0

Jeśli uważasz ze nasza pomoc jest sprawna w 100% i nie wymaga poprawy to chyba widziałeś tylko mecz z City

2

Wejdź na Onet tam w informacjach sportowych jest o losowaniu i tam jest video

0

Dzięki wielkie :) wiesz moze jeszcze podczas jakiego meczu gramy

0

Jak to wyglada w półfinałach ? We wtorek i srode po jednym meczu i następny tydzień tak samo czy jak ?

0

Po tym co napisałeś nie mam pytań :) skończmy ta rozmowę zanim skończy sie banem

0

Lewy za Neymara Hahaha wygrałeś konkurs na najgłupszy komentarz

3

Za ten mecz kupił bym najwieksza pizzę Messiemu

0

Leverkusen wczoraj odpadło :)

0

Komentarz usunięty

8

O czym ty wogle mówisz chłopie ?

1

Chciałabym w 1/4 Monaco albo Real . Przy okazji pozbyć sie z LM Bayernu i PSG i finał z Porto :D

0

Nie wyczułem wybacz :D

0

Mecz był genialny ciekawy i nie wiem co jeszcze nieskuteczność boli ale i tak jest super . Mam tylko jedno pytanie . Gdzie chciał iść Ter Stegen gdy wybiegł wtedy z bramki xd

0

Hahahahhahahahhahaa

89

Spokojnie w niedziele to Casillas bedzie na bramce XDDD

0

Nie da sie pokonać . Dobranoc

0

HAHAHHA biedny Messi

0

Ja pier...... Neymar zejdź nie moge na ciebie patrzeć

0

Stegen !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

HahahahhahaahahhaahhahhahahahahahhHbH karny i nerwowka

0

Ja poprostu nie wierze .... Po tym meczu bede miał taki niedosyt

4

Toure pięknie pożegnamy

1

Spalony .....

0

Hahaha Alba i Toure swietnie to wygladalo

0

Ale co złego w tej chwili zrobił Neymar ? Wyjdź

1

Hahahah nie wierze

1

Neymar chce sie przypodobać Messiemu czy co ?

6

HAHAHHA mam taki polew z Nasriego . Taki typowy Janusz

0

Rakieta !!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Silva sie jeszcze kłoci zalosny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?