0

Co do Alonso uwazam ze jesli odejdzie to nie ze względu na kase tylko na to co sie dzieje w klubie. Najpierw bardzo odsunal sie od Casillasa potem odszedl Di Maria ktorego odejścia byl przeciwny. Perez niszczy ta drużynę. Mysle ze w tym okienku juz nikt do nich nie przyjdzie Falcao zostanie w Monaco tak czuje a Reus albo przejdzie do nas albo zostanie w BvB bo jakos nie wierze ze przejdzie do Bayernu lub do Atletico

0

Podobala mi sie gra calej druzyny ale warto zauważyć dobra gre Daniego. Nie bylo bezsensownych wrzutek a byla nawet asysta. Oby tak dalej

0

Messi pieknie. Tak wogle to gdy widze ucieszona morde wielkiego Mathieu to az chce mi sie oglądać jego gre

0

Czarny kot mam nadzieje ze przyniesie pecha Elche

0

Co do Cuardado to nie wiem co powiedziec bo niby dogadany z United a United chce Di Marie. Nie wierze ze zostanie we Fiorentinie bo nic w sumie nie osiagnie z ta druzyna. Marze o jego przyjściu i kupnie Di Marii przez United bo Real zostanie ewidentnie osłabiony.

0

Nie rozumiem czemu na stoperze dzis gra Masche zamiast Bartry....

0

Większość graczy odeszło za darmo.

0

Tymczasem Juan Gato podaje ze Reus zostanie zakontraktowany z Atletico do wtorku. Co o tym myslicie jak dla mnie sciema. Mam wciaz nadzieje ze przejdzie do nas

1

serio zagra w poniedzialek ?

2

0

Hahaha uwielbiam takich jak ty

7

18 mln za niego....pokłony dla zarzadu bo to jest niemożliwe

0

on juz mial kontuzje geniiuszu.

1

Nie ma gorszych ci mlodzi niedoswiadczeni pokazuja mu jak sie gra

1

0

Nogą :D

1

Ale jestes smieszny.

0

W koncu normalny komentarz a nie typu Liga Mistrzow nasza itp

0

Ladny strzal Ivan tego nam brakowało

0

Grzeczniej

1

haha beka xD

0

No za duzo na osobę ktora w sumie nic nie gra jakby byl mlodszy to by mogl soe jeszcze rozwinac

8

Nie wiem czemu ale darze go sympatią. Życzę mu Powodzenia niech pokaze na co go stać

0

Rac1 pisalo że w poniedziałek

0

W sumie jesli przyjdzie do nas tylko i wylacznie dlatego ze kocha Barcelone a jesli nie kocha to oczywiste ze wybierze Manu bo więcej płacą. To juz nie te czasy ze kazdy chce grac u nas ale w sumie z Manchesterem nawet w lm nie zagra wiec może to go przyciągnie do Barcelony

1

Chyba żartujesz z tym Alvesem xd Cuardado jesst wszechstronny a Luis chce zmienic styl tak ze Juan pasowalby idealnie. Alves juz nie odzyska blasku nie ma co się oszukiwac

0

Rac1 podalo info ze Barca chce jeszcze jednego stopera tyle ze młodego

0

Biedny. Pokaż na co Cię stać stary

0

Ktos wie jak to wyglada w przypadku Puyola i Valdesa ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?