Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule2013 chodziło mi o nagrodę im. Gerda Mullera
3
Nagroda za największą ilość strzelonych goli powinna nosić nazwę Leo Messiego. I nie żartuje
12
Tak było
0
@Rifek ciężko mi sobie wyobrazić Araujo jako rezerwowego
5
Niesamowite jest dla mnie jak rozumie się Cubarsi z Inigo. Goście wyglądają jakby grali ze sobą od 10 lat. Normalnie brak słów. A zaraz wraca Araujo, oby tylko ten powrót nie sprawił że chłopaki stracą od razu miejsce w składzie, dla mnie obecnie top ŚO na świecie.
0
Jak zawsze Tomek świetny odcinek o El Classico. Genialnie się go słucha.
1
@Khajio błagam cię. Najlepsza decyzja że go zwolnili. Teraz tylko żeby Xaviego nie wzięli
25
Na dobranoc. Mbappe więcej spalonych dziś niż podań xdddd
12
Mam nadzieję że kibicie Barcy trochę przystopują z obrażaniem Peni. Chłop dzisiaj mecz życia, jestem pewny że Wojtek nie zagrałby lepszego meczu, ba, myślę że by nie dał rady w kilku sytuacjach. Świetny mecz, należy mu się szacunek i pierwszy skład obecnie, po prostu go sobie wywalczył bo w tym tygodniu przy ostatecznym teście zdał śpiewająco. Był niepewny z Bayernem ale i tak dał radę, dziś Masterclass, do tego ta interwencja po spalonym, jak Ter Stegen z Bayernem w 2015. Szacun Iniaki
7
Teraz ponad tydzień przerwy, oby chłopaki sobie odpoczęli, a na mecz z Espanyolem rotacje. To był naprawdę morderczy tydzień. Trzeba zarządzać dobrze drużyną tym bardziej że te śmiecie pewnie będą naszych wycinać z trawą
0
@AlexDark00 no zyskał Olmo to można powiedzieć że się wyzerowało. Ten sam skład mają
2
To jest najbardziej brutalna lekcja trenerki jaką dostaje Xavi w historii futbolu chyba
0
Mbappe niech do szkółki wróci i się nauczy kiedy jest spalony xddddd
1
@Technik już szefie zmieniam proszę bardzo
0
Dobra Flick musi coś zmienić bo przewalimy ten mecz
0
Pena jak Akito z Galactic Futbol
2
O kurna Pena teraz mi zaimponowałeś
0
@pt9 ja się zakochałem choć początki miałem ciężkie. Dużo zależy od ustawienia, mnie ogarnięty chłop tak ustawił że nic mnie nie boli. A co do kierowców no to prawda, teraz na nowy sezon muszę kupić ten czujnik na tył z Garmina co pokazuje że się auto zbliża bo mega oddaje, a jeździe głównie po ulicach
1
Premier League najlepsza liga świata, a cały świat dziś żyje jednym meczem. Nie wiem czy jakimkolwiek meczem tak się interesuje dosłownie każdy kto ogląda piłkę. Ostatnie lata była posucha ale w tym sezonie w końcu jest na co czekać i oczekiwać wielkiego widowiska. Co tu dużo mówić, myślisz piłka nożna i widzisz Hiszpanie. Może jest tu mniej hajsu ale żadna drużyna na świecie nie daje takich emocji jak Real i Barca.
2
Najlepsze w sporcie są osiągane coraz lepsze wyniki i świadomość że jesteś coraz lepszy. Rok temu zacząłem przygodę na szosie, ciężko było osiągnąć więcej niż 25 km/h, za to przychodziły coraz większe dystanse, takie 100 km już robiłem z palcem w d. Ziomeczki już jeździły wcześniej więc zawsze trzeba było gonić. Dziś po 8 miesiącach jeżdżenia kilka razy w tygodniu (+trenażer który kupiłem jakoś w sierpniu i jeździłem jak pogoda nie sprzyjała) wykręciłem na 70 km średnia 31 km/h i jestem mega dumny bo noga i serducho tak podaje że można teraz jeździć. O wadze oczywiście nie mówię bo 20 kilo w dół spadło w te 8 miechów, ale efekt w końcu widać i czuć jak się ciśnie :D
Ps. Jeżdżę po ścieżkach jak są :p
11
Fermin zasłużył bardzo na 1 skład. Oby zagrał.
1
Dziś boję się tylko trochę o Penie, żeby nie zawalił bramek bo jednak Real w ataku jest mocniejszy niż Bayern oraz sędziów, żeby nie odwalili jak w poprzednim sezonie. Rządowi grają, to trzeba być przychylnym, jednak cały świat dziś patrzy i kontrowersje nie są im na rękę bo już i tak cały świat wali z nich łacha
0
@Miszak kurs na Barce jest bardzo kuszący aktualnie
0
Co ten kursik Realu tak spada? Czyżby sędzia dostał przelew?
0
@draxidox nic się nie zmieni dopóki prawo będzie pozwalało każdemu idiocie adoptować takie psy. Z jakiegoś powodu Amstaff nie należy do gatunku uznawanego za groźny. Ani całkowicie zakazać takich ras albo wprowadzić poważne wymagania, a nie że każda głupia karyna może sobie takiego psa kupić
6
@Popitek12 a ona wie że ją zaprosiłeś?
2
@Trojanek23 imo najlepszy komentator sportowy obecnie. Mega emocje w każdym meczu. Chciałbym żeby jak najczęściej komentował Barce
0
@macio_944 to inaczej, koniec z trenerami stricte pod DNA Barcy
9
Niesamowite że z teamu z którego ludzie kpili, tworzyli prześmiewcze memy i ogólnie cały świat miał beke, w niespełna pół roku staliśmy się jednym z najlepszych klubów na świecie, którego obecnie obawia się zapewne każdy klub byle na nas nie trafić. A to wszystko za sprawą zmiany jednego chłopa, który teoretycznie dla ludzi nie znających się na piłce układa taktykę na mecz. Koniec z DNA Barcy i widać że te chłopaki maja ambicje i umiejętności żeby wygrywać z każdym. Szkoda że tak późno to zrozumieli ci na szczycie
19
@Borry zabrakło mu tylko 3 goli do hattricka