1

Neymar chce sie przypodobać Messiemu czy co ?

6

HAHAHHA mam taki polew z Nasriego . Taki typowy Janusz

0

Rakieta !!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Silva sie jeszcze kłoci zalosny

0

Jak dobrze ze mam nc+ i nie musze słuchać szpaka

0

Arsenal jest zespołem z historia od zawsze istniał w Europejskim futbolu a Monaco jest drużyna która istnieje tylko przez petrodolary. Nie istniała ta drużyna przed kupnem jej przez szejków .

0

Ale on mówił o tym co bedzie jak Monaco strzeli jedna

0

Widzę ze nic nie wiesz o tek drużynie :) a co do poprzedniego komentarza także nie masz pojęcia kto to najemnik :)

0

Rozumiem cie i szanuje twoja prace a zarazem podziwiam ze masz takie chęci

0

W Arsenalu jednak chodzi o piłkę a nie o kasę

0

Liczę mimo wszystko na Arsenal. Monaco poprostu nie szanuje jako ekipy . Sami najemnicy

64

Ze ci sie chce chłopie

2

Fajnie ze wraca do domu ale napewno nie jest to przyjacielska wizyta tylko poprostu chęć przeanalizowania gry potencjalnych rywali . I ewentualnie obserwowanie gry graczy którymi jest zainteresowany :)

1

HAHAHAHA w lidze hiszpańskiej nie ma słabych zespołów :D dzisiejszy mecz Levante to kpina

0

Po jednym hhahahhaha

0

Jest uznana jako samobój .

0

Samobój .

0

Serio drugi gol nie dla Messiego ...

0

Nie można sie cieszyć ? Irytujące juz to jest skoro wszystko dobrze idzie to sie cieszą nie ma w tym nic dziwnego

2

Wygranym przez nas 5:0 :) najlepsze uczucie na świecie !

6

Niesamowite przeżycie naprawde :) napewno bedziesz chciał tam wrócić i nie bedziesz żałował . Ja byłem na El Clasico wiec nie był to zwykły mecz ale atmosfera była niesamowita

6

Tak sobie staram wyobrazic teraz Barce bez Messiego . Bez niego ta drużyna straciłaby 70 % tego co ludzie kochają . Jeśli skończy u nas karierę to bedzie zaszczyt dla każdego socios i nie tylko. Chciałbym nigdy nie doświadczyć momentu Messiego w innej koszulce niż Barcelony i Argentyny.

1

Eto'o.

0

Wchodzi przecież na wyjezdzie grają

0

Ale Silva to jest dzik :D

0

Ale dzis mamy mecz panowie !!!!

1

W meczu pucharowym dostał łokcia

0

Nie oglądam całego meczu wie ktos dlaczego grają w czarnych opaskach :) ?

1

Costa do zoo niech wraca żałosny czlowiek

1

Onet i wszystko jasne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?