Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do Alonso uwazam ze jesli odejdzie to nie ze względu na kase tylko na to co sie dzieje w klubie. Najpierw bardzo odsunal sie od Casillasa potem odszedl Di Maria ktorego odejścia byl przeciwny. Perez niszczy ta drużynę. Mysle ze w tym okienku juz nikt do nich nie przyjdzie Falcao zostanie w Monaco tak czuje a Reus albo przejdzie do nas albo zostanie w BvB bo jakos nie wierze ze przejdzie do Bayernu lub do Atletico
0
Podobala mi sie gra calej druzyny ale warto zauważyć dobra gre Daniego. Nie bylo bezsensownych wrzutek a byla nawet asysta. Oby tak dalej
0
Messi pieknie. Tak wogle to gdy widze ucieszona morde wielkiego Mathieu to az chce mi sie oglądać jego gre
0
Czarny kot mam nadzieje ze przyniesie pecha Elche
0
Co do Cuardado to nie wiem co powiedziec bo niby dogadany z United a United chce Di Marie. Nie wierze ze zostanie we Fiorentinie bo nic w sumie nie osiagnie z ta druzyna. Marze o jego przyjściu i kupnie Di Marii przez United bo Real zostanie ewidentnie osłabiony.
0
Nie rozumiem czemu na stoperze dzis gra Masche zamiast Bartry....
0
Większość graczy odeszło za darmo.
0
Tymczasem Juan Gato podaje ze Reus zostanie zakontraktowany z Atletico do wtorku. Co o tym myslicie jak dla mnie sciema. Mam wciaz nadzieje ze przejdzie do nas
1
serio zagra w poniedzialek ?
2
0
Hahaha uwielbiam takich jak ty
7
18 mln za niego....pokłony dla zarzadu bo to jest niemożliwe
0
on juz mial kontuzje geniiuszu.
1
Nie ma gorszych ci mlodzi niedoswiadczeni pokazuja mu jak sie gra
1
0
Nogą :D
1
Ale jestes smieszny.
0
W koncu normalny komentarz a nie typu Liga Mistrzow nasza itp
0
Ladny strzal Ivan tego nam brakowało
0
Grzeczniej
1
haha beka xD
0
http://www.vspmax.in/p/u1.html#www.rojadirecta.me
0
No za duzo na osobę ktora w sumie nic nie gra jakby byl mlodszy to by mogl soe jeszcze rozwinac
8
Nie wiem czemu ale darze go sympatią. Życzę mu Powodzenia niech pokaze na co go stać
0
Rac1 pisalo że w poniedziałek
0
W sumie jesli przyjdzie do nas tylko i wylacznie dlatego ze kocha Barcelone a jesli nie kocha to oczywiste ze wybierze Manu bo więcej płacą. To juz nie te czasy ze kazdy chce grac u nas ale w sumie z Manchesterem nawet w lm nie zagra wiec może to go przyciągnie do Barcelony
1
Chyba żartujesz z tym Alvesem xd Cuardado jesst wszechstronny a Luis chce zmienic styl tak ze Juan pasowalby idealnie. Alves juz nie odzyska blasku nie ma co się oszukiwac
0
Rac1 podalo info ze Barca chce jeszcze jednego stopera tyle ze młodego
0
Biedny. Pokaż na co Cię stać stary
0
Ktos wie jak to wyglada w przypadku Puyola i Valdesa ?