Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha chcalbym zeby Jeremy czytal te komentarze :) szkoda ze nie wchodzi na polskie strony bo tylko tu jest taki poziom intelektualny ze rudy to gówno. Jeszcze bedzecie mu dziekowac... Powodzenia Mathieu :)
1
a on przypadkiem nie gra w poatek meczu dla Deco ? :)
3
0
Zenada ziomek. Siedz przed komputerem i placz a jak Mathieu okaze sie zajebisty to sie nke odezwiesz
6
Jak czytam komentarze dzieci to mi jest przykro jak szerzy sie debilizm. Spojrzcie na to obiektywnie. Ma 30 lat pogra jeszcze 3 sezony na wysokim poziomie bo jego poziom jest wysoki trzeba przyznać. Jest wysoki jak cholera i silny jak byk i to jest super opjca do roznych i wolnych a takze do "czyszczenia" piłek. Cena teoche przeplacona o jakies 5 mln ale ze wzgledu na wiek nie gre. Jest rudy ? Co w zwiazku z tym co to do cholery jest jakis pseudo rasizm ? Czy raczej za duzo sie kwejkow naogladaliscie z rudymi ludzmi. Widze ze duzo ludzi mysli trzezwo na temat tego transferu ale jest to raczej grupa ludzi powyzej 17 roku zycia. Kupimy Cuardado i mam nadzieje zs jeszcze jednego środkowego obrońcę i mozemy wygrac wszystko tak sadze. Zamiast go hejcic to poczekajmy az sezon sie zacznie bo cos czuje ze te chamskie rzeczy skierowane do niego zmyje wam z twarzy. Dajcie mu szanse..
4
Szacunek do rywala chlopak nic nie zrobił ani tobie ani Barcelonie
0
http://www.bayern.munchen.pl/art/show/bayern-zerwal-rozmowy-z-benatia/14506
Może Zubi powalczy
0
Dziękuję za info wcale nie pisze na gorze
0
powiem sczzerze ze nie wiem ale na oficjalnej stronie realu pisze kilka rzeczy :)
0
madrze gadasz :) w pelni sie zgadzam
0
70 mln plus 5 zmiennych i maksymalnie moze wyniesc 80 mln. James jest wschodzaca gwiazda ale nie wart takich pieniedzy procz 6 goli na mundialu nic nie pokazal. Di Maria mimo ze jestem kibicem Barcelony jest moim ulubiencem a takze jest kołem napedowym Realu mysle ze beda tego żałowac.
1
A co byscie powiedzieli na to ze Xavi odszedl by za rok a przyszedl Reus ?
1
Odejdz z tej strony
2
Super sprawa jak zostanie. Nie daje na boisku tyle co kiedys ale zapewniam ze poza nim jest duchem druzyny
0
Jestem na tak. Oprocz tego ze to walczak i ma żelazne płuca to podczas kontuzji Neya i zakazu gry Suareza moze grac na skrzydle. Mysle ze to dobry krok. A Mathieu też dobra opcja zapraszam czasem pooglądać mecze Valenci. Tylko żeby nie zapłacili 20 mln no i oczywiście kupili jeszcze jedno ŚO
0
Wedlug mnie Xavi powinien zostac. Jesli chodzi o obronę marze o Benati
0
Ale zenada...20 mln za niego albo za rudego
0
Wielki człowiek. Nie ma co sie po raz kolejny rozpisywać. Nigdy już takiego nie będzie
0
Przepraszam czy ktos mógłby wysla filmik z dzisiejszego treningu z gory dziekuje :)
0
Sory drobna pomyłka :)
0
Jest stary wiec wyrzucmy go...ludzie zapominacie kim on jest dla klubu...wedlug mnie zasluguje na co zechce i zadne gimbusy co chcago sprzedac niech się nie odzywaja
0
Myślałem że w przypadku jego odejscia przyjdzie Kross ale to już niemożliwe. Wole by został bo po pierwsze nie ma kogo za niego wstawic wiem ze sa mlodzi ale potrzeba też doświadczonego a po drugie bardzo szanuje Xaviego. Powiem szczerze ze Real zbroi pomoc bez sensu xd wiec ja bym przygarnal Di Marie . Za marzenia nie karaja.
1
Myślę że Chelsea będzie groźne w tym sezonie ale kupno Costy to będzie strzał w kolano. Nie chodzi o słaby mundial ale wydaje mi sie ze nie poradzi sobie w Chelsea
0
Nie wiem po co jeszcze Song. Moze Zubi chce go sprawdzić jako stopera..
0
Powodzenia Cristian
0
Taki zakup Mathieu nie pozwala nam stworzyć solidnej obrony..marze o Vethogenie i Rojo
1
Widze ze masz klapki na oczach. Zarzad jak na razie odwalil kawal wielkiej roboty
3
Cuenca juz odszedl .
1
Mamy jak na razie same dobre transfery wiec nie ma co narzekać na zarzad. Chciałbym abysmy kupili jeszcze Cuardado i jakiegoś stopera typu Hummels czy Marquinhos. Jak będzie kasa to mysle ze Mathieu jako 4 stoper to będzie dobra opcja. Sprzedać jeszcze Tello Bojana i Afellaya i Songa razem z Alvesem i mysle ze byloby wspaniale. Tyle ze Alvesa nikt nie nie chce.
0
Garay Godin lub Hummels