Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar chce sie przypodobać Messiemu czy co ?
6
HAHAHHA mam taki polew z Nasriego . Taki typowy Janusz
0
Rakieta !!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Silva sie jeszcze kłoci zalosny
0
Jak dobrze ze mam nc+ i nie musze słuchać szpaka
0
Arsenal jest zespołem z historia od zawsze istniał w Europejskim futbolu a Monaco jest drużyna która istnieje tylko przez petrodolary. Nie istniała ta drużyna przed kupnem jej przez szejków .
0
Ale on mówił o tym co bedzie jak Monaco strzeli jedna
0
Widzę ze nic nie wiesz o tek drużynie :) a co do poprzedniego komentarza także nie masz pojęcia kto to najemnik :)
0
Rozumiem cie i szanuje twoja prace a zarazem podziwiam ze masz takie chęci
0
W Arsenalu jednak chodzi o piłkę a nie o kasę
0
Liczę mimo wszystko na Arsenal. Monaco poprostu nie szanuje jako ekipy . Sami najemnicy
64
Ze ci sie chce chłopie
2
Fajnie ze wraca do domu ale napewno nie jest to przyjacielska wizyta tylko poprostu chęć przeanalizowania gry potencjalnych rywali . I ewentualnie obserwowanie gry graczy którymi jest zainteresowany :)
1
HAHAHAHA w lidze hiszpańskiej nie ma słabych zespołów :D dzisiejszy mecz Levante to kpina
0
Po jednym hhahahhaha
0
Jest uznana jako samobój .
0
Samobój .
0
Serio drugi gol nie dla Messiego ...
0
Nie można sie cieszyć ? Irytujące juz to jest skoro wszystko dobrze idzie to sie cieszą nie ma w tym nic dziwnego
2
Wygranym przez nas 5:0 :) najlepsze uczucie na świecie !
6
Niesamowite przeżycie naprawde :) napewno bedziesz chciał tam wrócić i nie bedziesz żałował . Ja byłem na El Clasico wiec nie był to zwykły mecz ale atmosfera była niesamowita
6
Tak sobie staram wyobrazic teraz Barce bez Messiego . Bez niego ta drużyna straciłaby 70 % tego co ludzie kochają . Jeśli skończy u nas karierę to bedzie zaszczyt dla każdego socios i nie tylko. Chciałbym nigdy nie doświadczyć momentu Messiego w innej koszulce niż Barcelony i Argentyny.
1
Eto'o.
0
Wchodzi przecież na wyjezdzie grają
0
Ale Silva to jest dzik :D
0
Ale dzis mamy mecz panowie !!!!
1
W meczu pucharowym dostał łokcia
0
Nie oglądam całego meczu wie ktos dlaczego grają w czarnych opaskach :) ?
1
Costa do zoo niech wraca żałosny czlowiek
1
Onet i wszystko jasne