0

Są drużyny które nie maja budżetu a grają ładny futbol jak Rayo . Autobus to antyfutbol nuda i klepanie

0

Niech Cordoba spada do 2 ligi nienawidzę drużyn grających autobusem

0

Co jest dziwnego Że ma opaskę skoro jest kapitanem :p

0

Jeden z tych piłkarzy który naprawde zasługuje na szacunek

4

Akurat ten jego fałszywy uśmiech jest znany chyba wszystkim

34

On wtedy był najlepszym młodym . Teraz byłby naszym najlepszym pomocnikiem . Strasznie mnie to boli

0

Macie moze link do skrótu meczu z Hudsonem

0

Leci mecz Realu na nc+

0

Mimo wszystko trzeba przyznać Pepowi ze mimo wszystko to gdzie jest teraz Messi jest po części jego zasługa . Możliwe ze inny trener tez by go do tego doprowadził ale to jednak przy Guardioli Messi rozkwitł do konca

0

Hahaha to jest niemozliw

0

Hahahah ale jaja nie wierze

0

W takim razie zwracam honor

5

Weź wyjdź z takimi pytaniami .

1

Widzę ze próba bycia śmiesznym

1

Chodziło raczej o to jak sie zachowuja niektórzy podczas zmian . Nie szanują jego decyzji .

1

Mam do was takie pytanie. Jak myślicie jak postrzegany jest Enrique w szatni ? Nie wiem czemu ale ciagle mi sie wydaje ze piłkarze nie maja do niego dużego szacunku . Co o tym sądzicie ?

4

Tak patrzę na tego Kloppa ... Jak przytula tych graczy jak on kocha ten klub . Wielka szkoda ze odchodzi to bedzie wielka strata dla tego zespołu mam nadzieje ze jeszcze go zobaczymy w jakimś wielkim zespole

0

Na pierwszy rzut oka wyglada jak Mourinho w niebieskich włosach

0

Boli mnie dupa o tego Thiago :/ wielka szkoda ze go oddaliśmy

0

Rafinha jak dla mnie bez błysku ale to tylko
Moje zdanie Bartra dosyć solidny ale popełnił kilka błędów a Roberto bardzo dobra zmiana

3

HAHAHAHA serio pierwszy raz tak bez kitu nie widziałem ze Pedro jest na boisku . Masakra facet nie istnienieje

0

To naprawde jest amatorski mecz . W ostatnim zagrał słabo wiec sie nie dziwie czemu wystawia lepszych

0

Komentatorzy dzis super mecz komentują musze przyznać

0

Nic nie jest pewne

1

Po co prowokujesz dzieciaku ? Widzę ze wyżej juz piszesz ze Lewy lepszy niż Suarez. Gdzie jest redakcja z banami dla takich jak on

2

Messi - 1 do Ronaldo

0

Od dawna sie zastanawiam kogo masz na avatarze :D prosze ujawnij to

0

Jeffren . La Manita

3

Generale mój kochany

0

100 goli !!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?