Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kogo ? Douglasa ?
0
Nie wiem czy to troll czy jestes za Realem .
2
jakby sie czepiać to uderzenie łokciem Mario przez Ramosa tez jest faulem bo po raz kolejny Sergio łokciami wymachuje jak szalony co jest niedopuszczalne co było widać po tym co zrobił z twarzą Mandzukica .
18
Mathieu za Masche i nie wiem co w 11 robi Iniesta ...
12
Moze podczas mma Carvalaja z Mario .... ?
0
Komentarz usunięty
0
Jeśli Real nie strzeli w pierwszej to naprawde moze im sie to zemścić . Jak narazie grają dobrze nawet bardzo co nie zmieni faktu ze Atleti nie istnieje . Ale tez troche przez dominacje Realu
0
Juz zaraz dowiemy sie w jakiej naprawde formie jest Real i Atletico :)
0
2002 data twojego urodzenia ?
1
Nie wiem czy to troll ale jeśli nie to poziom kibiców na tej stronie jest straszny .
2
Strasznie irytuje mnie ta reklama Saturnu co chwile
1
Mądrze napisane zgadzam sie w 100%
0
Fajnie wiedzieć ;) tym bardziej po wczorajszym meczu
0
No i dupa :).
1
Zamiast Neymara wolałbym Suareza
0
Neuer to jest kocur jednak
0
Dlaczego tak sadzisz ? Rayo ma
Naprawde potencjał zeby urwać im punkty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
4
Celebrity splash zrobił Ronaldo
1
Super mało kogo interesuje taka opinia
0
Do dzis gdy gram dziwie sie ze mi nie podają :D
2
Zawsze za młodziaka dostawałem patelnie to trafiałem w słupek albo obok :D dlatego jestem teraz gruby pozdrawiam :p
1
Pięknie Luisito !!!
0
Wyjeżdżając do mnie z gimba nie mam ochoty dalej z tobą rozmawiać
1
Hahaha porównać Roberto do Busiego to juz szczyt chłopie :D
33
Xavi w tym meczu juz więcej zrobił niż iniesta od miesiąca
0
Super odpoczną chłopaki przed trudnymi meczami liczę ze jak wynik bedzie spokojny to Messi zejdzie