Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest Barcelona . To my wygraliśmy dwa razy trypletu . To my jesteśmy najlepsza drużyna 21 wieku . To my mamy najlepsze trio w ataku na świecie . To my mamy najlepszego piłkarza wszechcZasow w drużynie . To nas kocha połowa świata a druga połowa nienawidzi. To my jesteśmy wielka Barcelona . Mimo ze jestem zwykłym Polaczkiem czuje sie częścią tej rodziny, tego wielkiego klubu bo jestem jej kibicem . Kto ma dokonać niemożliwego jesli nie Barca!!!
1
Jesli dzis nie wygramy pucharu nie bedzie to dla mnie zaskoczeniem. Nie wymagam od chłopaków aby strzelili 5 goli bo jest to mało prawdopodobne . Liczę na to ze pokażą ze jest to Barcelona i bedą walczyć do końca . "Dopóki walczysz jesteś zwycięzca "
Napiszmy historie tym meczem. Zeby to zrobić nie musimy wygrać pucharu . Musimy udowodnić ze nie wygraliśmy trypletu przypadkiem . Kto jest najlepsza drużyna na świecie ? Wlasnie my i wierze ze dzis to pokażemy zostawiajac serce na boisku . Camp Nou nie raz poniosło nas juz do walki . Visca el Barca !!!
4
Nie.
0
Ja w to nie wierze .
0
Nie mogę w to uwierzyć ...
0
No to ładnie sie skończy ten mecz .....
0
Dziękuje bardzo
0
Panowie na jakim kanale mecz
0
Mathieu na lewej straszna opcja . I jednak w takim meczu lepiej wystawić Inieste
0
Z tego co widziałem to Arda miał medal
3
http://uptostream.com/zvmblzpv9ju1
Tutaj skrót po polsku juz ktoś to sklejał chyba ale im więcej tym mniej pytań czy ktoś ma skrót :p
0
Podpinam sie
0
Pedro nie strzelił gola w finale LM
8
https://pbs.twimg.com/media/CMKHqLoWcAEiib1.jpg
Strasznie mi przykro patrząc na to zdjęcie . Dziękuje Pedro jeśli odejdziesz mam nadzieje ze tak jak na to zasługujesz
0
Dzieki wielkie :)
1
Podpinam sie do pytania
0
Dla takich meczy Warto byc kibicem ..
0
Nawet mi nie mów bo płacze....
0
Mam to samo kolego. Mam to samo...
0
Z Bayernem w 2013
0
Bardzo mnie to boli
1
Nie mam tego przywileju oglądać meczu ale śledzę relacje i komentarze i mogę powiedzieć tylko dziękuje ... Brak słów na to co sie dzieje
0
Komentarz usunięty
0
Kolejny nowy użytkownik ?
1
Komentarz usunięty
1
Zauważyłem ze jest coraz więcej nowych użytkowników na stronie. Coraz większy syf sie robi przez głupie komentarze głupie pytania . Im większy syf tym mniejsza chęć spędzano czasu na stronie . A taki wiśnia dostaje bana za to ze wkleja statystyki ...
2
Komentarz usunięty
14
Jeśli uważasz ze Song jest drewnem to nie mam pytań do ciebie .
1
Brakuje mi tego wariata z warkoczami w drużynie :( najbardziej jego i Puyola mi brakuje :( nieobecność Xaviego jeszcze odczuje
0
Panowie zapraszam was do Zakopanego :D wszyscy piszą ze umierają od słońca a tu chmurki i chłodno :)