0

Ze wzgledu na mistrzostwa swiata mistrzu :)

24

U nas ma wieksze szanse na zwycięstwo Ligi Mistrzów. Sadze ze Benatia nie poleci na wyższe zarobki a raczej na to czy woli grac w Barcelonie czy City. Mam nadzieje ze wybierze nasz styl a nie kase City

0

leci mecz na jakims programie ?

2

Hahaah

4

Hahaha kazdy twoj komentarz jest genialny

1

Ale beka z Ciebie hahaha

8

Jak tam egzaminy gimnazjalne XD panie prezesie jak sie nie ma na jakis temat pojęcia to to najlepiej sie nie wypowiadać.

0

Modle sie aby Alves odszedł. Song rowniez out razem z Pedro. Alexis musi zostac bo jest mega waznym piłkarzem najlepszym w tym sezonie. Xavi niech zostanie ale ograniczyć jego grę i dac miejsce mlodszym. Masche jest mega ważny najlepszy wslizg itp zastępca Busiego idealny. Cesc serio nie wiem kazdy dobrze wie ze jest on niesamowity i genialny ale obnizyl loty. Ale w tym sezonie jego konkurencja byl Xavi ktory takze nie blyszczy wydaje mi sie ze Fabregas jak bedzie mial konkurencje w postaci Rafinhi czy jakiegos nowego pomocnika to znowu wroci na wlasciwe tory.

3

fajnie ze Lucho ma duzo czasu na przygotowanie sie do sezonu . czuje sie tak jak wtedy gdy Pep do nas przyszedl. prowadz nas do zwyciestwa mistrzu

0

hahaha bede sie smial jak to jedyne wzmocnienia :D Zubi nie zdziwi . Ale mam nadzieje ze to poczatek nowej ery :)

2

zaczyna sie ciesze sie strasznie :D

0

Oby pokazał za rok ze warto bylo. Visca el Barca Visca el Messi.

1

Z srodkowych Laporte i Benatia

0

Kasa ze sprzedazy plus to co dostaniemy. Cholera jak będziemy dalej oszczędzać to za rok Barca b zamieni sie znami miejscem. Inne kluby potrafia zaplacic 100 mln za pilkarza i kupic jeszcze trzech a my zawsze musimy oszczedzac i plakac ze za drodzy. Teraz zaplacimy 50 za rok będziemy gp chcieli to albo kupi ich Real lub Bayern albo beda warci dwa razy tyle

0

Wedlug mnie nietykalni po tym sezonie to : Alba Pique Bartra Messi Neymar Busi Iniesta Cesc Alexis i Masche ktory musi zostać bo będziemy zalowac sprzedawać pilkarzy takich jak Song Alves Pedro Cuenca Pinto Bojan Afellay a Tello na wyporzyczenie razem z Roberto. Kupic dwóch srodkowych Benatia i Laporte na prawa Montoya i kogos na rezerwe zmienik Busiego to Masche. Typowa 9 obowiazkowa i moze kogos na pomoc pokroju Vidala. Powrót Rafinhi i wydaje mi sie ze możemy wracac do walki o tryplet. Oczywiście trener to Luis mam nadzieje ze to będzie dobry wybór. Veb!

0

Hahaha jaki ten czlowiek jest strasznie żałosny

7

Neymar za Pedro

0

Boze !!!

0

Szacunku troche....bo jesli zagramy takim skladem jak przewiduja gdzie Cesc jest na 9 to w 50 min kibice Barcelony beda już opuszczali stadion. Potrzebna jest taktyka która zaskoczy Atletico

0

Super sprawa. Ronaldinho w koszulce Barcelony ponownie :)

3

Ahahahahah jak Cesc na 9 to Atletico ma juz mistrza

1

Po pucharze króla jak doznali kontuzji jakos mialem to gdzies wazne zeby na mundial byli zdrowi bo i tak wszystko bylo przegrane. A tu proszę teraz scigalismy sie z czasem ale sie udalo. Na jedno mam nadzieje, niewazne jaki bedzie wynik czy dla Barcy czy dla Atletico chce aby walczyli do konca nawet jak przegraja ale powalcza naprawde do końca to bede im bil brawa bo to wlasnie kocham w tym klubie a jakis czas juz tego brakuje. VEB ! Wierzymy w was chlopaki

0

Super jakby to byla prawda. Jeszcze Mangala lub Laporte prawy obronca i klasyczna 9. Mascherano zmiennik Busquetsa pomoc powrot Rafinhi i nie wiem co z Deulofeu

12

Dla takich ludzi jak on chce się żyć Dziękuję kapitanie

0

Chciałbym Rakitica w Barcelonie. Genialny piłkarz

0

Zgadzam sie w 100%

3

łezka sie w oku kreci. dziekujemy VV za wszystko :)

1

Po nicku stwierdzam że jesteś zakompleksionym kibicem Bayernu. Wypad

1

Mimo ze nie udal mu sie sezon życzę mu Powodzenia w nowym klubie strasznie darze go szacunkiem i sympatia. Powodzenia Tata mimo wszystko Dziękuję za sezon :)

0

Życzę powodzenia. A Eusebio aby szedl do przodu i znalazl nowa drużynę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?