Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahah mistrzostwo świata
0
Tez w to nie wierzyłem ale juz wierze. Wystarczy to ze Real nas nienawidzi i zrobi wszystko zeby zrobic nam pod górkę
0
Dokładnie o to :)
0
To chyba o innym meczu mówisz :)
0
Walencja piękne miasto a Mestalla bardzo fajny stadion wiec nie widzę problemu :)
0
Pamiętacie jak kilka lat temu z Bilbao graliśmy mecz bodajże na San Mames. Postawili autobus nie do przejścia ale w końcówce uratował nas Abidal strzelając pięknego gola po ziemi :) piękna chwila
0
Nie wierzyłbym w to co piszą o Danilo . Przypominam ze David Luiz juz podpisał kontrakt z Barcelona w letnim okienku :) pewnie wszyscy pamietaja
69
Fajnie ze redakcja nie zbija baków tylko dba o stronę i o to żebyśmy mieli co tu czytać :) wielkie brawa a zarazem wielkie dzięki bo wchodzę na ta stronę 250 razy dziennie i jak nie nowy artykuł to 1000 komentarzy do przeczytania :)))
9
Liczę na Sampera
0
Życzę ci dożywotniego bana
1
A Bartra ??? Tez jeszcze gra w tej druzynie
0
Zoff Beckenbauer Makelele Xavi Ronaldinho Maradona Messi
3
Czy ma ktos filmik lub gifa pa Busim siedzącym na ławce po kontuzji ?
1
Słabe i to bardzo
0
Podobno skręcona kostka
0
III bardzo dobrze
0
Montoya........
1
Oj nie dobrze to wyglądało :/
0
no i teraz moze sie zacznie mecz :))))
0
To Suarez i Masche do zmiany :D
0
Przepraszam cię za Barcelono Mordeczko
11
Wszystko pięknie sie ułożyło w ten weekend :) ale jeśli za tydzień Barca straci punkty to chyba nie strzymie xd
8
Hahahah nie lubię trolli ale to co ten Thiago Messi tam pisze to jest masakra xd wszyscy mu tam życzą śmierci a on dalej Haha genialne
1
Bardzo dobry mecz sędziego dzisiaj :) karny dla Realu ewidentny nie dał sie nabrać na nura Chicharito i ogólnie dobre zawody :)
0
A jednak :))))))))))
0
Gololololololololo
0
HAHAHAHA wiedzialem
0
Ale każdy wie jak sie skończy xd
0
Marzę o remisie Realu wtedy gdyby wygrali następne mecze do Grań Derby podeszliby z 2 pkt przewaga i wszystko zależało by od naszych :))) o ile Barca nie straci pkt do GD
0
Ile goli ma Bale w tym sezonie ?