Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha ale mam nadzieje ze przyjdzie
0
Skad info ze odpuszczaja ?
0
Kolejna super wiadomosc czekam na oficjalna wiadomosc :))
0
Brawo :))
0
Wydajmy 40 mln za rezerwowego i oni na pewno befa chcieli grzac lawe
0
W pełni sie z toba zgadzam. Tyle ze wiadomo ze tych wszystkich graczy nie potrzebujemy. Ale prawda jest taka musimy druzyne odmlodzic a nie kupowax staruchow wiadomo ze Miranda jest świetny ale.ile pogra ? Max 2 lata a pozniej piach..lepiej zainwestować w mlodych jak Marquinhos i Benatia
0
Niech wezma Pedro plus dadza 10 czy 5 mln zaraz mnie zjedziecie ze Pedro powinien im placic ale mimo wszystko chlopak jest wart co najmniej 30 mln a od Alexisa wara chyba ze sam będzie chcial odejsc. Jesli bedzie chciał to Llorente plus 25 do 30 mln Przepraszam ale Alexis jest wart co najmniej 50 mln bo rozegral super sezon. Chelsea by Alexisa sprzedala za 80 my pewnie za Llorente i doplacimy 10 mln...
0
Haha jak Pedro zostanie to będzie komedia i jeszcze do tego Alexis odejdzie. ..
0
zrodło podaje ze przebywa ale nieoficjalne wiec nie musi to byc prawda
0
Benatia
0
hahah czyli Cesc out Xavi out :D i Marqinhos jak bedzie mialkontuzje to zagra Valdes ? XDDD czlowieku nie osmieszaj sie
1
Benatia na ŚO a Marquinhos na PO i obrona nie do przejscia. Zostaje nam jakas typowa 9 i jak kasa bedzie to co ? Moze Pogba :D
0
a czemu nie oboje ? ;)
1
boze zarzad zmadrzał ? brawo oby to byla prawda
0
I za rok Secunda
0
*jesli sam będzie chciał odejść
3
Hahahaha 25 mln za 26 latka jednego z najskuteczniejszych graczy w Barcelonie i świetnego skrzydlowego. Jaka to jest żenada nie mam słów poprostu....ogórki siedza na lawie albo na trybunach albo graja piach jak Pedro i Alves a sprzedawac chca graczy którzy trzymaja ta druzyne w kupie choc trochę. Żenada i jeszcze raz żenada. Alexis musi zostać chyba ze sam bedzie chciał zostać czego jestem pewny bo kocha ten klub. ..jesli sam bedzie chciał to dac mu odejsc ale za conajmniej 40 mln albo i więcej. Tyle w temacie
0
Alves i np 15 mln za Marquinhosa byloby pieknie
0
Hahaah smiech na sali po pierwsze Alves wart jest 20 Alexis 40 a cesc 50 to razem 110 mln euro a nie 80. To smieszna cena. Po drugie Alves oczywiście out ale sprzedawac Cesca czy Alexisa to glupota. Jak można sprzedawać gracza ktory gral najlepszy sezon w zyciu i gracza ktory jest przyszłościa Barcelony i sam zaplacil za swoj transfer . To beda najglupsze decyzje w histori jeśli ich sprzedadzą. Marquinhos i Benatia pojda za 60 mln sprzedać Songa i na jego miejsce Mascherano. Llorente ? Po co drewniak skoro mamy Alexisa no prosze was...drugi Pedro. A co do Koke okej wspaniały gracz ale po co skoro mamy Cesca ? Chlopak potrzebuje gry i konkurencji. Za Pedro i Alvesa mozemy wyciagnac 50 mln spokojnie patrzac ile Psg dalo za Luiza. Do tego Song chociaz 10 mln Bojan Afellay Dos Santos Cuenca kolejne 10 mln. Takie jest moje zdanie a jeśli sprzedadza Cesca lub Alexisa to zupełnie strace szacunek do zarządu i Lucho.
0
Szkoda ze Bartry nie ma. Zasluzyl chłopak
0
Temu panu juz dziękujemy
1
Onet ? :))))
3
Musi zostać
0
W koncu ktos sie sprzeciwia naszemu kochanemu dyrektorowi. Brawo panowie miejcie jaja niech transfery przeprowadza osoba ktora ma pojecie o pilce noznej
0
Pamietam jak Marquinhos mial przyjsc do Barcy ale PSG nas wyprzedzilo. Teraz moze sie uda mam nadzieje
0
Przyznam ze nie widzialem jak gra ten zawodnik. Opisze mi ktos go w kilku zdaniach obiektywnie bo jestem ciekawy lecz nie widziałem zadnego meczu Fiorentiny
3
Kross zostaje w Bayernie a Rakitic jest fanem Realu ;)
1
Moze ale nie bedzie :) nie ten poziom dawno juz to udowodnil
0
Ty wróć na swoja stronę i sue nie wypowiadaj. Takie osoby jak tworca tego komentarza nie maja pojecia o Barcelonie poporstu znają Messiego i wiedzą ze Barca jest dobra.
2
Wyjdz człowieku bo to straszne co piszesz..żenada