Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są drużyny które nie maja budżetu a grają ładny futbol jak Rayo . Autobus to antyfutbol nuda i klepanie
0
Niech Cordoba spada do 2 ligi nienawidzę drużyn grających autobusem
0
Co jest dziwnego Że ma opaskę skoro jest kapitanem :p
0
Jeden z tych piłkarzy który naprawde zasługuje na szacunek
4
Akurat ten jego fałszywy uśmiech jest znany chyba wszystkim
34
On wtedy był najlepszym młodym . Teraz byłby naszym najlepszym pomocnikiem . Strasznie mnie to boli
0
Macie moze link do skrótu meczu z Hudsonem
0
Leci mecz Realu na nc+
0
Mimo wszystko trzeba przyznać Pepowi ze mimo wszystko to gdzie jest teraz Messi jest po części jego zasługa . Możliwe ze inny trener tez by go do tego doprowadził ale to jednak przy Guardioli Messi rozkwitł do konca
0
Hahaha to jest niemozliw
0
Hahahah ale jaja nie wierze
0
W takim razie zwracam honor
5
Weź wyjdź z takimi pytaniami .
1
Widzę ze próba bycia śmiesznym
1
Chodziło raczej o to jak sie zachowuja niektórzy podczas zmian . Nie szanują jego decyzji .
1
Mam do was takie pytanie. Jak myślicie jak postrzegany jest Enrique w szatni ? Nie wiem czemu ale ciagle mi sie wydaje ze piłkarze nie maja do niego dużego szacunku . Co o tym sądzicie ?
4
Tak patrzę na tego Kloppa ... Jak przytula tych graczy jak on kocha ten klub . Wielka szkoda ze odchodzi to bedzie wielka strata dla tego zespołu mam nadzieje ze jeszcze go zobaczymy w jakimś wielkim zespole
0
Na pierwszy rzut oka wyglada jak Mourinho w niebieskich włosach
0
Boli mnie dupa o tego Thiago :/ wielka szkoda ze go oddaliśmy
0
Rafinha jak dla mnie bez błysku ale to tylko
Moje zdanie Bartra dosyć solidny ale popełnił kilka błędów a Roberto bardzo dobra zmiana
3
HAHAHAHA serio pierwszy raz tak bez kitu nie widziałem ze Pedro jest na boisku . Masakra facet nie istnienieje
0
To naprawde jest amatorski mecz . W ostatnim zagrał słabo wiec sie nie dziwie czemu wystawia lepszych
0
Komentatorzy dzis super mecz komentują musze przyznać
0
Nic nie jest pewne
1
Po co prowokujesz dzieciaku ? Widzę ze wyżej juz piszesz ze Lewy lepszy niż Suarez. Gdzie jest redakcja z banami dla takich jak on
2
Messi - 1 do Ronaldo
0
Od dawna sie zastanawiam kogo masz na avatarze :D prosze ujawnij to
0
Jeffren . La Manita
3
Generale mój kochany
0
100 goli !!!!!!!!!!!!