0

Nowe stroje są nawet fajne, przedewszystkim wyjazdowe ale te domowe trochę jak na wf :D bedą pasowały do Lucha :'D

0

Te nowe stroje są nawet fajne, przedewszystkim wyjazdowe ale te domowe trochę jak na wf :D bedą pasowały do Lucha :'D

0

Ile bramek ma Cr11 i Messi

0

Legenda Legenda Legenda . Dziekuje generale jestem dumny ze żyłem w czasach gdy prowadziłeś Barce do trofeów i reprezentacje Hiszpani do pucharów . Mistrz świata i Europy zdobywca wszystkich możliwych pucharów. Wielokrotny rekordzista, wspaniały człowiek. Wspanialy kapitan a przede wszystkim prawdziwy dzentelmen. No i ten przegląd pola i spokój . Poprostu dziekuje Xavi

0

Musisz miec szczęście zeby złapać któregoś z piłkarzy :) choć jutro dostaną puchar i bedzie świętowanie wiec moze inaczej to bedzie wyglądało . Ja byłem na Gran Derby liczyłem ze zrobię sobie zdjęcie chociaż z jakimś rezerwowym ale jak sie zabrałem za to zeby dotrzeć do miejsca gdzie była taka możliwość to juz wszyscy w domu byli :P

0

Wchodząc czasem na stronę białych śmiem twierdzić ze obalili twoje stwierdzenie :D

0

Tym komentarzem upadłeś najniżej jak sie da . Masakra

0

Nie zgodzę sie bo krytykowały go głownie cebule z fcbarca.com a nie prawdziwi kibice

1

Według rocznika masz 24 lata ? Jakoś nie moge uwierzyć

5

Nigdy nie byłoby takiej sytuacji co z Casillasem bo Xaviego szanują na Camp Nou i nie tylko . Na każdym stadionie jest żegnany owacja na stojąco .

94

Niech tylko jakis gimbus albo hala dzieciak nazwie go zdrajca ze odchodzi to chyba wyjdę z siebie .
Dziekuje jeśli chce odejść to trzeba to uszanować za to co zrobił

1

Nie mam słów do ciebie chłopie

64

Wcale nie jestem zaskoczony . Nie bez powodu dużo osób szanuje ten klub . To bedzie finał miedzy dwoma naprawdę wielkimi drużynami :)

0

Wiem o co co chodzi widzę ze chcesz zabłysnąć z polskiego

0

Kibice to 12 zawodnik

0

Pod brama Brandenburska bedzie strefa kibica

0

Buffon obron prosze.

0

Hahah niech sie Isco uczy od Lewego ~ Szpakowski

0

Suarez juz w klapkach popyla

0

Ale mnie irytują takie osoby jak ty . Weź wyjdź

0

Przecież milion osob pisało juz ze Suarez skarżył sie na dyskomfort

1

Lekki dyskomfort sam poprosił o zmianę

0

Nie przeszła całym

0

Hahaha widzę ze moda na hejtowanie Daniego sie nie skończyła . Gra genialny mecz jest naprawde świetny dzis

1

Zapomniałem o Stegenie

0

Byłoby cieżko gdyby nie genialny dzis MATS

1

Ja nie wierze w to co robi Mats miedzy słupkami . Wiedziałem ze jest świetny ale naprawde jak narazie nie moge zamknąć ryja z podziwu nad nim . Masakra jakas co on robi

3

Muller juz przestraszona facjata :D

0

4

0

Tera juz mam finał panowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?