Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowe stroje są nawet fajne, przedewszystkim wyjazdowe ale te domowe trochę jak na wf :D bedą pasowały do Lucha :'D
0
Te nowe stroje są nawet fajne, przedewszystkim wyjazdowe ale te domowe trochę jak na wf :D bedą pasowały do Lucha :'D
0
Ile bramek ma Cr11 i Messi
0
Legenda Legenda Legenda . Dziekuje generale jestem dumny ze żyłem w czasach gdy prowadziłeś Barce do trofeów i reprezentacje Hiszpani do pucharów . Mistrz świata i Europy zdobywca wszystkich możliwych pucharów. Wielokrotny rekordzista, wspaniały człowiek. Wspanialy kapitan a przede wszystkim prawdziwy dzentelmen. No i ten przegląd pola i spokój . Poprostu dziekuje Xavi
0
Musisz miec szczęście zeby złapać któregoś z piłkarzy :) choć jutro dostaną puchar i bedzie świętowanie wiec moze inaczej to bedzie wyglądało . Ja byłem na Gran Derby liczyłem ze zrobię sobie zdjęcie chociaż z jakimś rezerwowym ale jak sie zabrałem za to zeby dotrzeć do miejsca gdzie była taka możliwość to juz wszyscy w domu byli :P
0
Wchodząc czasem na stronę białych śmiem twierdzić ze obalili twoje stwierdzenie :D
0
Tym komentarzem upadłeś najniżej jak sie da . Masakra
0
Nie zgodzę sie bo krytykowały go głownie cebule z fcbarca.com a nie prawdziwi kibice
1
Według rocznika masz 24 lata ? Jakoś nie moge uwierzyć
5
Nigdy nie byłoby takiej sytuacji co z Casillasem bo Xaviego szanują na Camp Nou i nie tylko . Na każdym stadionie jest żegnany owacja na stojąco .
94
Niech tylko jakis gimbus albo hala dzieciak nazwie go zdrajca ze odchodzi to chyba wyjdę z siebie .
Dziekuje jeśli chce odejść to trzeba to uszanować za to co zrobił
1
Nie mam słów do ciebie chłopie
64
Wcale nie jestem zaskoczony . Nie bez powodu dużo osób szanuje ten klub . To bedzie finał miedzy dwoma naprawdę wielkimi drużynami :)
0
Wiem o co co chodzi widzę ze chcesz zabłysnąć z polskiego
0
Kibice to 12 zawodnik
0
Pod brama Brandenburska bedzie strefa kibica
0
Buffon obron prosze.
0
Hahah niech sie Isco uczy od Lewego ~ Szpakowski
0
Suarez juz w klapkach popyla
0
Ale mnie irytują takie osoby jak ty . Weź wyjdź
0
Przecież milion osob pisało juz ze Suarez skarżył sie na dyskomfort
1
Lekki dyskomfort sam poprosił o zmianę
0
Nie przeszła całym
0
Hahaha widzę ze moda na hejtowanie Daniego sie nie skończyła . Gra genialny mecz jest naprawde świetny dzis
1
Zapomniałem o Stegenie
0
Byłoby cieżko gdyby nie genialny dzis MATS
1
Ja nie wierze w to co robi Mats miedzy słupkami . Wiedziałem ze jest świetny ale naprawde jak narazie nie moge zamknąć ryja z podziwu nad nim . Masakra jakas co on robi
3
Muller juz przestraszona facjata :D
0
4
0
Tera juz mam finał panowie