1

To jest Barcelona . To my wygraliśmy dwa razy trypletu . To my jesteśmy najlepsza drużyna 21 wieku . To my mamy najlepsze trio w ataku na świecie . To my mamy najlepszego piłkarza wszechcZasow w drużynie . To nas kocha połowa świata a druga połowa nienawidzi. To my jesteśmy wielka Barcelona . Mimo ze jestem zwykłym Polaczkiem czuje sie częścią tej rodziny, tego wielkiego klubu bo jestem jej kibicem . Kto ma dokonać niemożliwego jesli nie Barca!!!

1

Jesli dzis nie wygramy pucharu nie bedzie to dla mnie zaskoczeniem. Nie wymagam od chłopaków aby strzelili 5 goli bo jest to mało prawdopodobne . Liczę na to ze pokażą ze jest to Barcelona i bedą walczyć do końca . "Dopóki walczysz jesteś zwycięzca "
Napiszmy historie tym meczem. Zeby to zrobić nie musimy wygrać pucharu . Musimy udowodnić ze nie wygraliśmy trypletu przypadkiem . Kto jest najlepsza drużyna na świecie ? Wlasnie my i wierze ze dzis to pokażemy zostawiajac serce na boisku . Camp Nou nie raz poniosło nas juz do walki . Visca el Barca !!!

4

Nie.

0

Ja w to nie wierze .

0

Nie mogę w to uwierzyć ...

0

No to ładnie sie skończy ten mecz .....

0

Dziękuje bardzo

0

Panowie na jakim kanale mecz

0

Mathieu na lewej straszna opcja . I jednak w takim meczu lepiej wystawić Inieste

0

Z tego co widziałem to Arda miał medal

3

http://uptostream.com/zvmblzpv9ju1
Tutaj skrót po polsku juz ktoś to sklejał chyba ale im więcej tym mniej pytań czy ktoś ma skrót :p

0

Podpinam sie

0

Pedro nie strzelił gola w finale LM

8

https://pbs.twimg.com/media/CMKHqLoWcAEiib1.jpg
Strasznie mi przykro patrząc na to zdjęcie . Dziękuje Pedro jeśli odejdziesz mam nadzieje ze tak jak na to zasługujesz

0

Dzieki wielkie :)

1

Podpinam sie do pytania

0

Dla takich meczy Warto byc kibicem ..

0

Nawet mi nie mów bo płacze....

0

Mam to samo kolego. Mam to samo...

0

Z Bayernem w 2013

0

Bardzo mnie to boli

1

Nie mam tego przywileju oglądać meczu ale śledzę relacje i komentarze i mogę powiedzieć tylko dziękuje ... Brak słów na to co sie dzieje

0

Komentarz usunięty

0

Kolejny nowy użytkownik ?

1

Komentarz usunięty

1

Zauważyłem ze jest coraz więcej nowych użytkowników na stronie. Coraz większy syf sie robi przez głupie komentarze głupie pytania . Im większy syf tym mniejsza chęć spędzano czasu na stronie . A taki wiśnia dostaje bana za to ze wkleja statystyki ...

2

Komentarz usunięty

14

Jeśli uważasz ze Song jest drewnem to nie mam pytań do ciebie .

1

Brakuje mi tego wariata z warkoczami w drużynie :( najbardziej jego i Puyola mi brakuje :( nieobecność Xaviego jeszcze odczuje

0

Panowie zapraszam was do Zakopanego :D wszyscy piszą ze umierają od słońca a tu chmurki i chłodno :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?