Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
To 3/4 strony nie wchodzi :p
8
Komentarz usunięty
2
Losowanie
3
'Zobaczymy na ile ich stać w najbliższych meczach' to juz jest takie nudne. Barcelona zupełnie zdominowała mecz z Realem wygraliśmy po bardzo dobrej drugiej połowie zniszczyliśmy Atletico w bodajże 3 meczach pod rząd zniszczyliśmy mistrza Anglii w dwoch meczach zupełnie dominując boisko. Zagraliśmy słabo z Celta ale to był jeden mecz który i tak wygraliśmy . Z Sevilla zremisowaliśmy bo bardzo dobrej grze ale złych zmianach i po tym jak chłopaki stwierdzili ze juz wygrali . Ile meczów jeszcze musza wygrać w pięknym stylu abyście wy hejterzy poszli spac i nie pisali farmazonów ze czeka nas jeszcze test ? Jestesmy w świetnej formie i jestesmy faworytem do wygrania LM. Realu sie nie boje wogle. Atletico także uważam ze byśmy objechali Bayern to juz nie jest Bayern jedynie obawiałbym sie Porto bo grają bardzo ładnie ale myśle ze tez byśmy se poradzili
1
Zagrał dobrze w obronie ale on jest graczem który powinien kreować akcje a grał albo do tylu albo zwalniał akcje . Brakuje u niego tych długich przerzutów jak kiedyś u Fabsa .
4
Widocznie nie oglądałeś kilkunastu ostatnich meczy Alvesa . Jest solidny w obronie a do tego bardzo dobrze rozumie sie z Messim i nie wrzuca juz na pałe. Strasznie irytujące są te hejty na Alvesa dla zasady
2
Bo to co napisałeś jest zupełnie bez sensu . Chyba ze to żart
4
Chyba nie ogarnales
0
Moi kumple ze studiów którzy są fanami Chelsea mówili mi dzis ze Oscar jest na wylocie . Ktos moze mo przybliżyć jak gra ten młodzian i czy wpasowałby sie do nas ?
0
Moze masz racje w tym aspekcie ale od nich wymaga sie przede wszystkim kreowania sytuacji a u nich to leży
0
Kolega złe to ujął nie jest to plus ale mimo wszystko moze to wyjsć nam na dobre
1
Tak wogle przed meczem wszyscy płakali na Masche (w tym ja ) a czyścił wszystko gdyby nie on to Cavani conajmniej dwa razy miałby sam na sam z Ter Stegenem . Cały mecz piękny bardzo dobry jedynie wciąż mizerna pomoc ... Xavi zagrał fajnie jedynie . Oczywiście nie wliczam w to Busiego bo był genialny . Rakitic i Iniesta kolejny mecz do dupy .
2
Nic sie nie stało teraz walimy bramę na 4 1 :D
0
Półfinał witamy !!!!!!!!!!!!!!
0
Losowanie
0
Bo jest lepsze a Bayern jest slaby
0
Powiem szczerze ze super sie słucha tych komentatorów bardzo pozytywni
0
Co on zrobił to ja nie mam pytań .
0
Nie popełnił błędu bo oddaje piłkę do tylu i tyle
0
Komentarz usunięty
0
Tez dzis płakałem z tego obrazka
0
Hahaha nie widziałem tego tak dokładnie :D genialne ale jakby to było w Hiszpani to pewnie nie było by spalonego
0
NSport hd
0
Jeeeeeeeeeeest.
0
Uuuu słupek !!!!!
0
Jak tak sadzisz to nie mam slow do ciebie
1
Od gimbazy mozesz wyzywać kolegów z klasy na twoim poziomie
1
Iniesta .......
0
A kogo ? Douglasa ?
0
Nie wiem czy to troll czy jestes za Realem .