3

Wielki człowiek wielki zawodnik prawdziwy kapitan modle sie zeby w sobotę podniósł puchar. Najlepszy z najlepszych brawo Puyol

9

nie moge patrzec na tego czlowieka

0

Jesli chodzi o Luiza jestem przeciwny o wiele bardziej wolalbym Hummelsa ktory jest wedlug mnie naprawde dobrym zawodnikiem

0

powinni odejsc Alves Song Tello Pedro Dos Santos Afellay Valdes Pinto i Puyi zakonczy kariere oni definitywnie. Oprocz nich na wylocie moze byc wlasnie Masche Cesc i Xavi choc ja zostawilbym wszystkich trzech

0

Jesli za tydzien nie wyzdrowieje Neymar Alba i Pique to cienko to widze. Pedro nie nadaje sie nawet do tarcia chrzanu a Messiemu jak nie zachce sie biegac to tez Atletico nas rozniesie. Obrona dzis wygladala dosc solidnie nawrtpodobala mi sie gra Alvesa w obronie ale atak masakra. Co z tego ze Alexis nie raz czarowal pilka skoo nic z tego nie wyniklo. Adriano ładnie z dystansu no jesli Alba nie wyzdrowieje to w sumie nie bedzie az tak zle. Cesc w pierwszej polowie ładnie ale w drugiej po staremu zero przydatnosci. Iniesta niewidoczny a co do Tello....nie moge go pocisnac bo nikt nie zagralby dobrze grzejac ławe caly sezon. Pedro ewidentnie na wylot !
A jesli chodzi o sklad na za tydzien to chcialbym tak
Pinto
Adriano/Alba jak wyzdrowieje Bartra Pique mam nadzieje bo Masche porazka Alves
Busi
Cesc Iniesta
Alexis Messi Neymar jak nie wroci to Tello
Zawsze bylem za tym zeby Montoya gral mogl grac mogl sie ograc Tata wolal go zmarnowac teraz mysle ze wystawienie go na najwazniejszy mecz sezonu jest glupstwem. Wynik nie daje radosci ale mamy w tym sezonie a moze raczej koncowce cholerne szczescie. Wierze do konca ze sie obudzimy i Messi udowodni za co tyle mu placa. VEB !

1

Messi...zenada...zarabia wiecej niz Elche a plocza mu sie nogi...Pedro do wylotu nie po dzis ale po ostatnich 3 latach.

2

Pedro żenada Alexis Messi Cesc ladnie

1

Sklad bez zmian licze ze zamiast Xaviego zobaczymy Fabsa i zamiast Alvesa zagral Martin. Tello w drugiej połowie za Pedro. Licze na wygrana i dwa gole Messiego. Tylko tez mam nadzieje ze druzyna na sile nie będzie grała na Leo zeby prowadził w Pichichi. Czekamy na 19 :) VEB!!

0

Sto lat Andres obys gral do końca kariery na takim poziomie jak teraz i oczywiście w Barcelonie.

3

Marze żeby za w przyszly weekend Puyol wraz z Valdesem podniesli puchar. A za rok Puyol zasiadł obok Enrique i byl tak samo ważny jak Tito dla Pepa. Najlepszy człowiek jakiego znam przez cale zycie nie odbila mu palma. On i Abidalto dla mnie symbole tego klubu. Mam nadzieje ze Abi tez wroci do zarzadu. Mes Que un Club

0

Napewno lepszy od Vidala i bardziej doświadczony od Pogby. Cholera jak będziemy zawsze plakac o cenę to nic z tego nie będzie chcemy wygrac lm i być znowu najlepszym to trzeba wydac kase . Koke jest genialnym brac póki nie kupi go inna druzyna gdzie potem będzie do wyjecia jak Bale. Takie moje zdanie

0

Fajnie by bylo ale Barca ma priorytety srodkowi obroncy , prawy obronca, bramkarz i napastnik typowa 9 Aquero zdecydowanie za drogi

0

dobry strzal z dystansu, jeden z niewielu solidnych zmiennikow, raczej nie zawodzi jak zastepuje Albe. Jestem na nie

0

Mam nadzieje ze to co pisza o Sanchezie to brednie. Wolalbym zeby odszedl Pedro i kupic kogos w jego miejsce. Smutne jest to ze kiedys pilkarze bili sie aby grac w Barcy teraz juz glownie chodzi o hajs. Kompany wg mnie nie do wyciagniecia glownie dlatego ze jest kapitanem i podpora zespolu. Pogba mlody dobry ale chyba za drogi. Ciężko bedzie go wyjac. Z Juventusu chciałbym Vidala.

0

Hahaha

0

Po pierwsze to pewnie ploty a Messi nic o tym nie wie po drugie jesli to prawda to jestem na nie. Aguero jest klasowym zawodnikiem ale po pierwsze kontuzje ktore go trapią w tym sezonie a po drugie po co kolejny niski zawodnik. Wiem ze to drybler i atak bylby marzeniem ale no nie mamy w ataku Ibry czy tak jak City Dzeko i Negeredo co sa wielcy. Potrzebujemy wzmocnic gre głową dosrodkowania . Aguero Neymar i Messi w dryblingu i kiwaniem rywali byliby najlepsi ale w powietrzu to bylaby komedia. Ja jestem za tym ze odpuscic Aguero i kupić wysoką typowa 9

0

2 1 brawo

0

W przypadku remisu Realu i naszych dwoch wygranych to nadal jestesmy mistrzami ?

0

Tak oraz wygrana we wczesniejszym meczu

0

Jakby to bylo mozliwe to brac. Ale pisze wiele osob po co on skoro mamy Neymara ale Neymar na dzien dzisiejszy jest słaby nie pokazuje nic wielkiego wiec niech powalczy o miejsce w skladzie a nie ze wszystko na tacy. Hazard wciąga nosem Pedro i Alexisa . Sprzedac Pedro. Nie wiem czy byloby to mozliwe ale Mou ma z nim konflikt a jak kazdy wie Jose nie jest za przeproszeniem cipą i nawet CR7 potrafił na ławce posadzic wiec moze Hazarda sie pozbedzie :) marzenia

22

Cesc w następnym sezonie mysle ze będzie filarem pomocy. Nie powinni go puszczać bo to bardzo wartosciowy zawodnik

4

Martino żenada . Szkoda mi Montoyi

0

Hahaha

0

Kiedyś mowiono że jest ktoś taki teraz to gwiazdy

0

Transfery kto odchodzi.

1

Niesamowite Atletico. Realu jedynym poważnym rywalem byl w slabej dyspozycji Bayern a Atletico wyeliminowalo Porto Milan nas Chelsea a moze i na koncu Real to by bylo piękne. Przykre jest to ze za rok najwieksze kluby zjedza Atletico jesli chodzi o transfery napewno kilku kluczowych zawodników odejdzie a Atletico tez nie jest bogatym klubem. Z niczego zrobili cos pięknego rok temu nie słyszałem o Koke czy Godinie a teraz chcialbym ich w Barcelonie. Brawa dla Simeone. Mam nadzieje ze za finał i ewentualna wygrana w LM zarobią na tyle kasy aby za rok nadal byc na szczycie. Moze za rok spotkamy sie w finale. Marze o tym :) i niech ktos powie jeszcze ze liga hiszpanska jest słaba

0

Ej na stronie Manchestercity.pl nie pisza ze Mangala przyjdzie piszą za to ze Kompany odchodzi do Barcelony nie wiem skad to wzięli ale bylo by wspaniale gdyby to byla prawda.

1

Brawo Atletico zasluzyli na to w 100% kto nas eliminuje wygrywa lm :D mam nadzieje ze Barcelona powalczy o kilku graczy Atleti mam na mysli np. Koke

0

Wow Luiz propsy

0

Super bylo by widzieć Koke u nas za rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?