na szanse młodym w tym meczu ;)
0
Mam do niego jakiś sentyment mimo wszystko i szkoda troche jak było wąsik odszedł .
0
Widziałem kilka meczy i nie był wcale taki jak go oceniają . Byc moze za mało widziałem
0
Dla mnie Dybala to kolejny przereklamowany piłkarz . W słabej włoskiej lidze nawet nie jest w top 5 według mnie. Vietto o wiele lepszy grajek a do tego wyróżnia sie w La Liga
3
Jeśli wygramy wszystkie mecze w kwietniu to śmiem powiedzieć ze liga jest prawie nasza :)
0
Finał LM 6 czerwca bodajże
0
Widać ze nie masz pojęcia jak gra ten gracz :)
0
Jak dla mnie top 5 :
1. Leo Messi
2. Pogba
3. Cr11
4. Suarez
5. Ibra
1
Twoj komentarz juz zgłoszony
0
Tez tak sadze bez sensu siedzi w tych Stanach
0
Hahahah Mila i wbił i juz po mordzie
1
Po takich meczach rozumiem dlaczego nie oglądam polskiej piłki :))))
0
Polsatu nie masz ?
0
HAHAHHA nie wierze ze Peszko
0
Piec konsol z yyyyy czujnikiem ... Ruchu XDDD
13
Taki mecz mógłby sie odbyć dla Xaviego Puyola Valdesa Ronaldinho :) ten zarząd patrzy tylko na hajs to sadze ze taki mecz przyniósł by większe zyski niż El Clasico
0
Zwracam honor :) kiedyś były spekulacje ze Pep ma trenować Katar ale do tego nie doszło i myślałem ze chodzi ci wlasnie o to a nie o karierę piłkarza
0
Guardiola poszedł do Kataru ? Fajnie :)
0
No jest dokładnie 5 po 4 kapitanach tak mi sie zdaje. Jest świetny ale duzo ludzi twierdzi ze jest juz najlepszy a do bycia najlepszym jeszcze dluuuuga droga. Miano najlepszego jak narazie należy sie tylko i wyłącznie Leosiowi
1
Cały Dani ;) mowi co myśli i za to go szanuje. Mam nadzieje ze zostanie ale uważam ze 3 letni kontrakt to za duzo :)
3
Co do Neymara mam nadzieje ze poczekają z podwyżka jst młody jeszcze ma czas zeby zarabiać tyle co najlepsi. Choć w sumie juz jest jednym z najlepiej zarabiających
0
No tak o Danilo nie miałem prawa nie wiedzieć :p uważam ze jeśli pójdzie on do Realu to jest głupi bo w Barcelonie w przypadku odejścia Alvesa miałby pewne miejsce w składzie a Realu Carvajal nie odda miejsca