3

Co do Neymara mam nadzieje ze poczekają z podwyżka jst młody jeszcze ma czas zeby zarabiać tyle co najlepsi. Choć w sumie juz jest jednym z najlepiej zarabiających

0

No tak o Danilo nie miałem prawa nie wiedzieć :p uważam ze jeśli pójdzie on do Realu to jest głupi bo w Barcelonie w przypadku odejścia Alvesa miałby pewne miejsce w składzie a Realu Carvajal nie odda miejsca

2

Trzy pozycje do wzmocnienia to pomoc atak i prawa obrona . W pomocy przyda sie ktos naprawde dobry typu Pogba Veratti na prawa nie mam pomysłu bo troche mam braki w wiedzy kto by sie nadawał jakby Dani odszedł . A na atak uważam ze powinnismy dać szanse komuś z Barcy B bo chłopaki nam sie zestarzeją w tych rezerwach

0

Aaa no tak jak byłem za drugim razem to była murawa wymieniana bodajże :)

4

W cenie masz muzeum trybuny szatnie miejsca masażow itp . Kiedyś można było wejść na murawę nie wiem na jakiej zasadzie to działa raz byłem na murawie a za drugim nie można było . Ale szatnie można zobaczyć :) ja miałem szczęście bo spotkałem Thiago który zrobił sobie ze mną zdjecie a spotkać piłkarza na Camp Nou to trzeba mieć farta xd

6

Jedyne co moge napisać to dziekuje . Najlepszy pomocnik na świecie nikt na świecie nie miał takiego przeglądu pola . Bedzie nam brakowało tego spokoju i opanowania . Dziekuje kapitanie mam nadzieje ze kibice pożegnają cie tak jak na to zasługujesz przez te 17 lat gry . I warto dodać ze teraz nie ma innej opcji niż wygrać Ligę mistrzów w tym roku zeby Xavi ostatni raz podniósł puchar w gore !!!
Visca El Barca Visca el Xavi

7

Tytuł artykułu troche jak z onetu . Cos w stylu Messi ze straszna kontuzja a po przeczytaniu wynika ze kontuzje złapał w fifie . Tylko niepotrzebne podnoszenie ciśnienia .

0

Jeśli bedzie chciał to odejdzie. Dla wszystkich prawdziwych kibiców Barcy i Hiszpani bedzie on legenda i na zawsze zasługuje na szacuneK.

1

Uważam ze jak narazie nie znajdziemy nikogo lepszego na jego miejsce :/ wiec jestem za pozostaniem Daniego u nas

0

Strasznie sie smucilem jak usłyszałem ze Alexis jest w Arsenalu , ale teraz juz mnie to nie boli . Zastapił go o niebo lepszy Suarez. Co do Cesca niewazne jak dobry bedzie Rakitic ja poprostu go bardzo lubiłem i brakuje mi go. Był dla mnie taka wizytówka Barcy nie wiem czemu poprostu wszystko z Barcelony do niego pasowało. Życzę mu jak najlepiej w Chelsea bo jest dla mnie super gościem .
Ps. Super artykuł więcej takich :)))

0

Wogle mnie to nie rozśmieszyło

0

Zagrają.

1

Haha :D

4

Po pierwszych 9 słowach sie załamałem . Idz spac

6

Najlepsi komentatorzy zaraz za Hudsonem :D

0

Chciałabym żebyś nie dostał bana i po meczu z Atleti troche sie z ciebie pośmiać

0

W meczu z Celta liczę na once de Gala a w meczu z Almeria na Douglasa

0

Moze hakerzy z rm.pl :D

1

To jest jakiś żart z tym postem o treningu ? Gdy wchodzę w niego wyskakuje mi ze brak strony i mem z Busim ktory symuluje w którymś tam meczu ...

0

http://m.fangol.pl/view/92251/baryton-luki-modricia
Hahah nie spodziewałem sie serio

1

Ja troche nie na temat ocen ale chciałem zaczerpnąć waszej opini . Oprócz gry w piłkę ostatni dosyć mocno spojrzałem na kibiców naszej drużyny . W porównaniu do innych zespołów nasi kibice uważam ze wyglądają bardzo słabo . Wczoraj pięknie śpiewali hymn ale w sumie nie było jakiegos wielkiego dopingu . Oprócz tego dopingu brakuje mi jednej bardzo istotnej rzeczy . Jeśli ktos ogląda mecze Napoli czy Borussi bedzie wiedział dokładnie o co chodzi. Gdy piłkarz strzela gola to mlynowy mowi kilka slow i krzyczy do mikrofonu imię piłkarza a wszyscy kibice krzyczą nazwisko. Jak słyszę to na meczach to aż ciarki przechodzą . A wiec oprócz świetnej gry przydali by sie świetni kibice . A wy co o tym wszystkim sądzicie ? :))

1

Boże jaki wstyd .... Zapomniałem ze Suarez z Urugwaju xd a bardziej ze Urugwaj to nie Europa . A jestem na kierunku geograficznym :D to chyba od tego wczorajszego meczu

0

Jak dobrze pamietam to eliminacje ale ja sie często mylę :D

6

Uwierz mi ze on o to nie walczył . Jest w pewnym sensie ofiara bo to jakiś przekręt w którym on był ofiara. Moze i gra z najlepszymi i ma hajs ale w Brazyli tez miał kasę a teraz jest kpina na całym świecie . Biedny chłopak i tyle

0

Napewno odpocznie sobie Suarez bo ma zakaz a inni z podstawowej 11 chyba zagrają moze oprócz Alvesa . Mam nadzieje ze w reprezentacji Hiszpani trener da grać Bartrze i Busiemu a resztę moze oszczędzi :) zeby nie grali całego meczu . Neymar napewno zagra no i Messi z Masche . No ale Messi gra ciagle i ma zawsze siły :D

0

Skąd takie info ?

1

Przed nami Sevilla Valencia Atletico Celta . Pokory troche chłopcze

0

Jak sie cieszę ze to on strzelił zamknął mordy wszystkim

2

O nie ............

0

Piękne to bylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?